شرایط فروش یک تفاهم نامه شفاهی پیش از شروع طراحی یا فروش یک محصول است، شرایط نوشته شده در زیر فقط مختص به همین محصول میباشد و هر اسکریپت یا اپلیکیشن دارای شرایط فروش جداگانه ایی است. به صورت کلی بر طبق شرایط زیر قراداد معامله مابین خونیرث و شما منقعد خواهد شد و پس از خرید تمامی شرایط زیر را پذیرفته شده تلقی خواهید کرد، از این رو مطلع بودن شما از شرایط زیر بسیار حائز اهمیت میباشد، با مطالعه شرایط زیر در پیشبرد اهداف دوطرفه میان ما و شما قدم میگذارید.

 

شرط (تائید خرید): شما تائید میکنید که اطلاعات مرتبط به این محصول را به صورت کامل مطالعه نمونده و کلیه شرایط حاضر، قوانین و مقررات خونیرث، سند محرمانه، و کلیه شرایط فروش این محصول را قبول دارید.


شرط (حق مالکیت): بعد از خرید و پرداخت، ما فقط "شما" را مالک این محصول میخوانیم و پشتیبانی فقط به شما یا فردی که شما معرفی نمایید به مدت مشخص شده در بخش "شرایط پشتیبانی" ارائه خواهد شد.


شرط (زمان آماده سازی): شما موافقت میکنید که بعد از پرداخت هزینه کدنویسی و طراحی به مدت زمان مقرر شده در "شرح محصول" و از زمان پرداخت منتظر خواهید ماند تا سفارش شما طراحی، کدنویسی و به صورت کامل به شما تحویل داده شود.


شرط (عدم انصراف): شما موافقت میکنید که بعد از پیش پرداخت یا پرداخت هزینه کامل این محصول هیچگونه وجهی تحت عنوان "انصراف از خرید" به شما عودت داده نشود.


شرط (تغییرات ظاهری): از نظر طراحی ممکن است چندین تغییر کوچک "جهت زیباسازی بیشتر یا ارتقای امکانات" از سمت برنامه نویس اعمال شود که به صورت اشانتیون (هدیه) در نظر گرفته میشود و هزینه ایی بابت این موارد پرداخت نخواهید کرد.


شرط (کد بودن): این محصول و ایده به صورت اپن سورس (OpenSource) تحویل شما داده خواهد شد و بعد از خرید هرگونه ویرایش یا تغییر در ساختار برای خریدار یا مدیر سایت "مجاز و آزاد" میباشد.


شرط (خارج شدن از پشتیبانی): هرگونه دستکاری در کدها و انجام تغییرات در ظاهر یا کدهای این محصول که منجر به از کار افتادن یا ایجاد حفره امنیتی توسط فردی غیر از "پشتیبانی رسمی خونیرث" شود باعث قطع و خاتمه پشتیبانی از سمت خونیرث خواهد بود.


شرط (کپی رایت): حق تغییر یا حذف کپی رایت (CopyRight) برای شما "مجاز و بلامانع" است.


شرط (اجازه فروش): بعد از خرید این محصول "اجازه فروش به هر شخصی" برای شما "مجاز و آزاد" است.


شرط (واگذاری ایده): واگذاری حق ایده برای شما "آزاد و مجاز" میباشد.


شرط (ماندگاری صفحه): صفحه فروش محصول شما برای همیشه در خونیرث تحت عنوان محصول فروخته شده به عنوان نمونه کار قرار خواهد گرفت، در صورت حذف محصول از صفحه خونیرث با نظر شما 15% به مبلغ سفارش این محصول افزوده خواهد شد.


شرط (پیگرد قانونی): ما به صورت ویژه ایی برای حقوق مادی و معنوی هر محصول که طراحی میشود ارزش قائل هستیم. توجه داشته باشید شما اجازه فروش این محصول را فقط به یک نفر خواهید داشت.


شرط (انتقال با وساطت ما): جهت افزایش امنیت در خرید و فروش شما، در صورتی که به هر علتی مایل باشید بعد از خرید این محصول آنرا به شخصی دیگر واگذار کنید یا به عبارتی بفروشید این امر از طریق خونیرث به عنوان واسطه امکان پذیر است، این امر شامل 7% کارمزد از قیمت کل این معامله میباشد.


نکته مهم: شرایطی که لیست بالا مشاهده کردید فقط مختص به همین محصول است.