خونیرث سرزمینی با وایب های مثبت و ایده های نوآورانه است که در آن تیمی با عشق یک استارت آپ را از ایده پردازی و پختن ایده تا اجرا و طراحی کامل و توسعه آن پیش برده و به به موفقیت می رسانند. همراه شما! 5 سال است که همراه شما عزیزان در خونیرث کار کرده ایم، قهوه خورده ایم و کد نوشتیم تا سرمایه هایی که در استارت آپ ها هزینه می شوند با بازگشت مالی عالی برای شما و در نهایت یک رفاقت خوب با شما برای ما همراه باشد. مفتخریم که توانسته ایم تا به امروز فیدبک کاملاً مثبتی از تک تک مشتریان و همراهان خود دریافت کنیم تا با انرژی هرچه بیشتر به ارائه خدمات وب خود ادامه دهیم.

استارت آپ:

استارت آپ یک تجارت جدید با مدل کسب و کار تکرارپذیر  و پتانسیل رشد بسیار بالا می باشد. در خونیرث تا به امروز بیش از 222 استارت آپ و پروژه کامل ایده پردازی شده و تمامی آن ها پس از اجرا و توسعه به آنچه در بیزینس پلن ابتدایی بوده رسیده اند و چه بسا در گاهی موارد بسیار بسیار بیشتر. یک استارت آپ با ایده پولساز و قدرت اجرایی ما در زمینه وب قادر به کسب 1500% سود در سال اول فعالیت می باشد یعنی 15 برابر مبلغ سرمایه گذاری شما در آن پروژه! بانک چقدر می دهد؟! 8 الی 22 درصد؟ :)

پس به نظر من از تئوری که خارج شویم این پروژه ها کاملاً نقد هستند! خیلی ساده قابل درک است.  فقط کافی است وارد صفحه اصلی خونیرث شوید و چندتا از این پروژه ها را بخوانید. مطمئناً به یکی از آن ها در زندگی واقعی به شدت نیاز دارید. آن را انتخاب و سرمایه گذاری خود را شروع کنید چون طبیعتاً آن نیاز بین هزاران نفر مشترک است. تمامی این ایده ها از سیستم عرضه و تقاضا پیروی می کند و با میزان نیاز بازار به آن ها، پخته شده و منتشر می شوند لذا هرکدام جامعه هدف نسبتاً بزرگی را خواهند داشت.

قدم اول بسیار ساده است، موبایل خود را بردارید تا یک گپی بزنیم. صفحه تماس با ما در بالای صفحه قابل مشاهده است.

 

Seovash

خونیرث