سعید-رضایی-ساری-خونیرث-برنامه-نویسی-کد-نویسی-فروش-اسکریپت-دانلود-Saeid-rezaei-khunires-admin-manager
خونیرث مجموعه ای از داغ ترین ایده های ثروت ساز بین المللی و ایرانی در کنار کادری مجرب در زمینه های توسعه و طراحی سایت، اپلیکیشن، امور گرافیکی کاملاً اختصاصی می باشد. سهم خودتان را از وب بردارید...
برندها-ایرانسل-اسنپ-اپلیکیشن-اسکریپت-آپارات-همراه-اول-بانک-ملی-پاسارگاد-هواوی-دیجیاتو-زرین-پال-نت-برگ-دونیت-کافه-بازار-هدفون-آهنگ-عکس-فیلم-کد-نویسی-طراحی-وب-برنامه-نویسی-پونیشا-پاپکو-دیجی-کالا-ورزش-فوتبال-90-نتیجه-فوتبال-بازی-شیپور-دیوار-آگهی-رایگان-خونیرث

برگشت به لیست

بازاریابی ویروسی یکی از بهترین روش های بازاریابی اینترنتی است که امروزه بسیاری از کسب و کارهایی که معروف شده اند از این روش بازریابی بهرمند شده اند. در واقع این کسب و کارها خواسته یا نا خواسته توسط بازاریابی ویروسی به موفقیت و محبوبیت های زیادی رسیده اند.در این مقاله قصد دارم به بازاریابی ویروسی بپردازم و اینکه بازاریابی ویروسی چگونه می تواند کسب و کارها را رونق دهد.

هرکسب و کاری اعم از کسب و کار اینترنتی یا کسب و کار سنتی یا فیزیکی می تواند از این روش بازاریابی استفاده کند و بازاریابی ویروسی تنها به کسب و کار های اینترنتی اطلاق نمی شود. بازاریابی ویروسی همانطور که از اسمش پیداست به صورت ویروس گونه تکثیر می شود که به بازاریابی دهان به دهان هم معروف است.

برای استفاده از بازاریابی ویروسی باید یک پیام جذاب و مناسب داشته باشید. که به صورت ویروسی و زنجیره وار بتواند میان افراد پخش و تکثیر شود. بسیاری از کسب و کارها می توانند تا این مرحله پیش بروند ولی متاسفانه برای ادامه کار هیچ راه حل و استراتژی ندارند و نمی توانند جایگاه خود را حفظ کنند.

بازاریابی ویروسی نوعی استراتژی بازاریابی است که از طریق شبکه هایی مثل شبکه های اینترنتی برای ترویج  محصول یا خدمات استفاده می کند.

 

مثالی از بازاریابی ویروسی:

اگر به یاد داشته باشید در گذشته زمانی که با گوشی های آی فون می خواستید پیامکی ارسال کنید انتهای هر پیامک جمله Send From My Iphone را مشاهده می کردید که این موضوع در گوشی های موبایل دیگر شرکت ها مثل HTC هم صدق می کرد. این جمله به صورت خودکار در انتهای پیامک های ارسالی قرار می گرفت و به شکلی آن برند تلفن همراه را تبلیغ می کرد و افرادی که پیامک را دریافت می کردند با آن برند آشنا می شدند.

بازاریابی ویروسی در دیگر رسانه ها هم انجام می شود. به طور مثال یک ویدیو ممکن است به قدری در اینترنت دیده شود که پیام فرد مورد نظر نیز به همراه آن منتقل خواهد شد. حتما ویدیوهای پر بازدید سایت یوتیوب را دیده اید بعضی از این ویدیو ها ممکن است به همراه خود قصد ارسال پیامی را هم داشته باشند.

 

یک مثال ساده از بازاریابی ویروسی این است : ممکن است شما مقاله ای بنویسید که از لحاظ کیفیتی و موضوعی در سطح بالایی باشد. و سایت های دیگر مقاله شما را در سایت خود منتشر کنند و با ذکر منبع شما باعث افزایش ترافیک و محبوبیت سایت شما شود.

