سعید-رضایی-ساری-خونیرث-برنامه-نویسی-کد-نویسی-فروش-اسکریپت-دانلود-Saeid-rezaei-khunires-admin-manager
خونیرث مجموعه ای از داغ ترین ایده های ثروت ساز بین المللی و ایرانی در کنار کادری مجرب در زمینه های توسعه و طراحی سایت، اپلیکیشن، امور گرافیکی کاملاً اختصاصی می باشد. سهم خودتان را از وب بردارید...
برندها-ایرانسل-اسنپ-اپلیکیشن-اسکریپت-آپارات-همراه-اول-بانک-ملی-پاسارگاد-هواوی-دیجیاتو-زرین-پال-نت-برگ-دونیت-کافه-بازار-هدفون-آهنگ-عکس-فیلم-کد-نویسی-طراحی-وب-برنامه-نویسی-پونیشا-پاپکو-دیجی-کالا-ورزش-فوتبال-90-نتیجه-فوتبال-بازی-شیپور-دیوار-آگهی-رایگان-خونیرث

طراحی وبسایت
برگشت به لیست

اگر یک مقاله‌ی دیگر درباره‌ی «ایجاد انگیزه» یا «یافتن هدف» بخوانم، جیغ می‌کشم، به یک نفر حمله می‌کنم، کمی سرش فریاد می‌زنم و سپس برای آرامش اعصابم بستنی می‌خورم.حتماً می‌دانید منظورم چه نوع مقاله‌هایی هستند. همان مقاله‌های فوق مزخرف و بی‌مفهومی که مدام می‌گویند؛ شما می‌توانید، به سوی هدف‌تان حرکت کنید، متوقف نشوید، زندگی زیباست و … که شاید شما را هیجان‌زده کنند اما تا حالا کاربردی برای کسی نداشته‌اند.وقتی خودم درباره‌ی یافتن هدف در محل کار مقاله می‌نویسم دارای حق انتخاب هستم؛ می‌توانم انبوهی از عبارات تشویقی را روی هم تلنبار کنم و یا می‌توانم مقاله‌ای بنویسم که واقعا مفید باشد. ترجیح می‌دهم مقاله‌ی مفیدی بنویسم. هدف من در این مقاله همین است، راهکارهایی که در اینجا به آنها اشاره کرده‌ام عملی هستند و با استفاده از آنها واقعا می‌توانید اهداف شغلی خود را پیدا کنید.

 

۱. با تجربیات روزمره‌تان ارتباط برقرار کنید

اهداف شغلی

اولین برداشت اشتباه از هدف این است که باید بسیار بزرگ باشد، در حدی که حتی بتواند دنیا را تکان بدهد.به هیچ وجه! هدف را می‌توان در لحظات بسیار ساده‌ی زندگی یافت.وقتی بدون آنکه مجبور باشید، دری را با هدف کمک کردن، به روی کسی باز می‌کنید. هنگامی که صمیمانه و نه صرفا برای وقت‌گذرانی، با همکارتان احوال پرسی می‌کنید، زیرا واقعا به او اهمیت می‌دهید. زمانی که استرس ندارید اما نفس عمیق می‌کشید تا هوا را در ریه‌ها و مجرای تنفسی‌تان احساس کنید.هدف به همان اندازه که از عوامل خارجی تأثیر می‌پذیرد، در تار و پود درون شما نیز جریان دارد. به محض اینکه تصمیم بگیرید با تجربیات روزمره‌تان ارتباط برقرار کنید هدفمندی در زندگی‌تان جاری می‌شود.

 

۲. چیزهایی را که به شما انرژی می‌دهند، بشناسید

اهداف شغلی

هدفی که مفهومی در آن نهفته نباشد، هدف حقیقی نیست.وقتی بدانید به چه چیزهایی واقعا اهمیت می‌دهید و کدام یک از ویژگی‌های خودتان، اطرافیان‌تان و هر چیز دیگری در این دنیا، بیشتر از همه برای‌تان ارزش دارد، می‌توانید اراده‌تان را برای هر عمل یا رفتاری با تکیه بر آنچه به راستی برای‌تان مهم است تقویت کنید و هدفمند بودن زندگی را در کارهای‌تان احساس کنید.مثلا اگر برای کمک به دیگران اهمیت قائلید؛ دنبال راه‌هایی باشید که بتوانید به گروهی کمک کنید، بیشتر از آنچه مشتری توقع دارد به او خدمات بدهید، یا در فعالیت‌های خیریه‌ی محل‌ زندگی‌تان شرکت کنید. اگر به خوش‌رویی اهمیت می‌دهید؛ در محل‌کارتان با لبخند حاضر شوید و با شوخ‌ طبعی‌تان به دیگران هم لبخند هدیه بدهید. یا اگر به گسترش روابط‌‌تان اهمیت می‌دهید؛ با اطرافیان‌تان بیشتر ارتباط برقرار کنید و با آنها در مورد موضوعات مختلف صحبت کنید، تا انگیزه‌ی بیشتری داشته باشید.این ارزش‌های شخصی، آرمان‌های تخیلی یا وعده‌های پوچ نیستند، بلکه ابزارهای محکم و کارامدی برای ایجاد هدفمندی تلقی می‌شوند.

