سعید-رضایی-ساری-خونیرث-برنامه-نویسی-کد-نویسی-فروش-اسکریپت-دانلود-Saeid-rezaei-khunires-admin-manager
خونیرث مجموعه ای از داغ ترین ایده های ثروت ساز بین المللی و ایرانی در کنار کادری مجرب در زمینه های توسعه و طراحی سایت، اپلیکیشن، امور گرافیکی کاملاً اختصاصی می باشد. سهم خودتان را از وب بردارید...
برندها-ایرانسل-اسنپ-اپلیکیشن-اسکریپت-آپارات-همراه-اول-بانک-ملی-پاسارگاد-هواوی-دیجیاتو-زرین-پال-نت-برگ-دونیت-کافه-بازار-هدفون-آهنگ-عکس-فیلم-کد-نویسی-طراحی-وب-برنامه-نویسی-پونیشا-پاپکو-دیجی-کالا-ورزش-فوتبال-90-نتیجه-فوتبال-بازی-شیپور-دیوار-آگهی-رایگان-خونیرث

برگشت به لیست

۱: شجاعت، نترسیدن نیست. داشتن مقداری ترس در هر کاری می تواند مانع سقوط و نابودی شما شود مثلا ترس از دزدی باعث می شود که شب ها قبل از خواب از بسته شدن در ها مطمئن شوید؛ یا پول های تان را داخل گاوصندوق بگذارید اما گاهی اوقات ترس مثل یک مانع بزرگ نمی گذارد که شما از فرصت هایی که برای تان به وجود می آید استفاده کنید. زنان در مقایسه با مردان ترس بیشتری را برای شروع یک کسب و کار مستقل دارند. این جملات نمونه ای از جملات شایع زنان هنگام پیشنهاد برای شروع یک تجارت و فعالیتی اقتصادی است: «اگر نتوانم قسط هایم را به موقع بدهم چه اتفاقی می افتد؟»، «سرمایه گذاری پر از خطراتی است که ممکن است همه پول هایم را از دستم خارج کند» یا « اگر بانک اموال مرا توقیف کند باید سرگردان و بی خانمان شوم» و… تمام این حرف ها بی اساس است اما با وجود این، تمامی این فکرها می تواند یک مانع جدی برای شروع نکردن تجارت زنانه شما باشد. بهتر است بدانید مردان هم مانند شما در شروع یک کار مستقل و تجاری دچار چنین ترس هایی می شوند. اما آن ها بر ترس های شان کنترل دارند زیرا میلیون ها مرد دیگری را دیده اند که با وجود همه مشکلات دست به عمل زده اند. قبل از هرچیز این فکر را در ذهن تان جا بیندازید که شروع یک کار تجاری مستقل و زنانه نمی تواند تهدید جدی برای شما باشد.

 

۲: از ناکامی نترسید. زنان به این فکر می کنند که هنگام مواجه شدن با مشکلات سرمایه گذاری، هیچ راه حلی ندارند و ممکن است در شروع کار، با ناکامی مواجه شوند. اما مردان هم مانند شما فکر می کنند اما با کنترل ترس به دنبال راه هایی برای آرام کردن اوضاع به نفع خودشان هستند.

 

۳: شکست انتهای کار نیست. باید قبل از هرچیز این نکته را در ذهنتان بپرورانید که اشتباه یک موضوع خیلی طبیعی در روند سرمایه گذاری است و اگر یک زن هستید هرگز با این دیدگاه وارد کار سرمایه گذاری نشوید که قرار است تجربه ای بدون شکست داشته باشید. شما در خلال اشتباهات تان تجربه به دست خواهید آورد. نگاهی به زندگی نامه و داستان موفقیت افراد موفق و مشهور دنیا بیندازید و از راه و روش آن ها در مقابله با مشکلات، استفاده کنید. مطمئن باشید با این کار و مرور ترس ها و ناکامی های این دسته از افراد ترس شما هم به تدریج محو خواهد شد.

 

۴: اطلاعات کسب کنید. وقتی یک زن تصمیم می گیرد که وارد دنیای سرمایه گذاری شود بزرگ ترین ترس او، ترس از دنیای ناشناخته ای است که هیچ اطلاعی در موردش ندارد و مهم تر از همه بی تجربه بودن یکی از مشکلات شایع زنان در این زمینه است . شما قطعا و حتما باید از بازار کاری که میخواهید انجام دهید ونیز از قوانین کار مطلع شوید؛ و به اصطلاح بی گدار به آب نزنید.

 

۵: برنامه ریزی کنید. کاری را که میخواهید آغاز کنید با برنامه ریزی شروع کنید و در میان راه انعطاف پذیر باشید و تنها به یک حرفه چنگ نزنید بلکه نسبت به راه هایی که در خلال کارتان، به ذهن تان می رسد آگاه باشید و امتحانش کنید. ترس های زنانه شما با رعایت این تکنیک ها به سرعت یک چشم بر هم زدن ناپدید خواهند شد؛ باور کنید.

 

۶: از سرمایه گذاریتان مطمئن شوید. ضررها و منافع کاری که قصد دارید شروع کنید، را در یک ورق کاغذ بنویسید تا با مشکلاتی که احتمالا برای تان به وجود خواهد آمد آشنا شوید. با این کار ذهن بهانه گیر و غیرمنطقی تان را از مسیری که انتخاب کرده اید، دور می کنید.

