سیاوش احمدزاده: مدیرعامل و مؤسس مجموعه خونیرث
خونیرث مجموعه ای از داغ ترین ایده های ثروت ساز بین المللی و ایرانی در کنار کادری مجرب در زمینه های توسعه و طراحی سایت، اپلیکیشن، امور گرافیکی کاملاً اختصاصی می باشد. سهم خودتان را از وب بردارید...
مشتریان خونیرث

برگشت به لیست

گام ۱ نرم افزار Internet Explorer را باز کنید. روی Internet Options، در منوی Tools کلیک کنید.

پاک کردن ردپای اینترنتی

گام ۲ روی قسمت Delete کلیک کنید. در این قسمت می توانید هر بخشی را که می خواهید، پاک کنید. از جمله Cookies و temp files.

پاک کردن ردپای اینترنتی
در نرم افزار Google Chrome

 

گام ۳ از منوی Tools روی Clear Browsing Data کلیک کنید.

پاک کردن ردپای اینترنتی

گام ۴ هر آنچه را می خواهید پاک شود، تیک بزنید و سپس آنها را پاک کنید و نیز می توانید بازه زمانی پاک شدن را از اول باری که با این نرم افزار به اینترنت رفته اید، انتخاب کنید (the beginning of time).

پاک کردن ردپای اینترنتی

در نرم افزار Mozila Firefox

 

گام ۵ از منوی History، Clear Recent History را انتخاب کنید.

پاک کردن ردپای اینترنتی

گام ۶ بازه زمانی مشخصی را انتخاب کنید. در قسمت Details کنار هر آنچه که می خواهید پاک شود تیک بزنید.

پاک کردن ردپای اینترنتی

گام ۷ Clear Now را بزنید.

پاک کردن ردپای اینترنتی

گام ۸ یکی دیگر از راه های پاک کردن این اطلاعات، استفاده از Registry ویندوز است. روی منوی Start کلیک کرده و در نوار جستجو عبارت Regedit را تایپ کنید (در ویندوز Xp باید این عبارت را در قسمت Run تایپ کنید) و Enter بزنید. پیغام را با Yes تایید کنید.

پاک کردن ردپای اینترنتی

گام ۹ در پنجره ای که ظاهر می شود، ابتدا به قسمت HKEY_CURRENT_USER رفته و سپس Software و بعد از آن، Microsoft را انتخاب کنید. روی علامت مثبت کنار آن کلیک کنید تا محتویات ظاهر شود.

پاک کردن ردپای اینترنتی

گام ۱۰ سپس Internet Explorer و بعد Explorer Bars را انتخاب کنید.

پاک کردن ردپای اینترنتی

گام ۱۱ روی تمامی رکوردهای موجود راست کرده و Delete کنید. فقط باید Default باقی بماند.

پاک کردن ردپای اینترنتی

گام ۱۲ زمانی که سیستم را روشن کردید، دکمه F8 سیستم را فشار دهید و سیستم را از طریق Safe Mode بوت کنید.

پاک کردن ردپای اینترنتی

گام ۱۳ با Administrator وارد شوید.

پاک کردن ردپای اینترنتی

گام ۱۴ در Command Prompt، عبارت del index.dat/s را تایپ کرده و Enter کنید. این فایل مربوط به index.bat است.

پاک کردن ردپای اینترنتی

نکات و هشدارها

پس از پاک کردن این رد پاها بهتر است تمام نقاط System Restore را هم پاک کنید تا دیگر این فایل ها قابل برگرداندن نباشند. برنامه هایی مثل CCleaner و هم چنین OSPC Privacy Cleaner و نیز East-Tec Eraser 2007, Evidence Eliminator, Tracks Eraser Pro و یا Window Washer، این کارها را به صورت خودکار انجام می دهند. بهتر است IE را به گونه ای تنظیم کنید که به صورت خودکار (automatically)، این ردپاها را پاک کند. یکی دیگر از فضاهای ذخیره ردپاهای اینترنت، DNS است. می توانید با تایپ عبارت cmd در Run و تایپ عبارت ipconfig/displaydns اطلاعات این صفحات را ببینید. برای پاک کردن این اطلاعات، عبارت ipconfig/flushdns را تایپ کرده و Enter کنید. عواقب استفاده غیرمجاز و نامتعارف از این چگونه، با خواننده است.


