ساخت توکن ETH بر بستر اتریوم اختصاصی

ساخت توکن ETH اتریوم

ساخت توکن ETH اختصاصی

ساخت توکن ارز دیجیتال اتریوم Ethereum

اتریوم بزرگترین شبکه در بین توکن های کل جهان بوده است که توسعه دهندگان آن مشخص و در حال بروزرسانی مستمر می باشند. مطمئناً کار کردن بر بستر ETH که رمز ارز دوم جهان بعد از بیت کوین می باشد و در حال توسعه نیز می باشد به توکن و پروژه شما پایداری دوچندان می دهد. 

خونیرث در سال 1403 اسمارت کانترکت هایی جهت ساخت توکن اختصاصی شما در بستر اتریوم دارد که علاوه بر ارائه توکن ، قابلیت تعریف اکثریت پاترامترهای مرتبط با آن را نیز به دست خواهید آورد. همچنین در نظر داشته باشید تحویل توکن تنها 24 ساعت زمان خواهد و پس از 1 روز شما توکن مورد نظر خود را خواهید داشت.

مطمئناً خرید و فروش رمز ارزهای گوناگون و یا توکن های مختلف در بستر بلاکچین تا به امروز به گوش شما رسیده است ، توکن ها این روزها با RoadMap های پیچیده و ساده در حال عرضه توسط برندهای بزرگ بین المللی و یا حتی اشخاص در خانه می باشند که بسیاری از آن ها بر پایه استراتژی ها و پلن هایی که دارند و میزان دست یافتن به آن ها در بازه های مختلف زمانی دچار پامپ یا افزایش قیمت چشمگیر می شوند، البته گفتنی است که بسیاری از میم کوین های بازار بدون استراتژی خاص و با عرضه ای ساده و بدون نقشه در بازار توسط نهنگ ها یا کاربران پامپ شده و صاحبین این توکن ها بی دلیل میلیون ها دلار به دست آورنده اند.

ساخت توکن مستقل ساخت توکن حرفه ای ساخت توکن بیسیک
مالکیت قابل انتقال: ✔ مالکیت قابل انتقال: ✔ مالکیت قابل انتقال: ✔
قابلیت سوزاندن: ✔ قابلیت سوزاندن: ✔ قابلیت سوزاندن: ✘
قابلیت مینت: ✔ قابلیت مینت: ✔ قابلیت مینت: ✔
شبکه: BEP20 شبکه: BEP20 شبکه: BEP20
استاندارد بروز: ✔ استاندارد بروز: ✔ استاندارد بروز: ✔
حجم: Fixed حجم: Unlimited/Fixed حجم: Fixed
استیک: قابل توسعه استیک: قابل توسعه استیک: قابل توسعه
وایت لیست: ✔ وایت لیست: ✘ وایت لیست: ✘
آنتی وال: قابل توسعه آنتی وال: قابل توسعه آنتی وال: ✘
کپی رایت انحصاری: ✔ کپی رایت انحصاری: ✔ کپی رایت انحصاری: ✔
تکس فی / کارمزد: ✔ تکس فی / کارمزد: ✘ تکس فی / کارمزد: ✘
ICO: قابل توسعه ICO: قابل توسعه ICO: ✘
649 دلار 99 دلار 49 دلار

قابلیت آنتی وال:

در اسمارت کانترکت ما قابلیت تعریف انواع محدودیت ها ( مخصوصاً در میزان فروش لحظه ای ) تعریف شده است که با کانفیگ درست این فیچر شما قادر به جلوگیری از دامپ شدن توکن خود توسط وال ها می باشید. درصد زیادی از کارآفرینان و صاحبان توکن در سال توسط نهنگ ها و سرمایه گذاران بزرگ به سادگی به دلیل عدم وجود محدودیت های درست، توکن های خود را از دست می دهند و از همه مهمتر پس از Dump شدن توکن ها، کاربران نزدیکی که جذب کرده اند نیز سرمایه گذاری های خود را بصورت کامل از دست می دهند. با فیچر آنتی وال خونیرث این مشکل در حال حاضر برطرف شده است.

قابلیت Bridge:

با قابلیت Bridge کاربران شما قادر به انتقال توکن ها از شبکه ای به شبکه دیگر می باشند، بطور مثال اگر توکن شما در شبکه بی ان بی ( BEP20 ) باشد، کاربران قابلیت انتقال بین شبکه ای به شبکه دیگر مثل اتریوم را خواهند داشت که مزیت زیادی در کارکرد توکن شما و اعتبار آن و فروش بیشتر توکن شما به دلیل قابلیت خرید از شبکه های مختلف، خواهد داشت.

قابلیت Tax Fee / کارمزد:

ویژگی به شدت کاربردی و مهم اسمارت کانترکت های ما امکان افزودن Tax Fee و یا کارمزد به انتقال ، خرید و حتی فروش در توکن می باشد که سیستم بازگشت مالی شما را دچار تغییر چشمگیری خواهد کرد.

توکن اختصاصی خدمات / مجموعه:

ممکن است شما در حال حاضر مجموعه ای یا خدماتی را به مخاطبین خود ارائه دهید ، به این معنی که شبکه ای از کاربران در حال حاضر از شما سرویس می گیرند یا با شما کار می کنند ، در سال 2024 خیلی از برندها با ایجاد توکنی جدید برای مجموعه خود علاوه بر ایجاد یک پلن تجاری جدید برای شرکت خود ، مسائل مالی خود را نیز توسط توکن های اختصاصی خود جلو می برند و این تراکنش های مستمر باعث افزایش قیمت توکن ایجاده شده می شود.

نماد