سیاوش احمدزاده: مدیرعامل و مؤسس مجموعه خونیرث
خونیرث مجموعه ای از داغ ترین ایده های ثروت ساز بین المللی و ایرانی در کنار کادری مجرب در زمینه های توسعه و طراحی سایت، اپلیکیشن، امور گرافیکی کاملاً اختصاصی می باشد. سهم خودتان را از وب بردارید...
مشتریان خونیرث

برگشت به لیست

روش‌های ساختن یک برند شخصی خوب در اینترنت از سؤالاتی است که ذهن کاربران مختلف را به خود مشغول کرده است. یک کارآفرین و مشاور کسب و کار در وب‌سایت Quora در پاسخ به یکی از کاربران، از تجربیاتش در این زمینه گفته است که در این مقاله خونیرث به آن‌ها می‌پردازیم:

متفاوت باشید

این راهکار اولین و احتمالا مهم‌ترین مرحله از ساختن برند شخصی است. در قدم اول نوع شخصیتی که می‌خواهید برندتان معرفی کند، پیدا کنید. برای انتخاب نوع شخصیت، تلاش کنید تا متفاوت باشید. می‌توانید ترکیبی از دو شخصیت متفاوت را امتحان کنید که کمیاب باشد. به‌عنوان مثال خودتان را به‌صورت مدیر عاملی معرفی کنید که شوخ‌طبع نیز هست. البته مدیرعاملان شوخ‌طبع زیادی در اینترنت حضور دارند؛ اما قطعا شناخته شدن در میان آن‌ها آسان‌تر از شناخته شدن در میان تمام مدیرعامل‌ها است. به بیان دیگر شما با متفاوت کردن شخصیت، دایره‌ی رقبای خود را کوچک‌تر می‌کنید.

شناخت برند

تجربیات روحی خود را تا حدی به اشتراک بگذارید

مردم با افرادی کار می‌کنند که ارتباطی حسی و روحی با آن‌ها داشته باشند. با به اشتراک گذاشتن حالات روحی خوب و بد، شما کمی از حریم شخصی خود را از دست می‌دهید اما در عوض، مخاطبان احساس راحتی بیشتری با شما خواهند داشت. به بیان دیگر با از دست دادن بخشی از حریم، دوستان بیشتری پیدا می‌کنید که ممکن است در آینده همکار شما شوند. البته نباید تلاش کنید با صحنه‌سازی و ضعیف نشان دادن خود، احساس ترحم دیگران را برانگیزید. واقع‌گرا باشید و تنها بخشی از تجربیات روحی خود را برای جذب دوستان آنلاین بیشتر به اشتراک بگذارید.

شوخ‌طبع باشید

شوخی کردن در فضای اینترنت و شبکه‌های مجازی هنر خاصی می‌طلبد. کاربران این اجتماع مدرن بعضا بسیار حساس هستند و شوخی‌ را تحمل نمی‌کنند. به همین خاطر نیاز است که پیش از ساختن شخصیتی شوخ‌طبع، با دقت به آنچه به اشتراک می‌گذارید فکر کنید. راهکاری که عموما توسط شخصیت‌های موفق فضای مجازی استفاده می‌شود، شوخی با خود است. وقتی با خودتان شوخی کنید، شانس این که به کسی توهین شود بسیار پایین خواهد بود و به احتمال زیاد جمعیت همیشه معترض! فضای مجازی حساب شما را مورد حمله قرار نمی‌دهد.

فعال باشید

شاید جای این نکته در ابتدای مقاله مناسب‌تر باشد. می‌توان گفت مهم‌ترین راهکاری که باید انجام داد، افزایش فعالیت است. تا وقتی در شبکه‌های اجتماعی و و پلتفرم‌های مقصد، محتوا تولید نکنید،‌ شناخته نخواهید شد. از طرفی پاسخ دادن به مخاطبان نیز باید در اولویت‌های شما باشد. کاربران خواه ناخواه افرادی را به خاطر می‌سپارند که گفتگوی بیشتری با آن‌ها داشته‌اند.

در پایان به یاد داشته باشید که پلتفرم‌های مختلف را برای شناساندن خود امتحان کنید. به‌طور حتم محتوای منتشرشده در توییتر با اینستاگرام متفاوت است و باید بتوانید در تمامی شبکه‌های اجتماعی مطرح، نقشی پررنگ داشته باشید.