 

هدف اصلی در بازاریابی ویروسی پخش کردن اطلاعات توسط افراد به صورت انبوه است. که در این روش مردم به صورت نا آگاهانه و بدون اینکه بدانند دارند بازاریابی ویروسی انجام می دهند پیام فرد مورد نظر را به صورت دست به دست میان افراد دیگر پخش می کنند. شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام و فیسبوک برای اجرای این روش بسیار مناسب است و همین باعث این شده است که بازاریابی ویروسی را نوعی بازاریابی دیجیتالی بدانند.

 

سخن آخر این است که برای به کار گیری از بازاریابی ویروسی در کسب و کار خود حتما آگاهانه و با یک استراتژی خوب از این روش بازاریابی استفاده کنید. در بازاریابی ویروسی حتما از ایده جدید و خلاقیت استفاده کنید تا بتوانید بهترین بازخورد را از این روش بازاریابی بگیرید. برای رشد و موفقیت کسب و کار خود حتما روش های جدید بازاریابی اینترنتی را به کار بگیرید.


تگ ها : بازاریابی ویروسی (Viral Marketing) ﺑﺎزارﯾﺎﺑﯽ وﯾﺮوﺳﯽ (Viral Marketing) چیست ؟ بازاریابی ویروس‌وار بازاريابي ويروسي چيست؟ بازاریابی ویروسی چیست و ۶ اصل در اجرای آن بازاریابی ویروسی (Viral Marketing) چیست؟ تمام آنچه باید در رابطه با بازاریابی ویروسی بدانید بازاریابی ویروسی چیست و شاخص های استراتژی وایرال مارکتینگ بازاریابی ویروسی چیست؟ بازاریابی ویروسی Viral Marketing را جدی بگیرید بازاریابی ویروسی Viral marketing بازار یابی ویروسی چیست؟ بازاریابی ویروسی(viral marketing) بازاریابی : بازاریابی ویروسی چیست؟ بازاریابی ویروسی(viral marketing)چیست؟ – مدیر طلایی بازاریابی ویروسی چیست ، بازاریابی ویروسی (Viral Marketing بازاریابی ویروسی viral marketing چیست؟ بازاریابی ویروسی(Viral Marketing) چیست؟ بازاریابی ویروسی چیست؟ روش های استفاده از بازاریابی ویروسی؟ قوت و تکنیک های بازاریابی ویروسی تفاوت بازاریابی هم همه ای، وایرال و دهان به دهان در چیست؟ بازاریابی ویروسی(Viral Marketing):تعریف،مزایا،راهکارها بازاریابی ویروسی و انواع آن چیست بایگانی‌ها Viral Marketing بازاریابی و تحقیقات بازار بازاریابی ویروسی بازاریابی دهان به دهان بازاریابی ویروسی (Viral Marketing) بازاریابی ویروسی چیست و هر آنچه در رابطه با آن باید بدانیم بازاریابی ویروسی! تاریخچه و بررسی مزایا بازاریابی ویروسی چیست؟ – علی کشاورز، مشاور افزایش فروش کسب و بازاریابی ویروسی چیست بازاریابی ویروسی؛ Viral Marketing بازاریابی ویروسی ( Viral Marketing ) بازاریابی ویروسی چیست ؟ بایگانی بایگانی‌ها بازاریابی ویروسی استراتژی بازاریابی 8: بازاریابی ویروسی Viral Marketing بازاریابی ویروسی چیست؟ Viral Marketing | Virtual Marketing | - بازاریابی ویروسی چیست؟ بازاریابی ویروسی / Viral Marketing بازاریابی ویروسی Viral Marketing – وب سایت فرشید بهارلو شناسایی و تعیین اهمیت عوامل مؤثر بر بازاریابی ویروسی درحوزة بازاریابی ویروسی VIRAL MARKETING را جدی بگیرید » اخبار دنیای بازاریابی اینترنتی و بازاریابی ویروسی قسمت سوم بازاریابی ویروسی چیست؟ (بخش اول منظور از بازار يابي ويروسي چيست؟ بازاريابي ويروسي – تبلیغ کلیک بازاریابی ویروسی چیست و چند استراتژی بسیار مؤثر در آن بازاریابی ویدئویی ویروسی چیست؟ برچسب بازاریابی ویروسی چیست؟ مقالات ISI بازاریابی ویروسی : 27 مقاله انگلیسی + ترجمه فارسی بازاریابی ویروسی Marketing Searches related to بازاریابی ویروسی (Viral Marketing) چیست؟

نظرات
نماد