سیاوش احمدزاده: مدیرعامل و مؤسس مجموعه خونیرث
خونیرث مجموعه ای از داغ ترین ایده های ثروت ساز بین المللی و ایرانی در کنار کادری مجرب در زمینه های توسعه و طراحی سایت، اپلیکیشن، امور گرافیکی کاملاً اختصاصی می باشد. سهم خودتان را از وب بردارید...
مشتریان خونیرث

برگشت به لیست

خیلی از دوستان هستند که به فکر راه اندازی کسب و کار اینترنتی اند و قصد دارند کسب درآمد اینترنتی داشته باشند ولی دقیقا نمی دانند هدفشان چه هست! نمی دانند دقیقا باید از کجا شروع کنند! نمی دانند چه کارهایی باید انجام دهند تا یک کسب و کار اینترنتی برای خود راه اندازی کنند. به خاطر همین هم به دنبال روش های زود بازده هستند. فکر می کنند کسب درآمد از اینترنت به سادگی و با خواندن یک کتاب امکان پذیر است. این دوستان اصلا حاضر نیستند به خود زحمت دهند و کمی جست و جو و بررسی کنند.در این مقاله قصد دارم در مورد این افراد صحبت کنم. در مورد افرادی که حتی حوصله ندارند یک کتاب را بخوانند چه برسد به اینکه تلاش کنند تا یک کسب و کار را در اینترنت راه اندازی کنند. همراه من باشید.

کسب و کار اینترنتی را چگونه آغاز کنم؟

روزانه خیلی از دوستان از طریق چت آنلاین از من سوالات کلیشه ای و کلی در مورد راه اندازیکسب و کار اینترنتی می پرسند. سوالاتی مثل : کسب و کار اینترنتی رو چه طوری راه اندازی کنم؟ چه طور می تونم سریع از اینترنت درآمد داشته باشم؟ چه کار کنم تا از اینترنت پول در بیارم؟ یه ایده خوب بگو تا از اینترنت کسب درآمد کنم! و سوالات کلی و بدون فکر شده ای که به این صورت است.

جوابی هم که اکثرا من به این دوستان می دهم این است که مطالعه تون رو بیشتر کنید و از همین مقالاتی که در وب سایت همیار وب قرار گرفته شده استفاده کنید. متاسفانه هیچ کدام از این دوستان حاظر نیستند حتی 10 دقیقه وقت خود را بگذارند و فقط یک مقاله را مطالعه کنند.

باور کنید مقالاتی که در مورد کسب و کار اینترنتی در وب سایت همیار وب منتشر شده است مثل زنجیر به هم وصل شده اند و اکثرا مرتبط و مکمل همدیگر هستند. مطمئن باشید هر کسی با خواندن این مقالات کلی چیز در مورد اینکه چه طور یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کند می فهمد.

متاسفانه خیلی از دوستان از اینکه محتوای رایگانی در وب سایتی می بینند زود از آن می گذرند و فکر می کنند چون رایگان است پس به خاطر همین هم ارزشی ندارد. پیش خود می گویند حتما ارزش چندانی ندارد که اینجا رایگان گذاشته شده است. اکثر ما چنین طرز تفکری داریم! حالا اگر مبلغ زیادی را برای خرید یک آموزش پرداخت کنیم با اینکه محتوای خوبی هم نداشته باشد فقط به خاطر اینکه پول زیادی برای آن پرداخت کرده ایم تا آخر آن را دنبال می کنیم.

ولی در صورتی که اینطور نیست! البته شکی در آن نیست که در وب فارسی محتوای خوب و ارزشمند کم پیدا می شود ولی افرادی هستند که محتوای مفید و کاربردی را به صورت رایگان در اختیار همه قرار می دهند.

 

اگر حوصله ندارید به فکر راه اندازی کسب و کار اینترنتی نباشید!

واقعا اگر حوصله مطالعه و تحقیق و بررسی را ندارید پیشنهاد من این است که به فکر راه اندازی کسب و کار اینترنتی نباشید. چون هرگز نمی توانید در آن موفق شوید. برای شروع هر کسب و کاری نیاز به بررسی و تحلیل بازار کار است. همینطوری نمی توان دست به کاری زد که هدفی در آن نیست!

درست است که می گویند با کسب و کار اینترنتی می توان به درآمد های میلیونی و میلیاردی هم رسید اما باور کنید شما نمی توانید. اکثر کسب و کارهایی که در ایران پولساز شدند شبانه روز کار و تلاش کردند تا به اینجا رسیدند. کسانی که حوصله ندارند کمی تحقیق کنند درباره کاری که قرار است انجام دهند هرگز نمی توانند در هیچ کاری موفق شوند.

با حلوا حلوا گفتن دهن شیرین نمی شود! اگر شنیده اید با کسب و کار اینترنتی می توان درآمد رویایی داشت فکر نکنید به همین سادگی است. باید خودتان دست به کار شوید. باید خودتان بروید دنبالش ببینید چگونه می توانید یک کار اینترنتی خوب داشته باشید.

