سعید-رضایی-ساری-خونیرث-برنامه-نویسی-کد-نویسی-فروش-اسکریپت-دانلود-Saeid-rezaei-khunires-admin-manager
خونیرث مجموعه ای از داغ ترین ایده های ثروت ساز بین المللی و ایرانی در کنار کادری مجرب در زمینه های توسعه و طراحی سایت، اپلیکیشن، امور گرافیکی کاملاً اختصاصی می باشد. سهم خودتان را از وب بردارید...
برندها-ایرانسل-اسنپ-اپلیکیشن-اسکریپت-آپارات-همراه-اول-بانک-ملی-پاسارگاد-هواوی-دیجیاتو-زرین-پال-نت-برگ-دونیت-کافه-بازار-هدفون-آهنگ-عکس-فیلم-کد-نویسی-طراحی-وب-برنامه-نویسی-پونیشا-پاپکو-دیجی-کالا-ورزش-فوتبال-90-نتیجه-فوتبال-بازی-شیپور-دیوار-آگهی-رایگان-خونیرث

برگشت به لیست

بازاریابی محتوا و تولید محتوای آموزشی به نظر خیلی از مشاروان کسب و کارهای اینترنتی یکی از بهترین روش ها برای بازاریابی اینترنتی بوده است. امروزه هر سایتی را که می بینیم در تلاش برای تولید محتوای آموزشی منحصر به فرد است. خیلی از دوستان موفق و خیلی ها هم موفق نیستند. دلیل اینکه بسیاری از افرادی که در بازاریابی محتوا موفق نیستند این است که محتوای خود را بر اساس سئو تولید نمی کنند. در این مقاله قصد دارم درباره مزیت های  بازاریابی محتوا صحبت کنم و اینکه چرا بازاریابی محتوا بهترین روش برای بازاریابی اینترنتی است؟

چرا بازاریابی محتوا بهترین روش برای بازاریابی اینترنتی است؟

اکثر افرادی که با من تماس می گیرند و درباره مزیت های بازاریابی محتوا از من سوال می پرسند بیشتر درباره اینکه چرا شما فقط روی بازاریابی محتوا تمرکز می کنید سوال می پرسند و دلیل اصلی اینکه من قصد نوشتن این مقاله را کردم، دقیقا پاسخ همین سوال به این عزیزان بود. در این مقاله با عنوان کردن 4 مورد پاسخ این سوال را برای دوستانی که از من درباره بازاریابی محتوا سوال پرسیده بودند را می دهم.

 

1.بهترین روش تبلیغاتی

اگر شما بتوانید تولید محتوای اصولی انجام دهید می توانید هزینه کردن های میلیونی برای تبلیغاتتان را به کلی از ذهنتان دور کنید. و هیچ وقت به فکر تبلیغات پرهزینه در سایت های معروف نباشید. به جای اینکه به فکر این باشید که با تبلیغات کسب و کار خود را به مخاطبانتان معرفی کنید به فکر تولید محتوای ارزشمند و با کیفیت باشید.

منظور از اینکه محتوای اصولی تولید کنید این است که اولا محتوای شما بر اساس سئو تولید شود. قبلا در مقاله تولید محتوا بر اساس سئوی سایت به این موضوع اشاره کردم. محتوایی باید تولید کنید که از نظر گوگل تایید شود. یعنی انتخاب تیتر مناسب، انتخاب کلمات کلیدی مناسب، درج عکس ها با خاصیت تگ alt، درج توضیحات یا متا تگ، مناسب بودن حجم پاراگراف ها، لینک سازی داخلی و خارجی و … را باید به درستی در محتوایی که تولید می کنید رعایت کنید.

تولید محتوای رایگان و ارزشمند باعث محبوبیت شما و برندتان هم می شود. بنابراین در تولید محتوای رایگان حتما به ارزشمند بودن و خاص بودن آن توجه ویژه ای کنید. رایگان بودن آن به هیچ وجه دلیل بر بی کیفیت آن نباید باشد.

نگران این نباشید که با تولید محتواهای زیاد ارزشمند و رایگان مشتریان شما دیگر احتیاج به محصولاتتان نداشته بشند. بلکه افرادی که دنبال کننده کار شما هستند، خیلی مهم است که اینگونه به این محتوای ارزشمند و رایگان شما دسترسی دارند و مطمئن باشید خواستار محصولات پولی شما هم هستند.

