سعید-رضایی-ساری-خونیرث-برنامه-نویسی-کد-نویسی-فروش-اسکریپت-دانلود-Saeid-rezaei-khunires-admin-manager
خونیرث مجموعه ای از داغ ترین ایده های ثروت ساز بین المللی و ایرانی در کنار کادری مجرب در زمینه های توسعه و طراحی سایت، اپلیکیشن، امور گرافیکی کاملاً اختصاصی می باشد. سهم خودتان را از وب بردارید...
برندها-ایرانسل-اسنپ-اپلیکیشن-اسکریپت-آپارات-همراه-اول-بانک-ملی-پاسارگاد-هواوی-دیجیاتو-زرین-پال-نت-برگ-دونیت-کافه-بازار-هدفون-آهنگ-عکس-فیلم-کد-نویسی-طراحی-وب-برنامه-نویسی-پونیشا-پاپکو-دیجی-کالا-ورزش-فوتبال-90-نتیجه-فوتبال-بازی-شیپور-دیوار-آگهی-رایگان-خونیرث

برگشت به لیست

بازاریابی اینترنتی به فرایند جذب افراد و تبدیل کردن آن ها به مشتری از طریق راههای مختلف می گویند. در واقع در بازاریابی اینترنتی باید تلاش کرد تا محصولات و خدمات خود را از طریق روش های مختلف به افراد علاقه مند به حوزه کاری خود آشنا کرد و فروخت. در بازاریابی اینترنتی بر خلاف بازاریابی در دنیای واقعی نمی توان به صورت حضوری برای خدمات و محصولاتمان تبلیغ کنیم و فرد مورد نظر را با گفتار و رفتارمان به مشتری تبدیل کنیم.

برای شروع بازاریابی اینترنتی باید مکانی را برای ارائه خدمات و محصولاتمان ایجاد کنیم که همان وب سایت ما است. در بازاریابی اینترنتی ما از طریق وب سایتمان باید حرفمان را به مشتری بزنیم و او را از این طریق به خرید خدمات و محصولاتمان ترغیب کنیم. برای برقراری ارتباط با مشتری باید ظاهر سایت ما جذاب و دوست داشتنی باشد. از مهمترین نکات در طراحی سایت رعایت مواردی است که مربوط به سئوی سایت می شود. همچنین تولید محتوایی بر اساس سئو نیز از لازمه یک وب سایت خوب است.

قدم بعدی در بازاریابی اینترنتی ایجاد ترافیک و جذب بازدیدکننده برای سایتمان است. که از طریق بازاریابی درون گرا که شامل سئوی سایت، استفاده از شبکه های مجازی، وبلاگ نویسی، فعالیت در انجمن ها و … است می توان استفاده کرد. از طریق روش های شامل هزینه که جزء بازاریابی برون گرا مثل : رپورتاژ آگهی، تبلیغات کلیکی، تبلیغات بنری، تبلیغات گوگل و … است هم می توان ترافیک خوبی را به سایتمان جذب کنیم.

 

در مرحله بعد با استفاده از روش های موجود باید اطلاعات بازدیدکنندگان سایتتان را جمع آوری کنید و از این طریق بازدیدکنندگان سایتتان را به کاربران سایت تبدیل کنید. تا در قدم های بعدی بتوانید محصولات خود را به آن ها بفروشید و آن ها را به مشتری های وفادار تبدیل کنید. برای این کار شما می توانید از انواع صفحات فرود استفاده کنید. به طور مثال شما می توانید هدیه ای در قالب فایل صوتی با توجه به موضوع کاری خود تولید کنید و در ازای دریافت ایمیل از کاربرانتان آن را به آن ها بدهید.

در گام بعدی که مهمترین قسمت بازاریابی اینترنتی است شما باید مشتری هایی که قبلا از شما خرید کرده اند را به مشتری های دائمی و وفادار تبدیل کنید. برای این کار می توانید هر از چند گاهی محصولات رایگانی را به عنوان هدیه به آن ها بدهید. یا اینکه کدهای تخفیف محصولات خود را برای آن ها ایمیل کنید. همچنین پاسخ گویی به مشکلات و سوالات کاربرانتان می تواند مشتری های وفاداری را برای شما به ارمغان بیاورد.

