سعید-رضایی-ساری-خونیرث-برنامه-نویسی-کد-نویسی-فروش-اسکریپت-دانلود-Saeid-rezaei-khunires-admin-manager
خونیرث مجموعه ای از داغ ترین ایده های ثروت ساز بین المللی و ایرانی در کنار کادری مجرب در زمینه های توسعه و طراحی سایت، اپلیکیشن، امور گرافیکی کاملاً اختصاصی می باشد. سهم خودتان را از وب بردارید...
برندها-ایرانسل-اسنپ-اپلیکیشن-اسکریپت-آپارات-همراه-اول-بانک-ملی-پاسارگاد-هواوی-دیجیاتو-زرین-پال-نت-برگ-دونیت-کافه-بازار-هدفون-آهنگ-عکس-فیلم-کد-نویسی-طراحی-وب-برنامه-نویسی-پونیشا-پاپکو-دیجی-کالا-ورزش-فوتبال-90-نتیجه-فوتبال-بازی-شیپور-دیوار-آگهی-رایگان-خونیرث

برگشت به لیست

ایمیل مارکتینگ همیشه یکی از ابزارهای مهم و اساسی در کسب و کارهای اینترنتی بوده است. دغدغه خیلی از دوستان این بوده است که از چه سرویسی برای ارسال ایمیل های تبلیغاتی به کاربرانشان استفاده کنند. خیلی از دوستان هم با بنده تماس می گیرند و سراغ بهترین سرویس ایمیل مارکتینگ رو از من می گیرند. در این مقاله قصد دارم بهترین سایت هایی که در زمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند را بهتون معرفی کنم. 

معرفی بهترین سایت های ایمیل مارکتینگ

همانطور که عرض کردم ایمیل مارکتینگ یکی از ابزارهای مهم در کسب و کارهای اینترنتی است و می توان از ایمیل مارکتینگ به عنوان یکی از بهترین ابزارهای بازاریابی اینترنتی یاد کرد. با اینکه روش های بازاریابی اینترنتی مدام در حال گسترش هستند ولی ایمیل مارکتینگ هیچ گاه قدیمی نمی شود. از این رو خیلی مهم است که آن را به طور صحیح انجام دهید. بنابراین باید از سرویسی برای ایمیل مارکتینگ استفاده کرد که اولا کار کردن با آن راحت باشد و در عین حال اینباکس شدن ایمیل ها در آن تضمین شده باشد.

خیلی از دوستان هستند که به دنبال ارسال ایمیل تبلیغاتی به صورت رایگان هستند و از من سراغ سرویس هایی که در این زمینه فعالیت می کنند را می گیرند. البته تا حدودی شدنی است ولی نه به این صورت که همیشه به فکر ارسال ایمیل های تبلیغاتی باشید. بلکه از این سرویس ها بیشتر برای ارسال خبرنامه استفاده می شود. در ادامه وب سایت هایی را معرفی می کنم که بتوانید با آن ها در ماه به تعدادی محدود ایمیل رایگان ارسال کنید. پس با من همراه باشید.

 

MailerLite

میلرلایت

اولین سایتی که می خواهم بهتون معرفی کنم سایت میلرلایت است. توسط این سایت می توانید 1000 ایمیل رایگان به صورت نا محدود ارسال کنید. یعنی هر چند باری که خواستید می توانید در ماه به لیستی شامل 1000 ایمیل، ایمیل ارسال کنید. توسط این سایت می توانید فرم هایی به صورت رایگان برای دریافت اطلاعات تماس کاربرانتان درست کنید. در حقیقت می توانید صفحات فرودی را با توجه به سلیقه خودتان درست کنید. ساخت متن ایمیل ها نیز توسط این وب سایت بسیار ساده است به خاطر اینکه همه چیز برای شما از قبل آماده شده است و فقط کافی است شما آن ها انتخاب کنید و در فرم خود درگ کنید.