تولید محتوای منحصر به فرد و سئو شده باعث ارتقای سایت شما در نتایج گوگل می شود. بنابراین همین باعث این می شود که شما با مخاطبان خود به صورت مستقیم رو به رو شوید و احتمال اینکه این افراد به مشتریان سایت شما تبدیل شوند بالا است.

 

2.وفادار کردن مشتری

بازاریابی محتوا باعث وفادار کردن مشتریان می شود. همیشه به این نکته اشاره کرده ام که برای اینکه افراد عادی را به مشتری تبدیل کنید باید با ارائه محتوای رایگان و ارزشمند برای آن ها اعتمادشان را جلب کنید و در گام بعدی محصولات پولی خود را به آن ها پیشنهاد کنید. تصور کنید وارد سایتی می شوید و جز تبلیغات محصولاتش چیز دیگری را نمی بینید. آیا در قدم اول از این سایت خریدی انجام می دهید؟ پاسخ من و بیشتر افراد به این سوال خیر است. به خاطر اینکه در این صورت شما اصلا هیچ شناختی از فردی که این محصولات را ارئه کرده است ندارید. چه طور ممکن است آدم با چشمان بسته خریدی انجام دهد؟

پیشنهاد ویژه همیار وب : بهترین روش بازاریابی برای کسب و کارهای کوچک اینترنتی چیست؟

بازاریابی محتوا و تولید محتوای آموزشی رایگان باعث ایجاد رابطه صمیمانه میان شما و مخاطبانتان می شود. در واقع شما باید با تولید محتوای آموزشی و قرار دادن آن در اختیار کاربرانتان آن ها را به کسب و کار خود وابسته کنید. این هم یک هنر است. معمولا افرادی که در این شرایط قرار می گیرند خود را موظف می دانند که لطف شما را از طریق خرید محصولاتتان جبران کنند. پس نیازی نیست فقط به خاطر سئوی سایت خود بازاریابی محتوا کنید. کمی به فکر جذب مشتریان وفا دار باشید.

 

3.ایجاد مزیت رقابتی

بازاریابی محتوا و تولید محتوای آموزشی ارزشمند و رایگان باعث این می شود که کسب و کار شما نسبت به رقبایتان متمایز شود. در واقع این یک مزیت رقابتی برای شما محسوب می شود. با اینکه ممکن است افرادی که از سایت شما دیدن می کنند خریدی انجام ندهند ولی سایت شما و محتوای ارزشمندتان را از یاد نخواهند برد و احتمال اینکه دوباره به سایت شما باز گردند زیاد است. با تولید محتوای ارزشمند می توانید سایت خود را به یک مرجع در زمینه فعالیت خودتان تبدیل کنید. و از این طریق افراد زیادی سایت شما را به عنوان یک مرجع خوب به اطرافیان خود پیشنهاد می کنند.

افرادی هم که از این طریق به سایت شما مراجعه می کنند با دیدن محتوای ارزشمندتان پیش خود به این فکر می کنند که اگر محتوای رایگان شما در این حد است حتما محصولاتتان فوق العاده تر از محتوای رایگانتان است. و احتمال خرید از سایت شما بسیار بالا می رود.

 

4.برند سازی با بازاریابی محتوا

برند سازی یعنی چه؟ برندسازی در واقع رضایت افراد از کسب و کار شما است. شما وقتی که محتوای رایگان و ارزشمند و به درد به خور برای مخاطبان خود تولید می کنید و آن ها هم شما را از طریق گوگل پیدا می کنند و با محتوای ارزشمندتان ارتباط برقرار می کنند، شما را به عنوان یک متخصص در کارتان می شناسند. و از این طریق شما را به دوستانشان معرفی می کنند این یعنی همان برند سازی. پس با تولید محتوا هم امکان برند سازی وجود دارد.


