سیاوش احمدزاده: مدیرعامل و مؤسس مجموعه خونیرث
خونیرث مجموعه ای از داغ ترین ایده های ثروت ساز بین المللی و ایرانی در کنار کادری مجرب در زمینه های توسعه و طراحی سایت، اپلیکیشن، امور گرافیکی کاملاً اختصاصی می باشد. سهم خودتان را از وب بردارید...
مشتریان خونیرث

برگشت به لیست

با موافقت ناظران با این معامله بزرگ، شرکت راه حل‌های برتر پرداخت ،مستر کارت، به انتهای کار خود برای مالکیت شرکت‌های بریتانیایی VocalLink نزدیک شده است. مسئولان رقابت و بازار بریتانیا با اقدامات پیشگیرانه ای که شرکت مستر کارت برای رفع نگرانی های رقابتی انجام داد، این معامله را تصویب کردند. ناظران در رابطه با رقابت شبکه ی LINK ATM که توسط VocaLink تامین میشد ناراضی بودند. این معامله که ارزشی معادل ۷۰۰ میلیون یورو داشت، به زودی شروع به کار خواهد کرد. این معامله یکی از گام‌های استراتژیک شرکت برای گسترش سیستم پرداختی به وسیله ی انتقال حساب‌های بانکی خواهد بود. از زمان علنی شدن این معامله در ماه جولای، سهام شرکت به ۲۱٫۲% بازگشت که به گزارش صنعت سرویس انتقالات مالی زاکس (Zacks) ، ٪۱۱/۲ عملکرد بهتری داشته است. VocaLink در سیستم پرداخت‌های حساب های بانکی یک پیشرو می باشد. تکنولوژی‌های VocaLink انتقالات حساب‌های بانکی در برخی مراکز مالی بزرگ دنیا ازجمله بریتانیا، سنگاپور و تایلند را فراهم می کند.

با تحقق یافتن این مالکیت، این سرویس در ایالات متحده آمریکا نیز قابل دسترسی خواهد بود. با وجود VocaLink، شرکت مستر کارت به دنبال گردش مالی بیشتر است که به وسیله ی اضافه کردن پرداخت های ACH به داد و ستد های کارت‌هایش انجام خواهد یافت. زیرا که پرداخت‌های ACH شامل مقدار بسیار زیادی از تمام پرداخت‌های شرکت‌ها ، تجارت‌ها و دولت‌ها می شود. این معامله برای مستر کارت یک جای پای محکمی در صنعت پرداخت بریتانیا فراهم می کند. شرکت مشتاق است که این معامله را در فضای پرداخت ACH گسترش دهد، زیرا که انتقال پول و اطلاعات از یک حساب بانکی به حساب بانکی دیگر در آمریکا، یک امر مهم و اصلی در تجارت است. به گزارش NACHA، انجمن پرداخت الکترونیک، هر ساله شبکه  ACH بیش از ۴۱ تریلیون دلار را انتقال داده و ۲۴ میلیارد نیز نقل و انتقال مالی الکترونیکی انجام می دهد. شبکه ی ACH بطور فزاینده ای در حال گسترش است و اکنون یکی از بزرگ‌ترین، سریع‌ترین و مورد اعتماد‌ترین سیستم‌های پرداخت در جهان محسوب می شود که برای تمام طرفین معامله اعتبار ایجاد می کند. ماه گذشته، شرکت یک مالکیت جدید برای امنیت NuData که یک شرکت برای نگهداری تکنولوژی های جهانی است را اعلام کرد. این خرید، مالکان مستر کارت را قادر می سازد تا امنیت بیشتری در نقل و انتقالات آنلاین داشته باشند.

مستر کارت

این معاملات همچنین به شرکت کمک میکند که افق های جدید برای پیشرفت به دیگر شرکت‌های ویزا  در زمانی که تعداد زیادی از مشتریانش را از دست داده است را بدهد. این شرکت در پی رشد به وسیله اعطای مالکیت بود. تا اینجا، دو داد و ستد به ارزش ۶۰۹ میلیون دلار بصورت نقدی در سال ۲۰۱۵ به دست آورد، و هشت داد و ستد به ارزش ۵۷۵ میلیون دلار در سال ۲۰۱۴ به دست آورد.

مستر کارت رتبه سوم را در رتبه بندی های Zack کسب کرده است. برخی از شرکت ها با رتبه بندی های بهتر از مستر کارت شامل فیسرو می باشد که هر کدام از این شرکت ها (فیسرو و سیستم کل خدمات و ارز (TSS)) در رتبه بندی Zack در رده ی دوم قبل از مستر کارت قرار میگیرند. حدسیات شرکت فیسرو در رابطه با سود مالی اش در بین دو از چهار گزارش آخرش، با یک افزایش ۱٫۲ درصدی فراتر از انتظار کارشناسان واقع شد. همچنین حدسیات سیستم کل خدمات و ارز در رابطه با سود مالی اش در بین سه گزارش از چهار گزارش آخرش با یک افزایش ۳٫۷ درصدی فراتر از انتظار کارشناسان واقع شد.


تگ ها : مستر کارت قصد دارد Vocalink را به مالکیت خود درآورد وبلاگ پیمنت24 داستان برند: مستر کارت؛ اعتباری به وسعت جهان تبدیل آنلاین کردیت کارت مستر کارت دسترسی به تکنولوژی بلاک چین را برای پلتفرم خود فراهم انتقال کارت به کارت با مستر کارت روسیه دست ویزا و مستر کارت را از این کشور کوتاه می کند Searches related to مستر کارت قصد دارد Vocalink را به مالکیت خود درآورد

نظرات
نماد