سیاوش احمدزاده: مدیرعامل و مؤسس مجموعه خونیرث
خونیرث مجموعه ای از داغ ترین ایده های ثروت ساز بین المللی و ایرانی در کنار کادری مجرب در زمینه های توسعه و طراحی سایت، اپلیکیشن، امور گرافیکی کاملاً اختصاصی می باشد. سهم خودتان را از وب بردارید...
مشتریان خونیرث

برگشت به لیست

از آنجایی که امروز به عنوان روز خبرنگار عنوان شده، بد نیست نگاهی به نقش روابط عمومی (Public Relations) بر جمع آوری لید بیاندازیم و ببینیم که چگونه کسب‌وکارهای B2B می‌توانند از طریق روابط عمومی به موقعیت‌های فروش مورد نظر خود برسند.

در ادامه به چندین روش اشاره می‌کنیم که شاید به کار کسب‌وکار B2B شما هم بیاید:

 

– سئو و روابط عمومی با هم جواب می‌دهند:  شما باید در نظر داشته باشید که سیاست‌های مربوط به بهینه‌سازی موتورهای جستجو وب‌سایت شما، باید در حین بازنشر مطالبتان در وب‌سایت‌های دیگر رعایت گردند تا وضعیت بهتری برای اطلاع‌رسانی در مورد کسب‌وکارتان ایجاد شود.

 

– از کلیدواژه‌ها به درستی بهره ببرید: سعی کنید کلیدواژه‌های خود را استخراج کرده و از آنها در تمام مطالب بازنشری خود بهره ببرید. از سوی دیگر باید توجه کنید که مطالبی که خود شما تولید و منتشر می‌کنید و در وب‌سایت‌های دیگر هم بازنشر می‌شوند، باید توسط خود شما تولید شوند و لازم است به شدت روی کلیدواژه‌های مربوط به آنها توجه ویژه‌ای داشته باشید.

 

“اصل و نو بودن محتوا بسیار با اهمیت است.”

– همیشه حامیان خود را ذوق زده کنید: محتوا خوب، انتشار رضایت‌نامه‌هایی (Testimonials) که توسط مشتری‌های شما ارائه داده شده و انتشار مصاحبه‌هایی که با خبرنگاران مشهور انجام داده‌اید، سبب می‌شود که حامیان و مشتریان شما، بیش از پیش به شما اعتماد کرده و حتی همکاری با کسب‌وکارتان را به دیگران پیشنهاد دهند.

– شبکه‌های اجتماعی، جایی برای پیدا کردن خبرنگاران مورد نظرتان: شبکه‌های اجتماعی از رسانه‌هایی هستند که در آنها به راحتی می‌توانید خبرنگاران مورد نظر خود را پیدا کرده و برای روابط عمومی خود با آنها ارتباط برقرار کنید. فقط کافیست کمی جستجو کرده و از قبل بدانید که کدام افراد می‌توانند برای شما مفید باشند.

