سیاوش احمدزاده: مدیرعامل و مؤسس مجموعه خونیرث
خونیرث مجموعه ای از داغ ترین ایده های ثروت ساز بین المللی و ایرانی در کنار کادری مجرب در زمینه های توسعه و طراحی سایت، اپلیکیشن، امور گرافیکی کاملاً اختصاصی می باشد. سهم خودتان را از وب بردارید...
مشتریان خونیرث

برگشت به لیست

۱ برای انجام جستجوی صوتی، یک تب جدید در کروم باز کنید و بر روی آیکون میکروفون در نوار جستجو کلیک کنید.

۲ اکنون گوگل به شما گوش می دهد، پس صرفا در میکروفون صحبت کنید. می توانید واژه یا سوال خود را به جای تایپ کردن بلند بپرسید و دیگر لازم نیست چیزی را کلیک کنید. پس از اتمام صحبتتان و مکث، گوگل می فهمد که حرف شما تمام شده و جستجو را آغاز می کند.

۳ اگر پس از حرف زدن اتفاقی نیافتاد، از تنظیمات صحیح میکروفون اطمینان حاصل کنید. اگر از لپ تاپ استفاده می کنید، نگران نباشید، احتمالا لپ تاپ شما مجهز به میکروفون داخلی است.

۴ این ویژگی در ویندوز جالب است، اما کاملا بدون دست نیست. برای شروع کار باید بر روی میکروفون کلیک کنید. اگر می خواهید این مرحله را هم حذف کنید و یک گام سریع تر باشید، می توانید فرمت رسمی Google Voice Search Hotword (Beta) را از گوگل دریافت و نصب کنید. این فرمت تنها زمانی کار می کند که در google.com جستجو کنید. پس از انصب می توانید بگویید Ok Google، در این صورت صفحه ی جستجو باز می شود و می توانید به راحتی به وسیله ی میکروفون جستجو کنید. احتمالا گوگل این ویژگی را به صورت آزمایشی معرفی کرده است و در آینده موارد استفاده ی بهتری خواهد داشت.


تگ ها : چگونه قابلیت جستجوی صوتی را در مرورگر گوگل کروم فعال فعال‌سازی جستجوی صوتی در کروم با یک دستور صوتی! آموزش قابلیت جستجوی صوتی فارسی گوگل در گوشی اندروید استفاده از دوربین و میکروفون چگونه از جستجوی صوتی در Chrome استفاده کنیم چگونه موتور جستجوی کورتانا را به گوگل و مرورگر پیش جستجوی صوتی – ژرفای جستجو – Google چگونه قابلیت های جدید جستجوی گوگل را فعال و از آن ها چگونه جستجوی صوتی گوگل را فعال کنیم؟! چگونه افزونه های گوگل کروم را از وب استور گوگل دانلود و چگونه باز کردن PDF در گوگل کروم را متوقف کنیم و از نرم گوگل کروم جستجوی صوتی خوب google جستجوی صوتی گوگل چگونه از مرورگر کروم بهتر روی گوشی موبایل استفاده کنیم؟ چطور یک کروم کست را تنظیم و از آن استفاده کنیم؟ چگونه ویدئو های اینترنتی را با استفاده از مرورگر کروم دانلود چگونه جستجوی صوتی گوگل را فعال کنیم؟ LG کتابخانه راهنما: [G3] چگونه از كروم استفاده كنم؟ فرمان‌های کاربردی دستیار صوتی گوگل Google Now چگونه در فیسبوک پیام های صوتی ارسال کنیم (گوگل کروم) چگونه کورتانا را به گونه‌ای تنظیم کنیم که به جای استفاده از جام جم کلیک پشتیبانی صوتی از زبان فارسی در سرویس‌های گوگل Support PS 30 جستجوی صوتی چگونه به طور حرفه ای از گوگل کروم استفاده کنیم؟ امکان تایپ صوتی فارسی به گوگل اضافه شد آموزش نحوه نصب و به‌روزرسانی پلاگین فلش پلیر در چگونه اطلاعات مربوط به یک تصویر را در گوگل جستجو کنیم؟ آموزش گوگل کروم چگونه عکس،ویدیو و متن هایی که کپی و انتخاب نمیشوند را فرمان صوتی "Ok Google" به صورت همیشه فعال، در کروم بوک آموزش کار با Voice Access، دستیار صوتی جدید گوگل (لینک نحوه جستجوی عکس در اینترنت (با استفاده از عکس بجای متن چگونه مثل يك حرفه‌اي در گوگل جستجو كنيم آموزش نصب جستجوی صوتی گوگل و Google Now روی اندروید عبارت فعال سازی اوکی گوگل از گوگل کروم حذف شد چگونه موتور جستجوی درون کورتانا را از بینگ به گوگل فعال‌سازی جستجوی صوتی در کروم نحوه دانلود از کروم soundcloud زیر به طور مستقیم جستجوی صوتی گوگل آموزش تغییر زبان گوگل کروم از فارسی به انگلیسی اموزش جستجو کردن کلمه خاصی در صفحات وب مرورگر های کر چگونه Google Family Link تبدیل گفتار به متن فارسی یا تایپ صوتی فارسی توسط SI 30 تنظیمات جستجوی گوگل آموزش دانلود صدای مترجم گوگل سایت و فروشگاه اینترنتی شرکت بانی نو چگونه جستجوی کورتانا را بر روی گوگل و مرورگر کروم آموزش تصویری پاک کردن اطلاعات تاریخچه مرورگر گوگل کروم How to disable OK Google voice search on Android چگونه از گوگل کروم حرفه ای استفاده کنیم؟ (لیست کامل چرا باید از کروم در آیفون استفاده کنیم؟ بررسی ویژگی‌های مرکز مطبوعات – ژرفای جستجو – Google چگونه از جیمیل به صورت آفلاین استفاده کنیم؟ چگونه در گوگل جستجو کنيم؟ چطور از کروم در حالت آفلاین استفاده کنیم؟ Pana 30 جستجوی عکس در گوگل با موبایل جستجوی صوتی گوگل برای ویندوز تلفن. Chrome برای آسان ترین راه پاک کردن History در مرورگر کروم چگونه زبان گوگل را تغییر دهیم چگونه از Chromebook استفاده کنیم: 10 نکته که باید بدانید وبلاگ رسمی Google به زبان فارسی گوگل کروم – کاوشگر چگونه این 10 مشکل اساسی گوگل کروم را حل کنیم؟ چگونه از azar استفاده کنیم BAR 30 سرچ عکس در گوگل با موبایل How to جستجوهای مربوط به چگونه از جستجوی صوتی در Chrome استفاده کنیم

نظرات
نماد