سعید-رضایی-ساری-خونیرث-برنامه-نویسی-کد-نویسی-فروش-اسکریپت-دانلود-Saeid-rezaei-khunires-admin-manager
خونیرث مجموعه ای از داغ ترین ایده های ثروت ساز بین المللی و ایرانی در کنار کادری مجرب در زمینه های توسعه و طراحی سایت، اپلیکیشن، امور گرافیکی کاملاً اختصاصی می باشد. سهم خودتان را از وب بردارید...
برندها-ایرانسل-اسنپ-اپلیکیشن-اسکریپت-آپارات-همراه-اول-بانک-ملی-پاسارگاد-هواوی-دیجیاتو-زرین-پال-نت-برگ-دونیت-کافه-بازار-هدفون-آهنگ-عکس-فیلم-کد-نویسی-طراحی-وب-برنامه-نویسی-پونیشا-پاپکو-دیجی-کالا-ورزش-فوتبال-90-نتیجه-فوتبال-بازی-شیپور-دیوار-آگهی-رایگان-خونیرث

برگشت به لیست

در هفته گذشته شرکت ویدئویی Netflix از ایده های جدید خود پرده برداری نمود. ایده هایی که باعث شد چهره این شرکت در 50 کشور کاملا متفاوت به نظر برسد.

 

تمام تلاشهای ما این است که .....  سرویس های خود را مکانیزه و ضد ضربه و کاملا منحصر به فرد نماییم. این سرویس ها باید به صورت کاملا بصری نمایش داده شود و با تمامی فرمت ها منطبق باشد.

تمامی این طراحی های جدید بر مبنای کارت میباشد. این کارتها به سه دسته تقسیم میشوند که عبارتند از: کارت عکسی, کارت رنگی که عموما از رنگ قرمز استفاده شده است, کارت متنی.

 

البته طراحی وب سایت این شرکت هم میتواند در نوع خودش بسیار منحصر به فرد باشد. وب سایت کاملا به صورت ریسپانسیو میباشد تا تمامی کاربران با موبایل و تبلت خود بتوانند به آن دسترسی داشته باشند.

 

 

 

 

 

 

 


تگ ها :

نظرات
نماد