سعید-رضایی-ساری-خونیرث-برنامه-نویسی-کد-نویسی-فروش-اسکریپت-دانلود-Saeid-rezaei-khunires-admin-manager
خونیرث مجموعه ای از داغ ترین ایده های ثروت ساز بین المللی و ایرانی در کنار کادری مجرب در زمینه های توسعه و طراحی سایت، اپلیکیشن، امور گرافیکی کاملاً اختصاصی می باشد. سهم خودتان را از وب بردارید...
برندها-ایرانسل-اسنپ-اپلیکیشن-اسکریپت-آپارات-همراه-اول-بانک-ملی-پاسارگاد-هواوی-دیجیاتو-زرین-پال-نت-برگ-دونیت-کافه-بازار-هدفون-آهنگ-عکس-فیلم-کد-نویسی-طراحی-وب-برنامه-نویسی-پونیشا-پاپکو-دیجی-کالا-ورزش-فوتبال-90-نتیجه-فوتبال-بازی-شیپور-دیوار-آگهی-رایگان-خونیرث

برگشت به لیست

  اگر تیم خود را برای موفقیت برپا کنید، آن را تجربه خواهد کرد

موفقیت رهبر یک گروه بستگی به حمایت تک تک اعضای گروه از او دارد. اکثر افرادی که در مسند مدیریت هستند، تنها به فکر عملکرد خود هستند و کمتر به نیاز‌های فردی و شخصی افراد تیم می‌پردازند.

کارین شواِنبارت (Karyn Schoenbart)، مدیر اجرایی گروه ان پی دی (NPD Group) و نویسنده‌ی مام بی ای (Mom.B.A)، در این باره می‌گوید: «موفقیت یک مدیر یا رهبر تنها به عملکرد او وابسته نیست؛ بلکه به موفقیت همه‌ی افراد تیم وابسته است؛ بنابراین، مدلی که من در رهبری استفاده می‌کنم بیشتر بر مبنای کمک به بقیه افراد برای بهترین بودن و در نتیجه موفقیت تیم است.»

hard work

 تغییر چینش سنتی سازمان‌ها

جان دوناهو (John Donahoe)، مدیر اجرایی پیشین ای‌بِی (eBay) و مدیر اجرایی شرکت سرویس ناو (ServiceNow)، با چینش سنتی سازمان‌ها، موافق نیست. در این نوع، چینش بر مبنای این است که فردی در بالاترین نقطه و افرادی در پایین‌ترین ضلع مثلث قرار دارند. او می‌گوید: «چینش سنتی سازمان‌ها بر اساس یک مثلث است که مدیر اجرایی در بالاترین نقطه قرار دارد و بقیه افراد در پایین آن هستند؛ اما مدلی که من آن را بسیار کاربردی و کاربردی می‌دانم، کاملا بر‌عکس است. در بالاترین نقطه‌ی این چینش، مشتریان قرار دارند که هدف ما خدمت به آنان است و این مشتری است که با کارکنان ما که جایگاه بهتری را در شرکت دارا هستند، در ارتباط است.

جان اضافه می‌کند: «کارکنان ما هستند که هر روز با مشتریان در ارتباط هستند و در نظر من آن‌ها در بالاترین نقطه‌ی این چینش قرار دارند. به عنوان مدیر اجرایی، جایگاه من پایین‌تر از آنان است.»

 شناسایی افرادی که در کسب‌و‌کار یا زندگی شخصی به موفقیت رسیده‌اند

به عنوان یک رهبر، می دانید که تشویق افراد برای پیشرفت، امری ضروری در کسب‌و‌کار است. در مطالعه‌ای که توسط گالوپ انجام شده است، شرکت‌هایی که بیشترین مشارکت کارمندانش را دارد، از تشویق و ترفیع افراد به عنوان عاملی مهم در بوجود آوردن تعهد و مسئولیت‌پذیری استفاده می‌کند.