تگ ها : چگونه ردپای اینترنتی خود را از ویندوز پاک کنیم چگونه ردپای خود را از اینترنت حذف کنیم آموزش پاک کردن رد پای خود از اینترنت Delete History چگونه ردپای اينترنتی خود را پاک کنيم؟ چگونه حافظه مرورگر خود را پاک کنیم؟ چگونه ردپای خود را از اینترنت حذف کنیم؟ چگونه رد پای خود را پاک کنیم؟ نحوه پاک کردن رد پای فایل های دیده شده در ویندوز 7 خانومای وارد چگونه ردپای اینترنتی خود را پاک کنیم؟ چگونه هر ردی از خود در اینترنت را از بین ببریم خداحافظی از اینترنت برای همیشه! آموزش حذف تمام سوابق پاک کردن تاریخچه آدرس پوشه های مشاهده شده در پنجره ویندوز نحوه پاک کردن تاریخچه از گوشی های آندروید حذف سابقه مرور Chrome آموزش: چگونه تاریخچه جستجوی خود در گوگل را پاک کنیم؟ چگونه حافظه تاریخچه اینترنت مان را پاک کنیم با چند کلیک ردپای خود را از اینترنت دیلیت کنید مشکل: پاک کردن تاریخچه فلش های وصل شده به کامپیوتر از چگونه رجیستری نرم افزار ها را از ویندوز پاک کنیم پاک کردن ردپای وبگردی (اینترنت) با استفاده از نرم افزار حذف آثار جرم ، رد پا ها و کلمات تایپ شده و سایتهای مشاهده شده در CCleaner پاک کردن رد پا در ویندوز حذف آخرين مسير مشاهده شده در رجیستری [PDF]چگونه با تهدیدات اینترنتی مقابله کنیم چگونه اطلاعات خود را در Windows به شکل ایمن پاک کنید 10 ترفند برای حذف برنامه هایی که پاک نمی شوند فناوری اطلاعات و رایانه آموزش حذف برنامه های ویندوز توسط رجیستری جای پای خود را از گوگل پاک کنید راهنمای حذف بدافزارها اندروید برای تازه کارها: چگونه حساب گوگلی خود را پاک کنم؟ بهترین های اینترنت پاک کردن تاریخچه جستجو در اینستاگرام چگونه یک فایل را برای همیشه از کامپیوترمان پاک کنیم؟ کامپیوتر و شبکه آموزش حذف هیستوری فایرفاکس بایگانی‌ها تعمیر رجیستری چگونه درایور کارت گرافیک را به طور کامل حذف کنم برنامه‌ای چگونه تاریخچه (History) جستجوی کروم را در اندروید پاک کنیم کنترل دسترسی کودکان به اینترنت و جلوگیری از محتوای آموزش ترفندها ي ويندوز و ریجستری پاک کردن ردپای ها جا مانده در کامپیوتر Privacy Eraser Pro v8 چگونه فایل های اضافی را در ویندوز حذف کنیم؟ پاک کردن آثار نوشته ها در قسمت جستجوی ویندوز [آرشيو] چگونگی از بین رفتن فعالیت های انجام شده در کامپیوتر؟ 6 روش برای اینکه خود را به طور کامل از اینترنت حذف کنید » Download Youtube mp3 6 روش برای اینکه خود را به طور کامل از اینترنت حذف کنید اموزش از کجا بفهمیم کسی یواشکی سراغ کامپیوترمان رفته؟ چگونه کش تلگرام را در اندروید، ویندوز و iOS پاک کنیم؟ / آرشیو گوگل از ما چه می‌داند و چطور این اطلاعات را پاک کنیم؟ آیا بهترین روش حذف پوشه Windows.old در ویندوز 10 را روشی دیگر برای حذف ردپای خود از اینترنت چگونه تمام اطلاعات خود را از اینترنت حذف کنیم تمامی ردپاهای موجود در ویندوز را پاک کنید دانلود PrivaZer v3.0.35 چگونه برنامه دابسمش را راهندازی کنیم [PDF]افزایش سرعت اینترنت در ویندوز ۱۰ چگونه فایل‌های با حجم چگونه ادوبی فلش را غیر فعال و حذف کنیم؟ چگونه برنامه Airdrop را به طور کامل از لیست اقدامات iOS حذف فضاي تخصصي كامپيوتر و فناوري اطلاعات تنها پاک کردن چطور اطلاعات چت در تلگرام را براي هميشه پاك كنم؟ تنها پاک کردن نوار جستجو

نظرات
نماد