 

کسب و کار اینترنتی را از کجا شروع کنیم؟

تنها کمک من به افرادی که قصد کسب درآمد از اینترنت را دارند و همیشه دنبال روش های زود بازده  و بی هدف هستند این است مراحل زیر را برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی خود انجام دهند.

 

1.مطالعه کنید

اولین پیشنهاد من برای کسانی که قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی را دارند این است که مطالعه خود را زیاد کنند. بهترین کار این است که مقالاتی که در مورد کسب و کار و بازاریابی اینترنتی در سایت های مربوط است را مطالعه کنید. اطلاعات رایگان و ارزشمندی در همین مقالات نهفته است که اصلا نیازی نیست برای خواندن آن ها پولی بپردازید. فقط باید وقت بگذارید و مطالعه کنید. مطمئن باشید نقشه راه در همین مقالاتی که کمتر کسی به آن ها توجه می کند نهفته است.

 

2.ببینید، بررسی کنید و یادداشت کنید

مورد بعدی که خیلی مهم است بررسی سایت های پولساز ایرانی است. البته حتما نمی گویم که سایت های پولساز و معروف ایرانی را بررسی کنید. می توانید سایت هایی که در حوزه کاری که قصد دارید در آن فعالیت کنید را بررسی کنید. با نگاه کردن به این سایت ها باور کنید خیلی چیزها متوجه می شوید.

از چگونگی تولید محتوا تا راه های اعتماد سازی و جذب مشتریانشان را می توانید از همین بررسی های موردی پیدا کنید. نکته خیلی مهم این است که همه بررسی های خود را در برگه ای یادداشت کنید. همه این بررسی های انجام شده می تواند به شما کمک بسیاری در موفقیت کسب و کارتان کند.

 

3.ایده مناسب

ایده یا حوزه کاری خود را مشخص کنید. منظور از ایده، ایده ای نیست که ناب و کسی تا الان از آن استفاده نکرده باشد. بلکه موضوع و حوزه کاری است که قصد دارید کسب و کارتان در مورد آن باشد. خیلی از سایت های پولساز ایرانی از ایده های کپی شده استفاده کردند. پس هرگز فکر نکنید ایده خیلی چیز مهمی است.

انتخاب حوزه کاری مناسب بیشتر بستگی به علاقه خودتان دارد. البته با کمی جست و جو در گوگل و شبکه های اجتماعی می توانید حوزه های کاری مناسب و پر طرفدار را شناسایی کنید. مهم این است که حوزه کاری که انتخاب می کنید طرفدار زیادی داشته باشد و در آینده هم پیشرفت کند.

 

4.طراحی سایت

در مورد طراحی سایت بدون کد نویسی با وردپرس خیلی زیاد در سایت های وردپرسی آموزش داده شده است. همین الان با یک سرچ کوچک ببینید چه طور می توانید سایت خود را با کمترین هزینه با وردپرس راه اندازی کنید. باور کنید کار بسیار ساده ای است فقط باید آموزش های مربوط به آن را مطالعه کنید.

 

5.در مورد پیشرفت در کسب و کار اینترنتی مطالعه کنید

راه اندازی کسب و کار اینترنتی به طراحی و راه اندازی یک وب سایت اینترنتی ختم نمی شود. خیلی از دوستان فکر می کنند یک سایت اینترنتی داشته باشند به راحتی می توانند از اینترنت کسب درآمد داشته باشند. واقعا اینطور نیست! به عنوان مثال اگر قصد دارید محصولات یا خدماتی را بفروشید باید بدانید چه طور می توانید مشتریان خود را متقاعد کنید تا محصولاتتان را به آن ها بفروشید.

پس بهترین راه این است که انواع روش های بازاریابی اینترنتی را یاد بگیرید. در مورد تکنیک های فروش در وب و بازاریابی اینترنتی تحقیق و مطالعه کنید. با توجه به نوع کسب و کار و میزان سرمایه خود بهترین روش بازاریابی اینترنتی را برای خود پیدا کنید. در مورد اینکه چه طور می توانید ترافیک هدفمندی را به وب سایت خود جذب کنید مطالعه کنید. پیشنهاد می کنم برای دریافت ترافیک هدفمند بیشتر در مورد سئو سایت مطالعه کنید.

 

جمع بندی و سخن آخر

اصل مطلب این است که اگر واقعا حوصله یا وقت کافی ندارید و فکر می کنید علاقه ای به این کار ندارید و همش دنبال یک شبه پولدار شدن از طریق اینترنت هستید به سمت کسب و کار اینترنتی هیچ وقت نروید. در این مقاله سعی کردم به افرادی که بدون هیچ زحمتی می خواهند بهترین کار با درآمد بالا را داشته باشند بگویم که دقیقا باید از کجا شروع کنند.