داگ داویدسون (Doug Davidson)، مدیر اجرایی و رئیس شرکت ساخت‌و‌ساز نیو ساوث (New South Construction Co.)، که یکی از شرکت‌هایی است که دارای رشد بسیار چشمگیری بوده است، می‌گوید: « طی تجربیاتی که به‌دست آورده‌ام، نه تنها افراد را به خاطر دست‌آوردهایشان در کسب‌و‌کار، بلکه باید در قسمت‌های مهم زندگیشان همانند تولد، قهرمانی، مراسمات و... تشویقشان کنیم. بیشتر مدیران به این نکته توجه دارند که این روش، آن‌ها را به کارکنانشان نزدیک‌تر می‌کند و وفاداری و مشارکتشان را در کارشان بیشتر می‌کند.

customer

آموزش افراد با یادگیری منظم و پیوسته

یک رهبر با‌تجربه، برای توسعه‌ی فرهنگ کاری، در اغلب موارد به ایجاد محیطی که کارکنان آن همانند افراد یک جامعه به یکدیگر کمک می‌کنند، تلاش می‌کند. افراد به کار و وظیفه‌ی بقیه اهمیت می‌دهند و از موفقیت همدیگر خوشحال می‌شوند. این نکته‌ای مهم برای داشتن یک کار گروهی عالی و جلب رضایت مشتریان است.

یکی از راه‌های ایجاد چنین فرهنگی، از طریق ایجاد آموزش‌هایی است که افراد را به یکدیگر نزدیک می‌کند و کار گروهی را افزایش می‌دهد.

مت پیتمَن (Matt Pittman)، مدیر فروش شرکت کُتاپکسی (Cotopaxi)، در این مورد می‌گوید:

هر جمعه، تمام افراد شرکت به مدت دو ساعت دور هم جمع می‌شوند و در مورد دست‌آوردهای خود در کسب‌و‌کار و هم در زندگی شخصی، صحبت می‌کنند. در نهایت جلسه با یک رویدادی تمام می‌شود که برای یادگیری نکات جدیدی است که شاید افراد دیگر تا به‌حال آن را تجربه نکرده‌اند. تابه‌حال تجربیات جدیدی داشتیم؛ در مورد سفر کردن با بودجه‌ی بسیار کم، کلاس‌های نقاشی ، رفتن به کلاس‌های موسیقی و مواردی از این قبیل که خارج از زندگی کاری است.

دادن فرصت‌های بیشتر به افراد برای داشتن زندگی متعادل

در عصر جدید، نکته‌ی اساسی در موفقیت، شناخت دقیق در تعریف مشتریان است. به همین دلیل، بیشتر شرکت‌ها، کارکنانشان را مهم‌ترین مشتریانشان می‌دانند.

customer

این بدین مفهوم است که کارکنان یک شرکت باید اهمیت بیشتری نسبت به مشتریان داشته باشند. در این راستا، یکی از این موارد، ارزش دادن به کارمند خود و دادن زمان کاری معنطف است. تحقیقات نشان داده است که امروزه، کارکنان به انعطاف‌پذیری بیشتری در انتخاب مکان و زمان کار خود احتیاج دارند.

دادن انعطاف‌پذیری به این مفهوم است که زمان کاری را برای کارکنان آزاد گذاشته و آنان برنامه‌ی خود را داشته باشند. برای مثال، شروع کار در ساعت ۵ صبح و ترک کردن کار در ظهر است؛ بر خلاف ساعت کاری ۹ تا ۵ بعد از ظهر که در همه‌ی شرکت‌ها مرسوم است. مکان کاری هم در این موارد باید به‌گونه‌ای طراحی شود که کارکنان بتوانند در آن‌جا هر روز تجدید انرژی کنند و از کار کردن لذت ببرند. این باعث می‌شود تا آن‌ها در محیط کاری خود بهتر عمل کنند.