تگ ها : برند شخصی خود را با انجام این اقدامات قوی‌تر کنید برند شخصی خود را با انجام این اقدامات قوی‌تر کنید – MarkedU مهمترین عنصری که صدای برند شما را تاثیرگذار می کند چگونه داستان برند خود را بازنویسی کنیم ۸۸ اقدام موثر برای برنامه ریزی شغلی روز‌های باقیمانده‌ی سال ارزش های سازمانی – پیشگامان آسمان راهکارهایی برای ایجاد برند شخصی قدرتمند – مشاوره بازاریابی و فروش چگونه به عنوان نویسنده مهمان فعالیت کنیم بازآفرینی برند شخصی: چگونه می توانید تصویر از خودتان را تغییر مبانی برندسازی شخصی : مهمترین سوالات درباره برندسازی شخصی لگو چگونه توانست به یکی از مطرح‌ترین برندهای دنیا تبدیل شود آیا تاکنون به ایجاد یک برند شخصی موثر فکر کرده اید ؟ برند سازی شخصی: رابطه خودشناسی و برند شخصی سالار وب – ۴۰ هزار تن چغندر کوهدشت درحال نابودی است چگونه از برند خودمان دفاع کنیم؟ برند شخصی خود را با انجام این اقدامات قوی تر کنید آموزش برند لگو چگونه توانست به یکی از مطرح ترین برندهای دنیا تبدیل شود وب‌سایت یا کارت ویزیت؟ برندسازی شخصی آرمیشا دلایل سرمایه گذاری بر هویت برند تکنیک هایی برای پرسونال برندینگ برندسازی از طریق سرویس‌دهی به مشتری چگونه یک آژانس تبلیغاتی دیجیتال خوب انتخاب کنیم؟ + یادگیری آغاز سفر نخستین قطار باربری «این چوان» چین به سمت ایران – مالی پدیا 10 نکته برای ساخت برند اجرایی براساس نتایج تحقیق فارستر، مایکروسافت بهترین برند ارائه ی کننده فرآیند برندسازی همشهری اقتصاد شکلات تبلیغاتی عید نوروز اقداماتی که یک آژانس تبلیغات دیجیتال قبل از اجرای یک کمپین brave 2016 با ابزار انضباط فردی می‌توان برند شخصی قدرتمند ساخت به‌عنوان یک کارآفرین، برای افزایش تمرکز از انجام این کارها خودداری کنید 6 گام عملی برای بهبود مستمر برند شما ۵ روش برای قوی‌تر ساختن برند شما در سال جدید بایگانی‌ها مقالات برندسازی فست فود، با نگاهی به پرپروک بایگانی‌ها بازاریابی کوالکام ۱۹ آبان اسنپدراگون 820 را بطور رسمی معرفی می‌کند روزنوشته های پرویز درگی دل گفته ها و دل نوشته های معلم بازاریابی ۱۰ اشتباه شبکه سازی که باید از ارتکاب آن‌ها جلوگیری کنید – مرکز سئو دعوت ‌مشتری‌های میلیونر به یک شام لوکس! / آرشیو خرید ساده در باهوک با بی‌نهایت انتخاب چگونه با مشتری صحبت کنیم؟ خاطره لز با در اینستاگرام دادن افکت آرامش روحي کنید انجام دعوای زن و شوهری در سیبری!! + تصاویر تمایل انگلیسی ها برای همگروهی با ایران در جام جهانی روسیه فیلم سوپر برزیلی 2017 سه تاکتیک برندهای مهاجم سه ترفند بازاریابی که رویدادها می‌توانند از استارتاپ‌ها یاد بگیرند حتما برای برند خود در شبکه های اجتماعی تبلیغ کنید – رحمان ایمانی بایگانی: دسته‌بندی نشده بایگانی‌ها آکادمی لرن مارکتینگ 6 نکته برای ساخت یک برند قوی با استفاده از شبکه های جدید بازاریابی با اکسپلور اینستاگرام چگونه به عنوان مربی ( کوچ ) وبینار تاثیرگذار داشته باشید زودجو برند یا نام تجاری چیست؟ هفت نکته مهم در برندینگ شخصی برندینگ [PDF]اصل مقاله (4083 K)

نظرات
نماد