سعید-رضایی-ساری-خونیرث-برنامه-نویسی-کد-نویسی-فروش-اسکریپت-دانلود-Saeid-rezaei-khunires-admin-manager
خونیرث مجموعه ای از داغ ترین ایده های ثروت ساز بین المللی و ایرانی در کنار کادری مجرب در زمینه های توسعه و طراحی سایت، اپلیکیشن، امور گرافیکی کاملاً اختصاصی می باشد. سهم خودتان را از وب بردارید...
برندها-ایرانسل-اسنپ-اپلیکیشن-اسکریپت-آپارات-همراه-اول-بانک-ملی-پاسارگاد-هواوی-دیجیاتو-زرین-پال-نت-برگ-دونیت-کافه-بازار-هدفون-آهنگ-عکس-فیلم-کد-نویسی-طراحی-وب-برنامه-نویسی-پونیشا-پاپکو-دیجی-کالا-ورزش-فوتبال-90-نتیجه-فوتبال-بازی-شیپور-دیوار-آگهی-رایگان-خونیرث

برگشت به لیست

seo و بازاریابی محتوایی داخل سرزمین دیجیتال در جنگ رتبه بندی و بهینه سازی سایتها، دو شخصیت ناسازگار به شمار می آیند؛ در حالیکه انقدر به هم نزدیک هستند که در واقع دو شخصیت متفاوت از یک نفر بر جا می‌گذارند.

بازاریابی محتوایی همان هنربرقراری ارتباط و ایجاد اعتماد در ذهن مخاطبان است به طوریکه اگر صاحبان یک کسب‌‌و‌کار، محتوای ارزشمند را به صورت دائم در اختیار مشتری قرار دهند، آنها به پاس حس اعتماد و تعلق که به تولید کننده محتوا دارند،تبدیل به مخاطب و مشتری دایم می شوند. از طرفی سئو می تواند صفحات وب را برای موتور های جستجو جالب و فریبنده کند به طوری که نتایج جستجو کلمات کلیدی مخاطب می‌شود همان صفحات بهینه شده در بالاترین امتیاز.

 سئو و بازاریابی محتوا هر دو جذب مخاطب و ترافیک می کنند پس این شایعه ی ناسازگاریشان از کجا نشأت می گیرد؟

داستان باور غلط ناسازگاری بازاریابی محتوا و seo از آنجا شروع می شود که قواعد بازی موتور های جستجو تغییر می کند و دیگر الگوریتم های گوگل ،  فقط تمرکزشان روی بهینه سازی فنی نیست و تقریبا تمام سایت ها اصول اساسی seo را رعایت می کنند. در حقیقت گوگل در حال انتقال از مدل سنتی بهینه سازی، به تمرکز روی محتوای معتبر و با کیفیت است.
از طرفی seo یک روش و استراتژی بازاریابی مناسب برای همه ی وب سایت ها نیست و تضمینی برای مراجعه  پیوسته کاربران ایجاد نمی کند و این عدم تضمین و در دنباله  آن، زیان های عمده به سایت های شدیدا وابسته به ترافیک، غرق شدن در جزئیات پیچیده ی seo، همه و همه در مقابل مفهومی به نام محتوای ارزشمند قرار دارد.
این محتوای ارزشمند چه شخصیتی است؟ که هم سر ناسازگاری با seo دارد هم دوستی قدیمیه seo و گوگل را دچار ابهام می کند و از طرفی همین محتوا بدون هدف وارد دنیای رقابت رتبه بندی نشده.
این محتوای ارزشمند قهرمان قصه ما نیست و زاییده تخیل کج فهم های ما از همپوشانی تنگاتنگ seo و بازاریابی محتوایی است. قهرمان قصه ی ما محتوایی است که عقل انسان آن را می پذیرد، یک محصول را در ساده ترین شکل ممکن بیان می کند و زمانی وارد قصه ی ما می شود که همه ی سایت ها اصول اساسی seo را رعایت می کنند و شرایط رقابت نیازمند اتفاقی جدیدی برای جذب ترافیک هدف گذاری است. او می آید و می درخشد اما تنها نیست؛ بله تنها نیست، seo و بازاریابی محتوا دست در دست هم حرکت می‌کنند. حرکت و همپوشانی و همگرایی آنها بدین صورت است که سئو ترافیک زایی نمی‌کند اما راه را هموار می‌کند و تا زمانی که سایت با اصول seo و استاندارد های جستجو همگام نشود محتوای ارزشمند به دید کاربران نمی رسد. seo دارای ظرایف، جزییات و ریزبینی است و از طرفی تکنیکال به حساب می‌آید، محتوا وسیع بوده و فرا کل نگر. seo تنها شروع کار است و روش های بهبود محتوایی ادامه کار.
گفتیم روش های بهبود محتوایی، پس بیایید چک لیستی از این روش ها در بیاوریم تا پیمان نامه دوستی seo و بازاریابی محتوایی را به اتمام برسانیم.

