سیاوش احمدزاده: مدیرعامل و مؤسس مجموعه خونیرث
خونیرث مجموعه ای از داغ ترین ایده های ثروت ساز بین المللی و ایرانی در کنار کادری مجرب در زمینه های توسعه و طراحی سایت، اپلیکیشن، امور گرافیکی کاملاً اختصاصی می باشد. سهم خودتان را از وب بردارید...
مشتریان خونیرث

برگشت به لیست

۱ برنامه‌ی Mr. Unfollowr

برنامه‌ی «آقای Unfollowr» یک سرویس است که فعالیت‌های شما را تحت نظر می‌گیرد و هرگاه کسی از لیست تعقیب‌کنندگان شما خارج شود شما را مطلع می‌سازد. نسخه‌ی رایگان این برنامه یک بار در روز از طریق پیام مستقیم یا ایمیل این قضیه را به اطلاع شما می‌رساند. نسخه‌ی پولی آن نیز برای کسانی که مایل هستند تعداد دفعات بیشتری در روز از این تغییرات باخبر شوند قابل دسترسی است. برای شروع، به وب‌سایت آن مراجعه نموده و با حساب توییتر خود وارد شوید. باید ابتدا از طریق توییتر به برنامه مجوز بدهید و @unfollowr را تعقیب کنید تا این سرویس برای شما فعال شود.

 

۲ برنامه‌ی Goodbye, Buddy!

اگر به برنامه‌ی Goodbye, Buddy! اجازه بدهید حسابتان را چک کند و پروفایل @GoodByeBuddy را تعقیب کنید، این سرویس تعقیب‌کنندگان شما را چک می‌کند و یک بار در روز لیست کسانی که شما را unfollow کرده‌اند را به‌ روز رسانی می‌کند. این سرویس بطور خودکار به شما اخطاری نمی‌دهد اما می‌توانید با ورود به وب‌سایت آن، آمار کسانی که شما را unfollow کرده‌اند را ببینید. این سرویس رایگان، ۳۰ نفر آخری که شما را unfollow کرده‌اند را حفظ می‌کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا آپدیت‌های ساعت به ساعت باید به نسخه‌ی پولی ارتقاء دهید.

 

۳ برنامه‌ی TwUnfollow

بر خلاف برنامه‌های مشابه، برای استفاده از TwUnfollow نیازی نیست آن‌را تعقیب کنید. کافی است به وب‌سایت نرم‌افزار مراجعه کنید و با حساب توییتر خود وارد شوید تا به برنامه مجوز بدهید، این برنامه بلافاصله شروع به زیر نظر گرفتن تعقیب‌کنندگان شما می‌کند. تا ۴۸ ساعت پس از unfollow شدن، یک ایمیل اطلاع‌رسانی دریافت می‌کنید. همچنین می‌توانید مستقیماً از طریق پروفایلتان در TwUnfollow کسانی که شما را unfollow کرده‌اند را ببینید.

 

۴ برنامه‌ی SocialBro SocialBro

یک برنامه‌ی جامع تجزیه و تحلیل توییتر است که روش‌های متنوعی برای تحلیل و مدیریت حسابتان در توییتر به شما ارائه می‌دهد. علاوه بر ردیابی کاربرانی که شما را unfollow کرده‌اند، کاربرانی را که شما آنها را follow کرده‌اید اما آنها شما را follow نکرده‌اند را به شما نشان می‌دهد و از طریق آن به راحتی می‌توانید همزمان چند کاربر را follow یا unfollow کنید.SocialBro برای ویندوز، مکینتاش و سیستم‌عامل‌های لینوکس ارائه می‌شود و علاوه بر این، به عنوان یک افزونه برای گوگل کروم نیز قابل استفاده است.