 

۳. وارد هر اتاقی که می‌شوید، در آنجا تغییری مثبت ایجاد کنید

اهداف شغلی

در یک روز کاری وارد چند اتاق می‌شوید؟ دو تا؟ چهار یا پنج‌ تا؟ شاید حتی نُه یا ده‌ تا؟قرار گرفتن در یک اتاق با افراد دیگر از اتفاقاتی است که روزانه زیاد رخ می‌دهد. احتمالا شما هم هنگام قرار گرفتن در چنین شرایطی کمی بخشش و از خود گذشتگی نشان می‌دهید، مثلا سعی می‌کنید از امکانات موجود کمتر استفاده کنید. می‌روید، کارتان را انجام می‌دهید و بر‌می‌گردید.بیایید و با دید متفاوت و انگیزه‌ی بیشتری به آن نگاه کنید. اگر تصمیم بگیرید وارد هر اتاقی که شُدید کار خیری انجام بدهید، تغییر مثبتی ایجاد کنید و در کل آنجا را با وضعیتی بهتر از آنچه پیش از ورود شما داشته ‌است ترک کنید، چه اتفاقی رخ خواهد داد؟می‌توانید تجربیات‌تان را در اختیار افراد داخل اتاق قرار دهید، احساس‌تان را با آنها شریک شوید، از کار یک نفر تعریف کنید، یا خیلی ساده به صحبت‌های کسی گوش دهید. اگر بتوانید به همین سادگی در هر اتاق هدفی بیابید، تصور کنید در هفته‌ی آینده، ماه آینده، یا سال آینده چه تغییراتی می‌توانید ایجاد کنید.

 

۴. میراث ساده‌تری از خودتان به جا بگذارید

اهداف شغلی

میراث در فرهنگ لغت به معنای آن چیزی است که پس از مرگ کسی از او برای بازماندگان باقی می‌ماند. این تعریف من را به فکر فرو می‌برد.این‌طور که من می‌بینم، ما به خوبی می‌دانیم که تنها یک فرصت برای زندگی در این سیاره‌ی کوچک و عجیب داریم و همه‌ی ما می‌خواهیم حداکثر تلاش‌مان را انجام دهیم و نشانه‌ای از خودمان به جا بگذاریم. واقعیت این است که، سرنوشت همه‌ی ما، به جا گذاشتن میراثی مانند آنچه میکل آنژ، مادر ترزا، یا نلسون ماندلا به جا گذاشتند، نیست. در حقیقت این تمایل دیوانه‌وار برای به جا گذاشتن میراثی جهانی ما را به دام می‌اندازد؛ زیرا درباره‌ی اهداف‌مان خیال‌بافی می‌کنیم و مدام در تلاشیم تا تناسبی میان شغلی که داریم و تصویری که در ذهن‌مان ساخته‌ایم بیابیم.به عبارت ساده‌تر، با کمی موشکافی در فرهنگ لغت، میراث شما چیزهایی هستند که به دست می‌آورید و می‌توانید به میل خودتان به دیگران هدیه بدهید. شما می‌توانید زمان، توجه، مهارت، هم‌دلی، مهربانی، تجربه و خیلی چیزهای دیگر را به دیگران هدیه بدهید.بنابراین سخاوت و بخشندگی می‌تواند در هر لحظه، هدف شما باشد. امروز و همین الان تصمیم بگیرید بخشنده باشید، داشتن همین هدف ساده، بهتر از منتظر ماندن برای معجزه‌ای است که شاید هیچ وقت اتفاق نیفتد.هدف چیز جالبی است. گاهی زودگذر، گاهی نیروبخش و گاهی هم آزاردهنده است. اما در نهایت شما را برای مشارکت در کارها با هر چه در اختیار دارید ترغیب می‌کند و به ویژه در محل کار، از کشمکش با چیزهایی که ندارید بازمی‌دارد.


