سیاوش احمدزاده: مدیرعامل و مؤسس مجموعه خونیرث
خونیرث مجموعه ای از داغ ترین ایده های ثروت ساز بین المللی و ایرانی در کنار کادری مجرب در زمینه های توسعه و طراحی سایت، اپلیکیشن، امور گرافیکی کاملاً اختصاصی می باشد. سهم خودتان را از وب بردارید...
مشتریان خونیرث

برگشت به لیست

چرا باید کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم؟ آیا از طریق کسب و کار اینترنتی می شود به استقلال مالی رسید؟ آیا هر کسی می تواند از اینترنت کسب درآمد داشته باشد؟ این سوالاتی است که در ذهن خیلی از دوستان وجود دارد و روازنه از این سوالات از من زیاد پرسیده می شود! به خاطر همین قضیه تصمیم گرفتم در این ویدیو در مورد کسب و کار اینترنتی و مزیت های آن و اینکه چرا باید هر چه زودتر کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید صحبت کنم. اگر هنوز شک دارید که شما نمی توانید کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید و از طریق اینترنت کسب درآمد داشته باشید پیشنهاد می کنم این ویدیو را حتما ببینید.

چرا باید کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم؟

امروزه با توجه به رشد کسب و کارهای اینترنتی و خرید راحت مردم از اینترنت و دست یابی به بازار هدف گسترده خیلی از افراد تصمیم به راه اندازی کسب و کار اینترنتی برای خود کرده اند. از این رو خیلی از کسب و کار های سنتی هم بوده اند که هم اکنون کسب و کار خود را آنلاین کرده اند. در واقع کسب و کارهای سنتی به خاطر اینکه از کورس رقابت عقب نمانند تصمیم به مهاجرت به کسب و کار آنلاین کرده اند.

کسب و کار اینترنتی مزیت های بسیار زیادی دارد که در این ویدیو مفصل به آن ها پرداخته ام. یکی از بهترین مزیت های کسب و کارهای اینترنتی این است که شما می توانید کسب و کاری تمام اتوماتیک برای خود راه اندازی کنید. وب سایت شما به صورت اتوماتیک می تواند برای شما درآمد زایی کند. به راحتی با سیستم های اتوماتیک در وردپرس و ووکامرس می توانید سایت خود را به صورت تمام اتوماتیک پیاده سازی کنید تا هر مشتری که قصد خرید محصولی را از شما دارد بتواند به راحتی محصول مورد نظر خود را خریداری کند و به صورت آنی تحویل بگیرد.

این فقط یکی از مریت های کسب و کارهای اینترنتی است. توسط کسب و کارهای اینترنتی با توجه به توضیحاتی که به شما دادم می توانید در هر شرایطی از اینترنت کسب درآمد داشته باشید. اگر در مسافرت باشید. اگر با دوستان و آشنایانتان باشید و حتی اگر در خواب هم باشید کسب و کار شما فعال است و برای شما درآمد زایی می کند.

 

اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که هنوز شک دارید و فکر می کنید تمام این حرف ها دروغ است این ویدیو را حتما ببینید. چون در این ویدیو با مثال کوچکی به شما ثابت می کنمکسب درآمد از اینترنت به واسطه کسب و کار اینترنتی با هر شرایطی توسط هر کسی امکان پذیر است.


تگ ها : چرا باید کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم؟ چرا باید کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم ؟ چگونه یک کسب و کار اینترنتی میلیونی راه اندازی کنیم ؟ واقعیت های راه اندازی کسب و کار اینترنتی چه نوع کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنم؟ دوره آموزشی راه اندازی کسب و کار اینترنتی چرا باید کسب و کار آنلاین راه اندازی کنیم؟ آموزش کسب و کار اینترنتی [PDF]می‌خواهم یک کسب و کار اینترنتی راه بیاندازم، از کجا شروع کنم؟ اولین قدم راه اندازی کسب و کار / چطور ایده مناسب پیدا کنیم؟ – مدیر چگونه یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم؟ چرا لازم است برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی از بستر معتبری دوره جامع پروژه محور راه اندازی کسب و کار اینترنتی مرحله به مرحله راه اندازی یک وب سایت برای کسب و کار اینترنتی کسب‌ و کار اینترنتی چیست چگونه یک کسب و کار اینترنتی را راه اندازی کنیم؟ راه اندازی کسب و کار اینترنتی راه اندازی وبسایت آموزش کسب و کار اینترنتی چرا باید به سمت کسب و کار آنلاین مهاجرت کنیم؟ مزایای راه اندازی کسب و کار اینترنتی چرا از کسب و کار اینترنتی استفاده کنیم چرا باید فروشگاه اینترنتی خود را همین امروز راه اندازی کنید؟ راه اندازی کسب و کار اینترنتی را از کجا شروع کنم؟ آموزش کسب و کار اینترنتی – وان کلیک راهنما: سیر تا پیاز راه اندازی و ساخت فروشگاه اینترنتی کسب و کار اینترنتی چیست ؟ چرا باید در دوره کسب و کار هوشمند شرکت کنیم؟ کسب و کار اینترنتی رو چطور راه اندازی کنیم؟ آیا واقعا باید دانش زیادی کسب و کار اینترنتی در ایران کسب و کار اینترنتی چگونه بدون هیچ پولی کسب و کاری را شروع کنیم؟ چگونه سایت کسب و کار شما را متحول می کند مراحل راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی چیست؟ با كسب و كار اينترنتي رئيس خود باشيد (بخش اول) کسب و کار اینترنتی در ایران چه جایگاهی دارد و آیا راه اندازی کسب و کار اصول جهانی برای راه اندازی کسب و کار موفق چگونه با راه‌اندازی یک کسب و کار کوچک کارآفرینی کنیم؟ چرا راه اندازی کسب و کار آنلاین انقدر مهم است؟ ثبت نام در پارنت چگونه یک کسب و کار اینترنتی موفق راه اندازی کنیم؟ قدم سوم در راه اندازی کسب و کار اینترنتی چگونه یک کسب و کار آنلاین در فضای مجازی راه اندازی کنیم چرا باید وبلاگ خودمون را راه اندازی کنیم؟ (وبلاگ نویسی) [PDF]ایده کارآفرینی اینترنتی 40 بایگانی‌ها راه اندازی کسب و کار انلاین آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی از صفر تا صد چطور یک کسب و کار اینترنتی راه‌اندازی کنیم استراتژی راه اندازی کسب و کار اینترنتی فوق العاده موفق چگونه فروشگاه اینترنتی بسازیم یا راه اندازی کنیم؟ کسب و کار اینترنتی چرا افراد از راه اندازی کسب و کار تازه ترس دارند؟ راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی و چگونگی شروع آن طراحی فروشگاه اینترنتی ، طراحی سایت فروشگاهی راه اندازی کسب و کار اینترنتی Aftabgardan راه اندازی فروشگاه اینترنتی – آکادمی فرجی مشاوره کسب و کار: درباره راه اندازی کسب و کار جدید راه اندازی کسب و کار اینترنتی در ایران مشاوره کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار کسب و کار اینترنتی، ضرورت دنیای امروز جعبه مدیر آینده چگونه کسب وکار اينترنتي راه اندازي کنيم؟ سیر تا پیاز راه اندازی کسب و کار آنلاین [PDF]3 راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی چه مزایایی برای شما دارد؟

نظرات
نماد