 

۷: نخستین سرمایه گذاری آخرین سرمایه گذاری نیست. یکی از ترس ها ی زنان این است که شاید راهی که در آغاز انتخاب کرده اند بهترین راه نباشد. اصلا نترسید چون با دست به عمل زدن راه های بهتری به سمت تان خواهد آمد. خبر خوش این که در این زمینه هم مردان همانند شما فکر می کنند. رستوران های زنجیره ای مک دونالد که توسط برادران مک دونالد راه اندازی شده در آغاز قرار بود که سالن تئاتری بیش نباشد اما در خلال اتفاقاتی تصمیم ۲ برادر به جای داشتن یک سالن تئاتر به رستوران تبدیل شد.

 

۸: دیگران تشویقتان نمی کنند. ممکن است دیگران آنطور که باید تشویق تان نکنند و حتی ضد انگیزه هم باشند اما همه این حاشیه ها در مقابل تصمیمی که شما گرفته اید اهمیتی ندارد.


تگ ها : چگونه زني شجاع و ثروتمند باشيم؟ چگونه زنی شجاع و ثروتمند باشیم « تجارت و درآمد چگونه زنی شجاع باشیم تا ثروتمند شویم چگونه شجاع باشیم؛ نکاتی کاربردی برای اینکه بتوانیم چگونه زنی شجاع و ثروتمند باشیم؟ پولدار شدن مثل آب خوردن چگونه شجاع باشیم؟ چگونه بدون "سرمایه" پولدار شویم؟ چگونه شجاع و نترس باشیم؟ چگونه زنی شجاع و ثروتمند باشیم؟ .html چگونه به قهرمان شکست ناپذیر رویاهای خود تبدیل شویم؟ چگونه پولدار شویم 5 راه برای غلبه بر ترس و رسیدن به موفقیت چگونه حاضرجواب شویم ؟ 3 راه حل ساده برای کسب شجاعت و از بین بردن ترس های شما از چگونه با ۵ دقیقه در روز ۲۵% شادتر باشیم! ثروتمند شدن نمایش موارد بر اساس برچسب: چگونه شجاع باشیم ؟ چگونه ثروتمند شویم و ثروتمند بمانیم؟ چگونه ثروتمند شویم چگونه فردی شجاع باشیم چطور دوست داشتنی باشیم ؟ چگونه با شکست مواجه شویم؟ / مجله چگونه دعوا کنیم؟! ثروتمند چگونه اعتماد به نفس خوبی داشته باشیم تربیت ضمیر ناخوداگاه اسدالله عسگراولادی توضیح می دهد:چگونه پولدار شدم چطور می‌توانیم در برابر مشکلات زندگی قوی باشیم؟ تمرینات شجاعت چگونه است؟ آرشیو مقاله ها ۵ تا را از همین حالا کنار بگزارید اگر میخواهید موفق باشید تنبلی چیست و راهکارهای آن چیست؟؟ چگونه پولدار شویم : چطور درآمد کنونی خود را 2 یا 3 برابر اصلاح انلاين – موفقیت چیست؟ موفق کیست؟ چگونه یک فرد با پولدار کردن دیگران ، پولدار شویم! دانلود کتاب چگونه های کلیدی و برتر زندگی در زندگی چگونه ها کارآفرینی با ده هزار تومان چگونه آدم باحالی باشیم؟ (راز موفقیت) چرا دانمارکی ها خوشحال ترین مردم جهان هستند؟ میلیسا فلمینگ: قایقی که حامل ۵۰۰ پناهنده بود در دریا غرق شد. چگونه متمایز شویم؟ 48 دروغ بزرگی که برای ثروتمند شدن نباید باور کنید معجزه‌ی سود مرکب، چگونه پول‌هایمان چندین برابر می‌شوند. مردان روی رفاقت های کاری سرمایه گذاری کنند چگونه بزدل و ترسو نباشیم؟ چطور می‌توان شاد و رضایتمند زندگی کرد؟ چگونه وارد شادیانه شویم مصاحبه با خانمی که همسر موقت است 30 ویژگی سیاست مدار: از مطالعه 200 بیوگرافی تا سفر چگونه عاقبت به خير شويم و اصولاً عاقبت به خير شدن چيست؟ مقاله: چگونه با برنامه نویسی ثروتمند شوم؟ تمام جزییات در باره سهام عدالت / ارزش سهام عدالت تعیین شد حمید صفت خواننده مطرح رپ به اتهام قتل شوهر مادرش دستگیر ایرنا نماینده ای که از فیلترشکن استفاده می کند/پشت‌پرده فرش شرعی نیست برای جلب اقبال مردم منتظر بیشتر شدن مشکلات باید به فکر منابع جدید تأمین آب باشیم رهبری تیم از زبان سفیر برند گروه مالی سامان مهمترین اخبار ایران و جهان اطلاعات عمومی،دانستنیها،معلومات عمومی،آیا می دانید حسینی: عزم و اراده جدی در دولت "روحانی" برای کار نیست؛ هنوز راهیان‌نور خطی بی‌پایان در امتداد ملکوت شهداء اصلاح طلبان باید تمام توانشان را برای آغاز گفتگویی ترکیه پیشنهاد آمریکا برای ایجاد منطقه امن در شمال سوریه را رد کرد وضعیت خرج ۴۵ هزار میلیاردی برای بانک‌ها شهرکرد میزبان کنفرانس اپتیک و فوتونیک ایران

نظرات
نماد