سیاوش احمدزاده: مدیرعامل و مؤسس مجموعه خونیرث
خونیرث مجموعه ای از داغ ترین ایده های ثروت ساز بین المللی و ایرانی در کنار کادری مجرب در زمینه های توسعه و طراحی سایت، اپلیکیشن، امور گرافیکی کاملاً اختصاصی می باشد. سهم خودتان را از وب بردارید...
مشتریان خونیرث

برگشت به لیست

NetworkFleet یکی از سرویس‌های شناخته شده شرکت مخابراتی ورایزن است که به کسب‌وکارها این اجازه را می‌دهد که راحت‌تر وسایل نقلیه خود را ردیابی کنند. اخیرا ورایزن به خاطر خدمات جدید این سرویس خود، یک سری کمپین تبلیغاتی راه‌اندازی کرده که بیشتر جنبه یادآوری وجود چنین سرویسی را با خود به همراه دارند.

بنرهای این کمپین بسیار خوب طراحی شده‌اند که در آنها می‌توانید رنگ و هویت برند ورایزن را به راحتی مشاهده کنید. از سوی دیگر دکمه فراخوان (Call-to-Action) این بنر مخاطبان خود را تشویق می‌کند که وارد یک تور اطلاع‌رسانی شوند. همین مورد به شدت سبب افزایش میزان نرخ کلیک خوری (Click through-rate) این بنر تبلیغاتی می‌شود.

 

 

611269b1894ba2968be6790f5697a943

تست‌ها نشان داده که استفاده از عکس انسان در بنرهای تبلیغاتی مربوط به آگهی خدمات، می‌تواند در میزان موفقیت آنها تاثیر مثبت بگذارد.

 

کپی مختصر و مفید این بنر تبلیغاتی به خوبی پیام ورایزن را به مخاطبانش انتقال می‌دهد و سبب می‌شود که دقیقا افراد مورد هدف وارد صفحه فرود NetworkFleet شوند.

 

این بنر تبلیغاتی می‌تواند برای کسب‌وکارهایی که ارائه‌دهنده خدمات هستند الهام بخش باشد و به آنها کمک کند تا بنر تاثیرگذارتری را از خود به جا بگذارند.


تگ ها : نگاهی به یکی از بنرهای تبلیغاتی ورایزن برای تبلیغ سرویس برندسازی برندینگ کمپین تبلیغاتی چگونه کائسنا نرخ کلیک‌خوری بنر تبلیغاتی خود را چند بنر تبلیغاتی از ماه ژوئن که به خوبی گویا پروفایل فرهاد بیات وریزون با پرداخت ۴.۴۸ میلیارد دلار مالک یاهو شد designmagic2000 ورایزن کامیونیکیشنز ورایزن بایگانی ورایزون بایگانی شرکت Verizon با قیمت 5 میلیارد دلار یاهو را خرید

نظرات
نماد