توسط سیستم اتوریسپاندری که این سایت در اختیار شما قرار داده است می توانید ایمیل هایی را به صورت چند قسمتی آماده کنید و در بازه های زمانی مختلف برای کاربرانتان ارسال کنید. بدون اینکه بخواهید خودتان را درگیر این کار کنید، به صورت اتوماتیک این ایمیل ها ارسال می شوند.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد این سیستم ایمیل مارکتینگ این است که در داخل ایران نیز نمایندگی دارد. یعنی می توانید پرداخت های خود را برای ارتقا پلن خود توسط یک سایت ایرانی به نام کارزار انجام دهید. هر گونه مشکلی هم که داشته باشید می توانید توسط پشتیبان ایران این سایت حل کنید.

 

Mailchimp

میل چیمپ

توسط سایت میل چیمپ هم می توانید ایمیل های تبلیغاتی خود را ارسال کنید. این سایت در ابتدا پلن رایگانی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید به تعداد 2000 ایمیل و به تعداد 6 بار در ماه ایمیل ارسال کنید. یعنی چیزی حدودی 12 هزار ایمیل رایگان در ماه. نکته مهم این است که این سایت به شدت با اسپم مخالف است و بو ببرد که شما از این سرویس جهت ارسال ایمیل های تبلیغاتی استفاده می کنید اکانت شما را مسدود می کند. توسط این سایت هم می توانید خبرنامه های ایمیلی خود را به سادگی با درگ اند دراپ درست کنید. المان های طراحی از قبل برای شما آماده شده اند.

 

Getresponse

Getresponse

توسط سایت Getresponse می توانید تا 1000 ایمیل در ماه به صورت رایگان ارسال کنید. از ویژگی های این سرویس این است که علاوه بر سرویس ایمیل مارکتینگ سرویس وبینار هم ارائه می کند. تا یک تعدادی محدود می توانید از سرویس وبینار این سایت هم به صورت رایگان استفاده کنید. این سایت گزینه خوبی برای برگذاری وبینارهای خود نیز محسوب می شود. توسط این سایت می توانید لیندینگ پیج های خود را به صورت اختصاصی طراحی کنید. علاوه بر این می توانید از فرم های آماده از قبل هم برای ساخت کمپین های تبلیغاتی خود استفاده کنید. این سایت سیستم اتوماتیک سازی پروسه ارسال ایمیل ها را هم در اختیار شما قرار می دهد.

 

Elasticemail

Elasticemail

توسط این سایت می توانید تا 150 هزار ایمیل در ماه به صورت کاملا رایگان ارسال کنید. ولی نه به یک لیست 150 هزار تایی ایمیل. این سایت هم امکانات خوبی در اختیار کاربرانش قرار داده است. مثلا طراحی فرم برای دریافت ایمیل کاربران سایت، ارسال ایمیل های زمان بندی شده، ردیابی مفصل ایمیل های ارسالی، ایجاد نظر سنجی، استفاده از تمپلیت های آماده جهت ساخت ایمیل های خبرنامه، تشخیص ایمیل های نا سالم و نا معتبر به صورت اتوماتیک بعد از ایمپورت کردن ایمیل ها داخل لیست ایمیل و بسیاری از امکانات دیگر…

از امکانات افزودنی و پولی این سایت میشه به آی پی اختصاصی، ارائه فضای اختصاصی برای ایمیل ها و سرویس اس ام اس اشاره کرد.

 

Sendpulse

Sendpulse

توسط سایت sendpulse می توانید لیست ایمیل 2500 تایی داشته باشید و به این تعداد 6 مرتبه در ماه ایمیل ارسال کنید. یعنی ارسال 15000 هزار ایمیل رایگان در ماه. از ویژگی های این سایت این است که علاوه بر ارسال ایمیل از طریق این سایت می توانید از سرویس SMTP که در اختیار شما قرار می دهد به صورت جداگانه استفاده کنید. یعنی از این طریق می توانید با نرم افزار ایمیل مارکتینگ خود که چه تحت وب و چه تحت ویندوز باشد ایمیل ارسال کنید. 50 ایمیل در ساعت با SMTP که در اختیار شما قرار می دهد قادر هستید ایمیل ارسال کنید.

