سعید-رضایی-ساری-خونیرث-برنامه-نویسی-کد-نویسی-فروش-اسکریپت-دانلود-Saeid-rezaei-khunires-admin-manager
خونیرث مجموعه ای از داغ ترین ایده های ثروت ساز بین المللی و ایرانی در کنار کادری مجرب در زمینه های توسعه و طراحی سایت، اپلیکیشن، امور گرافیکی کاملاً اختصاصی می باشد. سهم خودتان را از وب بردارید...
برندها-ایرانسل-اسنپ-اپلیکیشن-اسکریپت-آپارات-همراه-اول-بانک-ملی-پاسارگاد-هواوی-دیجیاتو-زرین-پال-نت-برگ-دونیت-کافه-بازار-هدفون-آهنگ-عکس-فیلم-کد-نویسی-طراحی-وب-برنامه-نویسی-پونیشا-پاپکو-دیجی-کالا-ورزش-فوتبال-90-نتیجه-فوتبال-بازی-شیپور-دیوار-آگهی-رایگان-خونیرث

برگشت به لیست

محتوا جزء مهمی از بازاریابی آنلاین است و این که اکثر رقبای شما بر روی بازاریابی محتوایی تمرکز کرده‌اند، شما بهتر است با ایده‌های جدیدی از محتوا ظاهر شوید.
همیشه آسان نیست که برای تولید محتوا ایده‌های جدید داشته باشید. گاهی اوقات صنعتی که در آن هستید بسیار کوچک است یا گاهی اوقات قربانی بلوک نویسنده می‌شوید.
استراتژی‌های این مقاله نه تنها قابل استفاده برای پست‌های وبلاگ هستند، بلکه به شما کمک می‌کنند در موضوعات پادکست‌ها، اینفوگرافی‌ها، کتاب‌های الکترونیکی یا محتواهای دیگر ایده بگیرید.

۱.در گروه‌های فیس بوک عضو شوید

فیس بوک محبوب ترین شبکه اجتماعی است، بنابراین جای تعجب نیست که گروه‌های فیس بوک منبع ثابت ایده‌های جدید است. در گروه‌های مختلف که به کسب و کار شما مرتبط است عضو شوید و در بحث‌ها مشارکت کنید.
اگر یک گروه خاصی را پیدا کردید که برای کسب و کار شما ارزشی ایجاد نمی‌کند، آن را ترک کنید. با مشارکت در بحث‌ها، شما درمی‌یابید که چه سولات و چه موضوعات رایجی مطرح است که به کسب و کار شما نیز مرتبط است.

۲. به مکالمات مخاطب در توئیتر توجه کنید

شما باید در صنعت خود در رسانه‌‎های اجتماعی به ویژه توئیتر، به دنبال افراد تاثیر گذار باشید. صفحات رسانه‌های خود را مرور کنید و مقالاتی را که به اشتراک گذاشته‌اند یا توصیه به مطالعه می‌کنند را ببینید. کلیک کنید و ببینید که آیا آن چیزی است که مخاطب شما علاقمند به آن مطالب هستند یا خیر. اگر در یک توئیت خاص تعامل زیادی صورت بگیرد، این یک نشانه عالی است که خوانندگان وبلاگ شما نیز از خواندن آن مطلب لذت خواهند برد.

۳. در انجمن‌ها فعال باشید

 

انجمن‌ها یک منبع عالی برای موضوعات محسوب می‌شود زیرا مکانی است که افراد در آن حضور پیدا می‌کنند تا سوالات خود را مطرح کنند. به سوالاتی که اخیرا جواب‌های زیادی برای آن مطرح شده توجه کنید. این به طور معمول یک نشانه خوبی است زیرا یک موضوع مرتبط با کسب و کار شماست که مردم نیز به آن علاقمندند. امروزه جوامع آنلاین و انجمن‌ها تقریبا در خصوص تمامی موضوعات تشکیل می‌شوند.