تگ ها : پنج ویژگی مهم رهبران آینده 5 ویژگی مهم رهبران آینده پنج ویژگی مهم رهبران آینده – فناوری پنج ویژگی مهم رهبران آینده – فروشگاه اینترنتی پاوو شاخصه ها و ويژگي های رهبری انقلاب اسلامي رهبر ایران 10 ویژگی مدیران بزرگ آینده [PDF]صفت آینده رهبری نظام جمهوری اسلامی پس از آیت‌الله خامنه‌ای پنج ویژگی رهبری کاریزماتیک در سازمانها چیست ؟ [PDF]رابطه ویژگیهای شخصیتی با رهبری اخلاقی هفت ویژگی رهبران خوب 7 ویژگی رهبران قرن بیست و یکم انقلاب اسلامی ایران؛ انقلابی بی همتا1 مهم ترین ویژگی های رهبری امام خمینی (ره) 8 ویژگی مدیران بزرگ آینده 7 ویژگی مهم رهبران آینده برای مدیریت بهتر رهبر آینده ایران و جهان تشیع، کیست؟ [PDF]نقش هــوش هیجانــی در مدیریت ســازمان 6 ویژگی اصلی رهبر منابع انسانی پرورش رهبران آینده؛ فعالیت مهم منابع انسانی نظرخواهی: رهبر آینده ایران چه کسی خواهد بود؟ تدابیر و هوشمندی های 26 ساله امام خامنه‌ای در دوران رهبری نامزد اصلح برای ریاست جمهوری از نگاه رهبر حکیم انقلاب ویژگی‌های یک رهبر خوب ۶ شاخصه مهم استاندار آینده استان زنجان ویژگی‌های مهم رئیس جمهور آینده ایران روش ها و تفاوت های مدیریت و رهبری (leadership) شایستگی های رهبری سازماني ناب و بیست اقدام کلیدی نگاهی گذرا به زندگینامه‌ی حضرت آیت‌ الله‌العظمی سید علی حسینی خامنه‌ای ویژگی های شخصیتی رهبران تعریف رهبری و ویژگی‌های آن؛ معرفی دیدگاه‌های صاحب‌نظران بزرگ رهبران برجسته در دنیا چگونه رفتار می کنند؟ شایستگی های حضرت آیت الله خامنه ای برای رهبری انقلاب اسلامی مهم ترین ویژگی های رئیس جمهور آینده از نگاه رهبرانقلاب ایرنا [PDF]سند تحول بنیادین آموزش و پرورش ویژگیهای استراتژی و رهبری امام خمینی(ره) [DOC]بررسي نقش رهبري و هدايت گري از منظر امام علي (ع) پنج شاخص مهم « انقلابی گری» از دیدگاه مقام معظم رهبری مدظله العالی چرا اسرائیل 25 سال آینده را نخواهد دید؟ ۱۰ ویژگی لازم برای یک رهبر کارآفرین www.pakzadian.com شفافیت یکی از ویژگی‌های مهم بودجه سال آینده است تجربه کار اجرایی، کارآمدی و توان بالای مدیریتی از ویژگی های مهم رئیس آینده نگری از مهم ترین ویژگی های آیت الله هاشمی رفسنجانی بود کاندیدای اصلح از نگاه مقام معظم رهبری رهبری تحول آفرین رویکردی نوین در سازمان های موفق شاخص سازی بیانات: نقشه راه آموزش و پرورش از نگاه رهبری ۱۵ ویژگی رفتاری انسان‌های موفق تفاوت مدیریت و رهبری درچیست KHAMENEI.IR ویژه انتخابات اینفوگرافی : تفاوت های رهبری با مدیریت و رئیس رهبری کاریزماتیک، جنبش های کاریزمایی و عاقبت قدرت کاریزماتیک پنج دلیل برای تداوم ریاست جمهوری حسن روحانی ویژگی های مدافع خوب شناسایی کاندیداهای جانشین رهبری [PDF]ﻫﺎي ﺷﺨﺼﻴﺘﻲ ﻣﺪﻳﺮان ارﺷﺪ ﺑﺎ ﺷﻐﻞ ﺑﺮرﺳﻲ ﺳﺎزﮔﺎري وﻳﮋﮔﻲ ﻣﺪ ویژگی‌های یک همسر مناسب [PDF]ﻧﻘﺶ رﻫﺒﺮي اﺻﯿﻞ در ﺑﻬﺒﻮد ﺳﻄﺢ ﺧﻼﻗﯿﺖ و اﺷﺘﯿﺎق ﺑﻪ ﮐﺎر ﮐﺎر الف

نظرات
نماد