نکته خیلی مهم این است که ایمیل های شما حتما باید از طریق فرم دریافت ایمیل کاربران در این سایت قرار داده شود. اگر از بانک ایمیلی که قبلا داشته اید بخواهید ایمیل ها را ایمپورت کنید کمپین شما را مسدود می کند و نمی گذارد شما ایمیلی ارسال کنید. پس خیلی مهم است که ایمیل ها از طریق فرم دریافت اطلاعات تماس کاربرانی که همین سایت به شما می دهد جمع آوری شود.

این سایت علاوه بر سرویس ایمیل مارکتینگ سرویس Push Notification هم در اختیار شما قرار می دهد که کاملا رایگان است. از این طریق می توانید پیام های رایگانی را برای بازدیدکنندگان سایت خود از طریق مرورگرتان ارسال کنید. برای این کار بهتون پیشنهاد می کنم ویدئوی آموزشی ارسال پیام به بازدیدکنندگان سایت را حتما نگاه کنید.

 

Mailchi

و اما آخرین سایتی که می خواهم در زمینه ایمیل مارکتینگ با شما معرفی کنم سایت میل چی است که اولین سایت ایرانی در زمینه امیل مارکتینگ است. توسط این سایت می توانید ایمیل های خود را به سادگی ایجاد کنید و به مخاطبان خود ارسال کنید. پیگیری ایمیل های ارسالی و طراحی ایمیل های تبلیغاتی با چند کلیک و به سادگی از ویژگی های خوب این سایت است. توسط این سایت می توانید لیستی به تعداد 1000 مخاطب ایجاد کنید و در ماه فقط یک بار به این لیست ایمیل ارسال کنید. تقریبا میشه گفت این سایت تمام امکاناتی که سایت میلرلایت در اختیار کاربرانش قرار می دهد را دارد.

 

سخن پایانی

سایت های زیادی در زمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند و همچنین سایت هایی زیادی هستند که پلن های رایگان ارسال ایمیل را در اختیار شما قرار می دهند. با جست و جو در گوگل می توانید لیستی از این سایت ها را پیدا کنید. اگر بخواهید از تمام این سایت ها به صورت هم زمان استفاده کنید می توانید تقریبا حدود 10.000 ایمیل به صورت رایگان در ماه ارسال کنید بدون اینکه مشکلی برای شما پیش بیاید. خیلی از دوستان هم هستند که از این روش برای ارسال ایمیل به کاربران خود استفاده می کنند و هزینه ای را برای این کار متقبل نمی شوند.

نکته خیلی مهم در هر کدام از این سایت هایی که معرفی کردم این است که هیچ گاه از بانک ایمیل های آماده برای ایمپورت کردن ایمیل در لیست های خود استفاده نکنید. به خاطر اینکه ممکنه در بانک ایمیل های آماده تعداد زیادی ایمیل های نامعتبر و نا سالم وجود داشته باشد که همین باعث می شود اکانت شما در این سایت ها مسدود شود. سعی کنید همیشه از فرم های دریافت ایمیل کاربران سایتی که اکثر این سایت ها ارائه می کنند برای ساخت لیست ایمیل خود استفاده کنید. این طوری هم هدفمند تره و هم مشکلی از نظر ایمیل های نا معتبر پیش نمی آید.


