سیاوش احمدزاده: مدیرعامل و مؤسس مجموعه خونیرث
خونیرث مجموعه ای از داغ ترین ایده های ثروت ساز بین المللی و ایرانی در کنار کادری مجرب در زمینه های توسعه و طراحی سایت، اپلیکیشن، امور گرافیکی کاملاً اختصاصی می باشد. سهم خودتان را از وب بردارید...
مشتریان خونیرث

برگشت به لیست

یکی از مواردی که سبب شده تا برندهای مشهور امروزی به اینجا برسند و بیشتر مورد توجه قرار بگیرند، لوگوی جذاب آنها است. حتما شما هم قبول دارید که دنیا دیگر دنیای برندهاست و همه مردم دنبال محصولاتی هستند که توسط یک برند مشهور و شناخته شده تولید شده و همچنین لوگوی چشمگیری با خود به همراه دارد. جالب اینجاست که همه این لوگوها از اول این شکلی نبوده‌اند و اکثر آنها با گذر زمان تغییرات بسیار ظریفی کرده‌اند؛ اما این تغییرات به شدت تاثیرگذار بوده‌اند.

 

۱) اسکیتلس: این برند با شعار «رنگین‌کمان را مزه کن» مورد توجه گرفت و لوگوی خود را از همین موضوع الهام گرفت. لوگوی این برند در سال ۲۰۱۰ درستخوش تغییرات قرار گرفت و طراح آن معتقد است که این لوگو جدید با شعاد اسکیتلس هماهنگی بیشتری دارد.

31

۲) اسپرینت: این شرکت ارائه‌دهنده سرویس‌های اینترنت آمریکایی هم در ۲۰۰۵ لوگوی خود را تغییر داد و سعی داشت در لوگوی خود تعریفی جدید از سرعت را نمایش دهد.

71

۳) اپل در سال ۲۰۰۷ تصمیم گرفت برای نشان دادن مدرن بودن و چهره مینیمال خود، لوگوی خودش را تغییر دهد.

101

۴) فدکس هم برای نشان دادن سرعت پست خود، لوگوی متفاوتی برای شرکتش طراحی کرد. البته در نظر داشته باشید که این لوگو پس از ۲۱ سال تغییر کرد.

115

۵) تارگت: این خرده فرودش هم دو بار لوگوی خود را دستکاری کرد و توانست به لوگوی موفق سوم برسد.

153


تگ ها : نگاهی به ۵ تغییر لوگو مشهوری که دستخوش تغییرات شده‌اند نگاهی به ۵ تغییر لوگو مشهوری که ستخوش تغییرات شده‌اند ۵ تغییر لوگوی ناموفق در دنیای برندها 32 نگاهی به تغییرات ایجاد شده در لوگوی برندهای مشهور طی سال های گذشته نگاهی به تغییرات بصری جالبی که در انیمیشن های مشهور و با هدف پخش در ۵ تغییر لوگوی موفق در دنیای برندها چرا لوگوي برند هاي معروف تغيير مي کند طراحی لوگو ریسپانسیو بایگانی‌ها برندینگ شبكه‌هاي ماهواره اي و تغيير در كاركردهاي خانواده نقد قرآن رمان ورود پسرا ممنوع قسمت 5 نگاهی به وضعیت مرسدس بنز CLA45 AMG + فیلم مد و مه مهم‌ترین اکتشافات باستان‌شناسی 2016 در یک نگاه + تصاویر [PDF]بـررسی سبک رتـرو در طــراحی خــودرو عصر ايران تاریخچه‌ کامل سیستم‌ عامل اندروید [PDF]www.bonyadonline.ir نام تجاری گنجور » مولوی » دیوان شمس » غزلیات » غزل شمارهٔ ۱۳۹۳ نگاهی به وضعیت مرسدس بنز CLA45 AMG در ایران قائم آل محمد(عج) حذف مالیات تکلیفی / تغییر مهلت ارسال اظهارنامه / مالیات بر مسکن پلی استیشن 5؛ از قدرت سخت افزاری تا تاریخ عرضه کارنگی: ابرقدرت رو به افول آمریکا ناتوان از مهار نفوذ ایران است دنا پلاس توربو ، خودرویی فراتر از انتظار هنگام تغییر دانلود سریال a series of unfortunate events 2017 دوبله فارسی بازی جذاب صحنه های ی کارتون ابشار سرنوشت گفت و گو با راننده اسنپ که به يک زن تجاوز کرد

نظرات
نماد