تگ ها : چگونه در توییتر متوجه شویم که چه کسی ما را unfollow کرده چطور بفهمیم چه کسانی ما را در اینستاگرام یا توییتر آنفالو چگونه متوجه شویم چه کسی ما را در توییتر Unfollow کرده است چطور بفهمیم چه کسی ما را Unfollow می‌کند؟ چگونه بفهمیم چه کسی مارا در اینستاگرام بلاک کرده است چگونه بفهمیم در اینستاگرام چه کسی صفحه ما را چک و یا چه کاربرانی شما را در اینستاگرام آنفالو (UnFollow) کرده اند؟ چطور بفهمیم چه کسی در اینستاگرام ما را فالو نکرده است؟ بهترین روش فهمیدن آنفالو شدن در اینستاگرام چیست ؟ چگونه از آنفالو شدن توسط سایر افراد در اینستاگرام مطلع ایران سوشیال بلاک اینستاگرام آموزش از سیر تا پیاز پاسخ به سوالات اینستاگرام (آموزش استفاده کامل از برنامه نکاتی برای اینستاگرام (1) چگونه اینستاگرام بسازیم با ۷ ویژگی مخفی اینستاگرام آشنا شوید+تصاویر چگونه متوجه شویم دیگران در تلگرام ما را بلاک کرده‌اند؟ مشاوره:چطور بفهمیم که عشق کسی واقعی است یا نه آموزش کامل ریپورت کردن در اینستاگرام؛ برای تازه کارها چه‌جوری بفهمیم از اینستاگرام کسی بلاک شده‌ایم آموزش تصویری ساخت اکانت و کار با اینستاگرام آموزش جامع اینستاگرام؛ از سیر تا پیاز! سیر تا پیاز اینستاگرام آموزش اینستاگرام در فارنت / از سیر تا پیاز تمام چیزهایی که تویتر بررسی اپلیکیشن آنفالویاب اینستاگرام: همه چیز را زیر نظر [PDF]! آموزش جامع اینستاگرام؛ از سیر تا پیاز ها و فیلترهای جذاب آموزش جامع از اینستاگرام ( از نصب تا فرستادن عکس ) تصویر جنگ سایبری2 آموزش اینستاگرام بصورت کامل در استادی دانلود ائل آموزش کامل اینستاگرام به زبان ساده آنفالوکردن سریع اینستاگرام – آموزش برنامه نویسی پیدا کردن کاربرانی که شما را در اینستاگرام آنفالو کرده اند آموزش جامع اینستاگرام؛ از سیر تا پیاز فیس بوک –انزل وب آموزش جامع اینستاگرام دبیرستان پسرانه نمونه امام خمینی بوشهر hassan آموزش کامپیوتر امیران دسته‌بندی صفحه اختصاصی بازیگران بایگانی‌ها اینستاگرام سایت اینستاگرام www.instagram.com آموزش اینستاگرام ادبیات و فناوری اطلاعات [PDF]ﻧﺎم ﺛﺒﺖ و ﻧﺼﺐ – ﯾﮏ وﯾﺪﺋﻮھﺎ و ﺗﺼﺎوﯾﺮ ﮔﺬاری اﺷﺘﺮاک ﺑﻪ–دو AMOZESH چگونه متوجه شویم کسی در واتساپ ما را بلاک کرده است همه چیز در مورد اینستاگرام انستاگرام اینستاگرام Alborz Zahedi (@albarezzahedi) خانه کامپیوتر اموزش اینستاگرام:سوالات رایج :رفع مشکلات چگونه بفهیم چه کسانی پروفایل تلگرام ما را چک میکنند؟ آموزش جامع و تصویری اینستاگرام؛ از سیر تا پیاز! kingmehrdad چگونه بفهمیم چه کسانی عکس پروفایل تلگرام ما را چک چگونه از بلاک شدن در اینستاگرام رها شوم ترفند جدید چه کسانی از پروفایل اینستاگرام شما دیدن کردن سایت تفریحی و سرگرمی فان صدا آموزش جامع اینستاگرام؛ از سیر تا پیاز! [بایگانی] آموزش جامع اینستاگرام از سیر تا پیاز +تصاوير چرا برندها دوباره باید نگران فیس‌ بوک باشند؟ آموزش رفع ریپورت در اینستاگرام،خیلی سریع رفع مشکلات فنی اینستاگرام جستجوهای مربوط به چگونه متوجه شویم چه کسی ما را در توییتر Unfollow کرده است

نظرات
نماد