امیدارم متوجه شده باشید که برای شروع کسب و کار اینترنتی تنها کاری که باید انجام دهید مطالعه و تحقیق است. توسط همین تحقیق و بررسی ها می توانید اطلاعات بسیار زیاد و همچنین ارزشمندی را در مورد کسب و کاری که قصد راه اندازی آن را دارید بدست بیاورید. امیدوارم از این مقاله هم استفاده کافی را برده باشید.


تگ ها : اگر حوصله ندارید به فکر راه اندازی کسب و کار اینترنتی نباشید! 6 ایده ناب برای شروع کسب درآمد از تلگرام اگر حوصله ندارید به فکر راه اندازی کسب و کار اینترنتی نباشید ایده های کسب و کار اینترنتی برای تازه کار ها راه اندازی کسب و کار اینترنتی همیار وب (hamyarewebco) en Pinterest چگونه برنامه ریزی کسب و کار اینترنتی را انجام می دهیم همیار وب (hamyarewebco) sur Pinterest آموزش کسب و کار اینترنتی امکانات مورد نیاز برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی برای کسب درآمد از اینترنت این پنج کار را انجام ندهید همیار وب مدلهای کسب و کار Business Model 191 best بازاریابی اینترنتی images on Pinterest چگونه کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم Pin de همیار وب en بازاریابی اینترنتی چطور یک کسب و کار اینترنتی راه‌اندازی کنیم کدام مشاغل خانگی را با سرمایه ای اندک می توان راه اندازی کرد / صفر تا ۱۰۰ استراتژی‌های افزایش فروش برای فروشگاه‌های آنلاین چگونه کسب و کار فریلنس راه اندازی کنیم؟ تفاوت درآمد اینترنتی با کسب و کار اینترنتی Aftabgardan کسب درآمد از وبلاگ نویسی ، از سیر تا پیاز! ۲۰ بهترین کار در منزل که زندگی شما را می سازد [PDF]ﺟﺰوه ﮐﺎرآﻓﺮﯾﻨﯽ انواع مجوزهای قانونی و صنفی برای کسب و کارهای اینترنتی ومجازی قبل از راه اندازی وب سایت به این نکات توجه کنید 15 حقیقت درباره بچه‌دار شدن راهنمای قدم به قدم بازاریابی اینترنتی آموزش راه اندازی شرکت هاستینگ آموزش قدم به قدم نحوه راه اندازی سایت در اینترنت کار در منزل: بهترین مشاغل خانگی اینستاگرام مارکتینگ دوره ساخت کسب و کار پولساز در اینترنت (غیر حضوری) | پلیس فتا همه‌چیز درباره‌ی کسب و کار / یک راهنمای کلی وب سایت کارآفرینی : همه چیز درباره كسب و كار راز موفقیت کسب و کارهای کوچک هشتمین «تاک شو موفقیت» اینبار با استاد ژان بقوسیان،مرد پشت صحنه طراحی سایت حرفه ای در یک ساعت بدون حتی یک خط کدنویسی میثم زرگرپور پول در آوردن در اینترنت با استفاده از ایده های جدید خصوصی » Blog Archive » با سرمایه کم کسب و کار کنیم! کسب و کار اینترنتی راه اندازی 3 مدل کسب‌ و کار خانگی ارزان کسب درآمد مطمئن و آسان تنها با روشن بودن کامپیوتر و بدون زحمت آسانترین راه کسب درآمد از اینترنت افزایش فالوور اینستاگرام – ایران رنک 50 باور قدرتمند که در شما انگیزه انجام هر کار دشواری را بوجود میآورد! [PDF]معرفی پادشاه دنیای کامپیوتر توصیه هایی برای زوج های چه طور با زبان بدن هر خانومی را به خود علاقه مند کنیم؟ تحقیق جامه کسب و کار اینترنتی word از زمین خاکی تا مدیریت یک کمپانی بزرگ 14 گام موثر برای تبلیغات برند و کسب و کار پیشنهادهایی برای پول در آوردن! قالب وردپرس [PDF]LED،کشاورز نمونه آینده راه های کسب درآمد نوین وبلاگ تبلیغات اینترنتی ساخت کانال تلگرام : آموزش تصویری و قدم به قدم چگونه یک کانال تلگرام موفق داشته باشیم کسب درآمد از گرین هورس 64 ایده سازنده برای انفجار موفقیت در کسب و کار خود معجزه‌ی سود مرکب، چگونه پول‌هایمان چندین برابر می‌شوند. کافی نت ؛ بررسی کامل شغل کافی نت ، درآمد و هزینه ها آغاز گفتگو در یک جمع با ۷ روش ساده شرکت سرمایه گذاری نور کوثر ایرانیان بسته جامع مدرسان پولساز آنلاین بیوگرافی ژان بقوسیان بنیاگذار سایت مدیر سبز و آموزش بازاریابی

نظرات
نماد