تگ ها : چگونه اهداف شغلی خود را پیدا کنیم؟ چگونه هدف خود را پیدا کنیم ۷ سوال عجیب برای یافتن هدف زندگی‌ چگونه هدف زندگی خود را پیدا کنیم هدف از زندگی؛ چیزهایی در مورد پیدا کردن هدف در زندگی و اینکه چطور هدف خود از زندگی را مشخص کنم؟ چگونه مسیر خود را در زندگی کاری پیدا کنیم؟ هدف نهایی زندگی تان را با پرسیدن این 10 سوال پیدا کنید چگونه علاقمندی های زندگی خود را پیدا کنیم؟ شش راه برای پیدا کردن هدف زندگی چگونه شغل موردعلاقه خود را پیدا کنیم؟ چگونه میتوانیم به اهداف خود دست پیدا کنیم چگونه شغل مورد علاقه خود را پیدا کنیم؟ چگونه هدف خود را در زندگی پیدا کنید آموزش ویدیویی چطور علاقه، استعداد و هدف خود را پیدا کنیم؟ چطور علاقه و استعداد خود را پیدا کنیم؟ – کاغذک [PDF]چگونه شغل ايده آل خود را پيدا كنيم؟ چگونه اهداف شغلی مان را تعیین کنیم؟ استعداد چگونه هدف و عشق زندگی خود را پیدا کنیم؟ چگونه شغلی را که دوست داریم، پیدا کنیم؟ چگونه علایق خود را کشف کنید هدف را چطور بزنیم؟چگونه به اهداف خود دست پیدا کنیم؟راه های ثروت سازان جوان چطور شغلی مناسب برای خودمان پیدا کنیم؟ چطور هدف واقعی خود را پیدا کنیم؟ چگونه کار پیدا کنیم وقتی هیچ تجربه کاری نداریم؟ چگونه ارتقاء شغلی پیدا کنیم و در کار خود بدرخشیم راه هایی برای پیدا کردن یک شغل مناسب Tag هدف گذاری شغلی چگونه شغل مورد علاقه‌ی خود را پیدا کنم ؟ 35 کاری که باید برای موفقیت شغلی خود تا 35 سالگی انجام چگونه شغل انتخاب کنیم چگونه شغل رویایی خود را پیدا کنیم؟ چگونه هدف خود را در زندگی پیدا کنیم چگونه برای انتخاب شغل برنامه ریزی کنید ؟ چگونه شغل دلخواه‌مان را پیدا کنیم چگونه هدف خود را در زندگی پیدا کنیم؟ (ن.ق.۸) چگونه می توانیم مسیر شغلی خود را معنادار کنیم؟ چگونه برای دستیابی به اهداف مان برنامه ریزی کنیم؟ چگونه برای کسب‌وکار خود بازار هدف تعریف کنیم مشتری چطور هدف و علت آن را پیدا کنید علاقه واقعی خود را پیدا کنید کتاب صوتی چگونه برای خود هدف پیدا کنیم و به آن دست پیدا چگونه شغل مورد علاقه خود را پیدا کنم؟؟ چگونه کار پیدا کنیم؟ چگونه شغل مورد علاقه و رویایی ام را جذب کنم؟ (درس 9) تغییر شغل یا برنامه‌ریزی آینده شغلی چگونه یک شغل خوب و مناسب پیدا کنیم؟ چگونه شغل ایده ال خود را پیدا کنیم؟ کسب وکار: راهنمای گام به گام برای شروع یک شغل بی‌نقص چگونه شغل متناسب با روحیه خود را پیدا کنیم مقالات آموزشی 12 گام برای پیشرفت شغلی و ترقی در کار چگونه برای پنج سال آینده خود برنامه‌ریزی کنیم؟ ۵ نشانه هشداردهنده که می‌گوید نباید یک پیشنهاد شغلی را قبول چگونه شغل مناسب خود را پیدا کنیم؟ چگونه شغل خوبی پیدا کنیم؟ لورا وندرکم: چگونه کنترل وقت آزادتان را به دست بگیرید زنان چگونه به اهداف خود برسند راهنمای یافتن و راه‌اندازی شغل چگونه پس از ترک کار روند شغلی خود را حفظ کنیم چگونه هدف زندگیمان را پیدا کنیم و عمرگران بها و با ارزش را هدر چگونه برای آینده خود برنامه ریزی کنیم (دکتر محسن بهشتی چگونه همزاد خود را پیدا کنیم چگونه برای درس خواندن انگیزه پیدا کنیم؟ چگونه رسیدن به اهداف را 100درصد عملی کنیم؟ جستجوهای مربوط به چگونه اهداف شغلی خود را پیدا کنیم؟

نظرات
نماد