تگ ها : معرفی بهترین سایت های ایمیل مارکتینگ 10 سایت برگزیده برای ایمیل مارکتینگ بهترین سرویس دهنده‌های ایمیل مارکتینگ برای تجارت های کوچک معرفی شش سرویس ارائه دهنده ایمیل رایگان جایگزین جی‌میل و یاهو ایمیل مارکتینگ و ایمیل انبوه و ایمیل تبلیغاتی پنج تا از بهترین سرویس های ایمیل مارکتینگ رایگان ایمیل مارکتینگ چیست و بهترین سرویس برای ایمیل مارکتینگ کدام است ایمیل مارکتینگ ؛ابزاری جذاب بازاریابی اینترنتی پیشتاز،تنها نماینده ایمیل مارکتینگ میل چیمپ در ایران ایمیل مارکتینگ و ارسال ایمیل انبوه ایمیل مارکتینگ، ارسال ایمیل تبلیغاتی و ایمیل انبوه فست سئو معرفی سایت : میل‌چی ، ایمیل مارکتینگ از نوع ایرانی! میل چی ، اولین سرویس ایمیل مارکتینگ ایرانی آنچه باید درباره ی ایمیل مارکتینگ بدانید ایمیل مارکتینگ چیست و چرا مهمترین روش در بازاریابی اینترنتی است 10 فروشگاه اینترنتی برتر ایران در سال 94 آموزش ایمیل مارکتینگ به سبک چریکی معرفي 17 سايت معتبر جهت ثبت آگهي رايگان بهترین سرویس دهنده ایمیل ايميل مارکتينگ چيست؟ بایگانی‌ها ایمیل مارکتینگ آموزش تکنیک های ایمیل مارکتینگ ایمیل مارکتینگ ۷ سرویس ایمیل مارکتینگ برتر سال ۲۰۱۷ برای کسب و کارهای کوچک معرفی 8 جایگزین مناسب و کاربردی برای Google Analytics 10 معرفی انواع تکنیک های دیجیتال مارکتینگ در ایران پنل ایمیل دیجیتال مارکتینگ چیست 8 نوع محتوای جذاب برای سایت دانلود آموزش جامع بازاریابی ایمیلی ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی چیست؟ ایمیل مارکتینگ ، بازاریابی ایمیلی ، ایمیل تبلیغاتی هدفمند با آژانس همه شرکت ها و مشاغل تو ارسال ایمیل گروهی مشکل دارند ولی ما این مشکل رو MAILZILA برترین سیستم های ارسال ایمیل مارکتینگ ایمیل مارکتینگ چیست و چگونه باید از آن استفاده کرد؟ ابزار دیجیتال مارکتینگ Archives معرفی برترین سایت های فریلنسر ایرانی ایمیل مارکتینگ چیست جلسه دوم ایمیل مارکتینگ بهترین هاست ایران و مقایسه هاست های ایرانی برای انتخاب هاست برتر ایران ایمیل انبوه تبلیغاتی روش بازاریابی اینترنتی آشنایی با ابزارهای رایگان در بازاریابی دیجیتال (دیجیتال مارکتینگ 14 سايت برتر درج آگهی رايگان معرفی و مقایسه ۱۰ فروشگاه اینترنتی برتر ایران بهترین سرویس های خبرنامه اینترنتی رایگان گروه نگاه نو: ایمیل مارکتینگ ۶ سرویس برتر ایمیل رایگان به غیر از جیمیل و یاهو بازاریابی اینترنتی برترین تکنیک های بازاریابی و تبلیغات اینترنتی برای سال 2017 وب مارکتینگ نقش محتوا در ایمیل مارکتینگ ایمیل مارکتینگ یکی از روش های قسمت سوم معرفی ۲۴ ابزار برای بهینه سازی نرخ تبدیل(CRO) کارشناس بازاریابی اینترنتی بلد شو برترین تکنیک های بازاریابی و تبلیغات اینترنتی برای سال ۲۰۱۷ پارس نیوز آنلاین، ایمیل مارکتینگ، ارسال ایمیل گروهی، طراحی وب بانک ایمیل سایت ها رایانا Searches related to معرفی بهترین سایت های ایمیل مارکتینگ

نظرات
نماد