حال شما چه راهکارهایی برای ایجاد موقعیت فروش از طریق روابط عمومی در دست دارید؟


تگ ها : روابط عمومی و رابطه آن با پروسه جمع‌آوری لید در موفقیت کسب و کار روابط عمومی و رابطه آن با پروسه جمع‌آوری لید پونیلا توصیه هایی برای حفظ رابطه بلند مدت با مشتری اصول خبر نويسي در روابط عمومي سیستم هوشمند اخبار و اطلاع رسانی پورتال، نیاز واقعی روابط عمومی امروز مقررات و دستورالعمل تنظيم و ارسال اخبار [PPT]اصول روابط عمومی نوین چگونه يک نوشته خبري بنويسيم چگونه نظربازار خبرنامۀ مفید و کاربردی طراحی کرد؟ ۷ گام خلق اعلان عمومی (Publicity) موفق در فرآیند روابط عمومی [PDF]ﺑﻪ ﮔﺰﺍﺭﺵ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﯽ ﺻﺤﺎ، ﻫﺪﻑ ﺍﺯ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﻃﺮﺡ، ﺗﺄﻣﯿﻦ روابط عمومی ورزشی در یک نگاه شرکت اتوبوسرانی تبریز و حومه پرتال شرکت توزیع برق استان کردستان فرماندار شیراز: روابط عمومی ها باید ارتباط مردم را با دولت گسترش دهد یادداشت وارده/ فرآیند تبدیل یک روابط عمومی سنتی به روابط عمومی فرم درخواست جمع آوری سابقه [PPT]روش تحقيق [DOC]مقیاس تاب آوری کانر [PDF]powerpoint.ppt [Compatibility Mode] روابط عمومي چشم، گوش و زبان يك سازمان است [DOC]برنامه ريزي در روابط عمومي روابط عمومی هرات [PDF]روابط عمومی و مشتری مداری مدیرعامل بانک صادرات مدیر ارشد ارتباط گستر معرفی شد تلفن 1522 مقالات روابط عمومی – آموزش روابط عمومی – دکتر احمد یحیایی ایله ای سوالاتی که باید از سرمایه گذاران استارت آپ خود بپرسید طراحی کمپین تبلیغاتی ؛ شگرد موفقیت در انتخابات توصیه‌های حفاظتی وزارت اطلاعات به شهروندان چگونه روابط خود را با مشتریان توسعه دهیم؟ [PDF]اقدامات و الزامات اجرایی مدیریت سبز با توجه به حفاظت از [PDF]اي راﻫﮑﺎرﻫﺎي ﺗﻮﺳﻌﻪ رواﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﯽ اﻟﮑﺘﺮوﻧﯿﮏ در ﺳﺎزﻣﺎﻧﻬﺎ [PDF]ﻣﺘﺼﺪی رواﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﯽ اصـول روزنامـه نگاری/« مصاحبه و انواع آن » 2 تاریخ شفاهی شش استراتژی محتوا برای تقویت روابط عمومی دیجیتالی و موفقیت در روابط عمومی توسعه روابط معرفي [PDF]کارگاه آموزشی خبرنویسی [PDF]روابط عمومي [PDF]ﺑﺮرﺳﻲ راﺑﻄﻪ ﺳﺒﻚ ﻫﺎي دﻟﺒﺴﺘﮕﻲ و ﺳﻼﻣﺖ ﻋﻤﻮﻣﻲ ﺑﺎ رﺿﺎﻳﺘﻤ ز کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه تهران تحقیقات کتابداری و اطلاع مدیریت روابط با مشتری در سازمان ها انتصاب رئیس جدید مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی وزارت کار [PDF]PDF: تحقیق فنون روابط عمومی و ارتباط با رسانه ها یادداشت های فرزاد خلفی نقش استراتژیکی روابط عمومی ها دربرندینگ [PDF]دانلود فايل : خبرنويسي.pdf Instagram Photos and Videos tagged with #روابطعمومی پاورپوینت چشم اندازهای نوین در مدیریت روابط عمومی در تعامل با رسانه سوالات متداول ستاد مبارزه با مواد مخدر [PDF]ﺟﺰوه ﮐﺎرآﻓﺮﯾﻨﯽ [DOC]بين اعضاي يك سازمان وقتي با مفروضات مشتركي نسبت به اهداف مشترك امضاء قرارداد پتروشیمی تبریز با یک شرکت اماراتی روابط عمومی هم به روابط عمومی احتیاج دارد؛ گزارش کامل شفقنا رسانه از یک پاورپوینت برنامه ریزی بازاریابی عمومی بررسی رابطه آگاهی از اهداف سازمان با عملکرد کارکنان با میانجی گری تعهد تبلیغات اتوبوسی از هجمه های رسانه ای تا واقعیت های پیش روی شهرداری اهمیت مدیریت پسماند در افزایش کیفیت زندگی شهروندان شرکت گاز استان اصفهان/صفحه اصلی/GIS پیچیده ترین پروژه،در تاریخ جمع آوري و پردازش اطلاعات اطلاع رساني ؛ نقش مهم آن در روابط عمومي پورتال

نظرات
نماد