۴. در ایمیل‌های خود نظرسنجی قرار دهید

 

اگر از روز اول یک لیست ایمیل ایجاد کرده باشید، که از اقدامات اصلی هر کسب و کار است، می‌توانید از مشترکان خود نظرسنجی کنید و دریابید که علاقمند به خواندن چه مطالبی هستند. این منبع می‌تواند اصلی منبع ایده‌های محتوای شما محسوب شود، زیرا این افراد بهترین گزینه برای خرید از محصولات یا استفاده از سرویس شما خواهند بود. شما می‌توانید با یک ایمیل ساده بپرسید ” علاقمند به خواندن چه مطالبی هستید؟” یا با استفاده از یک اپلیکیشن نظرسنجی ایمیل خود را ارسال کنید. این استراتژی به شما کمک می‌کند که محتوایی تولید کنید که خریداران شما با آن ارتباط برقرار می‌کنند و ارزش طول عمر مشتریان شما را افزایش می‌دهد.

۵. در وبلاگ‌های محبوب و مرتبط با صنعت شما، نظرات را بخوانید

هر صنعت، وبلاگ محبوبی دارد. بنابراین ۱۰ وبلاگ برتر را شناسایی کنید که مخاطبان شما بیشتر احتمال دارد مقالات آن‌ها را بخوانند و شروع به نظارت بر نظرات در پست‌های محبوب آن وبلاگ کنید. این افراد همان افرادی هستند که مشتریان بالقوه شما هستند، بنابراین با دسته بندی موضوعات برای سوالات آنان، به شما کمک خواهد کرد تا ترافیک جستجوهای آگاهانه را جذب کنید و اگر افراد به وبلاگ شما مراجعه می‌کنند تا موضوعاتی را بخوانند که به سوالات آنان پاسخ می‌دهد، شانس تبدیل شدن آنان به مشتریان واقعی را افزایش خواهد داد.

۶. از تیم خدمات مشتریان خود سوالات رایج را درخواست کنید

هر تیمی که با مشتریات شما به طور روزانه و مستقیم مکالمه دارد منبع خوبی برای محتوای شما محسوب می‌شود. از آن‌ها فهرستی از ده پرسش رایج خدمات مشتریان را درخواست کنید. از طریق آن لیست شما می‌توانید پست‌های بلاگ متعددی تولید کنید. این کار همچنین تعداد سوالات خدمات مشتریان را کاهش خواهد داد زیرا بسیاری از سوالات رایج در وبلاگ شما پاسخ داده شده‌اند.

۷. از طریق آنالیز گوگل، محبوب ترین موضوعات وبلاگ خود را شناسایی کنید

پست‌های قدیمی‌تر موفق در وبلاگ شما می‌توانند منبع خوبی از ایده‌های محتوا باشند. همانطور که اکثر صنایع در طول زمان تغییر کرده و تغییر می‌کنند، موضوعات قدیمی را می‌توان برای زمان حال به روز کرد و دوباره نوشت. اگر به داده‌های گوگل آنالیتیکس توجه کنید می‌توانید پست‌هایی را که بیشترین بازدید را دریافت کرده‌اند و همچنین مطالبی که بیشترین مدت زمان کاربر در آن صفحه صرف کرده است شناسایی کنید. هنگامی که این‌ موارد را شناسایی کردید، به پست خود مراجعه کنید، تعداد کسانی که پست شما را به اشتراک گذاشته‌اند و تعداد نظرات را ملاحظه کنید تا تعیین کنید آیا ارزش بازدید مجدد برای پست‌های آینده را دارد یا خیر.

۸.پیشنهادهای جستجوی گوگل

هنگامی که شما در باکس جستجوی گوگل تایپ کنید، همیشه لیستی از پیشنهادات برای شما نمایان می‌شود. با بازی با موضوعات و اصطلاحات مرتبط، اغلب می‌توانید برخی ایده‌های جدید محتوایی تولید کنید. شما باید خلاق باشید و جدا از باکس گوگل فکر کنید ولی اغلب هم می‌توانید از پیشنهادات باکس گوگل ایده بگیرید.


تگ ها :

نظرات
نماد