تگ ها : چرا بازاریابی محتوا بهترین روش برای بازاریابی اینترنتی است؟ بهترین روش ها برای بازاریابی محتوای کسب و کار اینترنتی بهترین روش بازاریابی اینترنتی برای کسب‌و‌کار شما کدام است؟ دلایل استفاده از بازاریابی محتوا در کسب و کارهای اینترنتی چرا بازاریابی اینترنتی باید اصلی‌ترین استراتژی بازاریابی شما حقایقی درباره تولید محتوا و بازاریابی اینترنتی چرا بازاریابی محتوا مهم است؟ بازاریابی محتوا چیست؟ بازاریابی محتوایی چیست و اجرای آن چه سودی برای شما دارد؟ بررسی شماری از بهترین روش های بازاریابی آنلاین چرا باید بازاریابی محتوا را جدی بگیریم؟ بازاریابی محتوا، یکی از مفیدترین روش‌های بازاریابی بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ ۹ مرحله ایی که تاثیر بازاریابی محتوا را نشان می دهند صبر و از خود گذشتگی در کسب و کار اینترنتی نتیجه جستجوی تگ "بازاریابی ۴۱ روش مطمئن و کم‌هزینه برای بازاریابی موفق + ۱۴۱ نوع بازاریابی چهار روش برای شروع بازاریابی محتوا برای هر کسب و کار آموزش بازاریابی محتوا ۷ روش مستند سازی استراتژی بازاریابی محتوا با کانال‌ها و انواع بازاریابی آشنا شوید و بهترین آنها را برای کسب‌وکار تصورات غلط درباره بازاریابی اینترنتی اهمیت استفاده از بازاریابی محتوا در کسب و کارهای آنلاین بازاریابی اینترنتی چرا بازاریابی محتوایی شما در حال شکست است و راه حل آن چیست؟ بازاریابی محتوا آخرین روش های بازاریابی ديجيتال ماركتينگ چيست تاریخچه ديجيتال ماركتينگ Digital ۵ نکته مهم در مورد بازاریابی محتوا بازاریابی محتوا بهترین استراتژی است! بازاریابی محتوا یا Content Marketing چیست ؟ بازاریابی محتوا با ۲۰ ایده برتر در همه کسب و کارها استراتژی بازاریابی بر اساس تولید محتوا تولید محتوا روشی نوین در بازاریابی 10 روش عالی روانشناسی برای فروش بیشتر رشد بازاریابی B2B از طریق مارکتینگ شبکه های اجتماعی ده نکته مهم در بازاریابی محتوا برای جلب مشتری به وب سایت های اینترنتی بازاریابی درونگرا چیست آموزش بازاریابی روش های بازاریابی محتوا بایگانی: بازاریابی چهل و هفت (47) ستراتژی بازاریابی محتوا با تأکید بر سئو #بازاریابی بازاریابی محتوایی چیست؟ تولید محتوا چگونه باعث رشد می‌شود؟ بازاریابی اینترنتی برای فروشگاه ها بازاریابی محتوا (Content Marketing) چيست و بهترين روش ها براى انجام چرا استراتژی بازاریابی محتوا اهمیت دارد؟ – مشاوره بازاریابی و فروش چطور بین سئو و بازاریابی محتوا ارتباط مؤثر برقرار کنیم بازاریابی اینترنتی چیست؟ چرا بازاریابی محتوا ؟ استراتژی های بازاریابی اینترنتی بازاریابی اینترنتی چیست؛ آشنایی با انواع بازاریابی اینترنتی چرا رپورتاژ آگهی بهترین راه تبلیغات اینترنتی و سئو سایت است بازاریابی محتوایی چیست؟ – مدیر طلایی 7 راه برای استفاده اینترنت در بازاریابی تبلیغات در گوگل با اسمارت مدیا ، دیجیتال مارکتینگ ، تبلیغات تفاوت بازاریابی محتوا و تبلیغات در عمل بازاریابی اینترنتی و تبلیغات در اینترنت بازاریابی محتوایی چیست؟ تولید و بازاریابی محتوا چگونگی بازاریابی در اینترنت بهترین استراتژی های بازاریابی اینترنتی در کسب و کارهای چرا بازاریابی محتوایی شما شکست می خورد؟ چگونه جلوی شکست پردو وب بهترین راه درآمد از اینترنت ۴ ایده هوشمندانه برای موفقیت در بازاریابی محتوا

نظرات
نماد