 

سخن آخر این است که سعی کنید با تولید محتوا و جذب مخاطبان علاقه مند به حوزه ی کاری خود از طریق موتورهای جست و جو به سایت خود بتوانید اطلاعات تماس آن ها را دریافت کنید. یکی از فاکتورهای مهم در موفقیت یک کسب و کار اینترنتی اطلاعات تماس کاربرانش است. شما از طریق اطلاعات تماس کاربرانتان مثل ایمیل می توانید فروش خود را چندین برابر کنید. مهمترین قسمت بازاریابی اینترنتی هم تبدیل مشتری عادی  به مشتری وفادار و دائمی است. امیدوارم از این مقاله یعنی بازاریابی اینترنتی یا (Internet Marketing) چیست؟استفاده کافی را برده باشید.


تگ ها : بازاریابی اینترنتی یا اینترنت مارکتینگ چیست ؟ بازاریابی اینترنتی یا (Internet Marketing) چیست؟ بازاریابی اینترنتی (آنلاین) چیست؟ بازاریابی اینترنتی چیست بازاریابی اینترنتی بازاریابی اینترنتی چیست؟ تعریف بازاریابی آنلاین یا دیجیتال مارکتینگ چیست ؟ بازاریابی اینترنتی چیست؟سوشیال مارکتینگ بازاریابی دیجیتال، بازاریابی الکترونیکی و بازاریابی اینترنتی بازاریابی اینترنتی چیست؟ What is internet marketing بایگانی: بازاریابی اینترنتی بازاریابی اینترنتی (آنلاین) چیست؟ بازاریابی اینترنتی چیست و چه مزایا و معایبی دارد دیجیتال مارکتینگ بازاریابی اینترنتی ، بازاریابی و تبلیغات اینترنتی آنلاین مارکتینگ بازاریابی اینترنتی چیست بازاریابی آنلاین چیست : online marketing بازاریابی اینترنتی (دیجیتال) چیست؟ تفاوت بازاریابی الکترونیکی با بازاریابی اینترنتی چیست Les 169 meilleures images du tableau بازاریابی اینترنتی sur آموزش بازاریابی اینترنتی مهمترین نکات در بازاریابی اینترنتی چیست؟ بازاریابی اینترنتی یا اینترنت مارکتینگ چیست؟ بایگانی‌ها internet marketing بازاریابی اینترنتی بایگانی تفاوت بازاریابی سنتی و اینترنتی چیست و کدام به درد کسب و کار شما مقالات ISI بازاریابی اینترنتی یا بازار اینترنتی : 28 مقاله انگلیسی + بازاریابی آنلاین چیست؟ (قسمت اول) وب مارکتینگ بازاریابی آنلاین به زبان ساده بازاریابی دیجیتال ( دیجیتال مارکتینگ Digital Marketing ) چیست فست سئو Affiliate Marketing در بازاریابی اینترنتی بازاریابی و افزایش فروش اینترنتی (Internet Marketing) – بلاگ ایران بازاریابی اینترنتی چیست؟ – گروه مطو نیچ مارکتینگ یا بازاریابی جاویژه چیست؟ برند سازی شخصی یا (Personal Branding) چیست؟ بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) چیست بازاریابی درون گرا یا بازاریابی درونی چیست بازاریابی اینترنتی اینترنت مارکتینگ آیا دیجیتال مارکتینگ، الکترونیک مارکتینگ و اینترنت مارکتینگ دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) چیست؟ استراتژی روشهای بازاریابی اینترنتی بایگانی‌ها بازاریابی اینترنتی E "بازاريابي الكترونيك"Internet چگونه از بازاریابی اینترنتی کسب درآمد کنیم تفاوت اینترنت ، اینترانت و اکسترانت در چیست؟ بازاریابی گوشه‌ای یا Niche Marketing چیست؟ بازاریابی یا مارکتینگ چیست؟، ۹ جنبه مختلف مارکتینگ Searches related to بازاریابی اینترنتی یا (Internet Marketing) چیست؟

نظرات
نماد