سعید-رضایی-ساری-خونیرث-برنامه-نویسی-کد-نویسی-فروش-اسکریپت-دانلود-Saeid-rezaei-khunires-admin-manager
خونیرث مجموعه ای از داغ ترین ایده های ثروت ساز بین المللی و ایرانی در کنار کادری مجرب در زمینه های توسعه و طراحی سایت، اپلیکیشن، امور گرافیکی کاملاً اختصاصی می باشد. سهم خودتان را از وب بردارید...
برندها-ایرانسل-اسنپ-اپلیکیشن-اسکریپت-آپارات-همراه-اول-بانک-ملی-پاسارگاد-هواوی-دیجیاتو-زرین-پال-نت-برگ-دونیت-کافه-بازار-هدفون-آهنگ-عکس-فیلم-کد-نویسی-طراحی-وب-برنامه-نویسی-پونیشا-پاپکو-دیجی-کالا-ورزش-فوتبال-90-نتیجه-فوتبال-بازی-شیپور-دیوار-آگهی-رایگان-خونیرث

طراحی وبسایت
برگشت به لیست

از امروز برای گروهی از کاربران شبکه اجتماعی توییتر به صورت آزمایشی محدودیت تعداد ۱۴۰ کاراکتر به ۲۸۰ کاراکتر تغییر کرد و کاربران می توانند توییت‌های بلندتری ارسال کنند.

این شبکه اجتماعی در وبلاگش نوشت که این محدودیت در حال حاضر “یک سرخوردگی” برای کاربران بوجود می آورد.

آلیزا روزن مدیر محصولات توییتر نوشت: “سعی دارید افکارتان را در یک توییت جا دهید – همه ما این تجربه اعصاب خرد کن را پشت سر گذاشته‌ایم.”

رشد توییتر در حال حاضر بسیار آهسته شده است و این کار می تواند جذابیتی برای برخی کاربران بوجود بیاورد و باعث رشد توییتر شود.

آلیزا روزن همچنین افزود که تمامی زبان‌های رایج دنیا در این فرایند آزمایشی قرار ندارند و آنهایی که پیام‌هایشان را به یکی از زبان های ژاپنی، چینی و کره‌ای ارسال می‌کنند این بروزرسانی را دریافت نخواهند کرد.

جک دورسی با یک توییت ۲۸۰ کاراکتری، از افزایش تعداد کاراکترهای یک توییت از ۱۴۰ به ۲۸۰ کاراکتر به طور آزمایشی خبر داد:


تگ ها :

نظرات
نماد