 

چک لیست بازاریابی محتوا :

  1. محتوا باید دارای استراتژی محتوایی باشد زیرا استراتژی بازاریابی یک طرح همیشه در حال تکامل است و در این زمان که نگاه به سایت یک نگاه مفهومی شده، هر روز دارای یک چالش بزرگ است زیرا حجم کاربران، تنوع ذائقه، رقابت جستجوگرها بر سر محتوا منطق فازی دارد و کمیتی مشخص ندارد.
  2. تلاش برای حفظ تقویم بازاریابی، یعنی کی تولید محتوا کنیم.
  3. با توجه به جامعه مخاطبان که بیشتر در کدام شبکه اجتماعی هستند، تعداد پست‌های روزانه را مشخص کنید، امکان مشارکت کاربر را افزایش دهید، با عکس العمل ها محتوا را تقویت کنید تا مسیر خود را اصلاح کنند.
  4. اولویت بندی کنید، یعنی چه کارهایی تاثیر مهم تری بر مخاطب می‌گذارد.
  5. مطالب وابسته به هم تولید کنید.
  6. زبانی که مخاطبان شما استفاده می‌کند را فرا بگیرید.
  7. مشتریان خود و موضوعات علاقه مندیشان را بشناسید.
  8. از اینفو گرافیک‌ها برای رساندن سریع مطلب استفاده کنید.
  9. بدانید که بازاریابی محتوایی به معنای عدم نیاز به جستجوگرها نیست، بلکه کمک شایانی به کسب بک لینک ها و رنک نهایی یک سایت می کند.
  10. مهمترین موضوع هدف تجاری خود را بشناسید.

و در آخر باید گفت که  سئو و بازاریابی محتوا خوب به معنی خروجی سازگار از محتوا است و خروجی سازگاریعنی شما بهترین محتوا را تولید کرده اید که قبلا جایی نبوده است . بازاریابی محتوایی به معنای استفاده از کلمات کلیدی است و سئو خواسته را بوجود می‌آورد. بازاریابی محتوایی خواسته را بر آورده می‌کند و سئو خواستار موضوع می‌شود. این دو از هم جدا نشدنی هستند، زیرا محتوای شما دیده نمی شود مگر توسط جستجوگر ها پیدا شود.

SEO-and-content marketing


تگ ها : اهمیت سئو و بازاریابی محتوا بازاریابی محتوا یا سئو ؟ کدام مهم تر است؟ چطور بین سئو و بازاریابی محتوا ارتباط مؤثر برقرار کنیم اهمیت سئو و بازاریابی محتوا – تبلیغات شبکه های اجتماعی سئو و بازاریابی محتوا چیست؟ سئو و بازاریابی محتوا در افزایش میزان مخاطب سایت تولید محتوا و اهمیت آن در سئو بازاریابی محتوا یا سئو سئو محتوا سئو تکنیکال یا بازاریابی محتوایی، کدام مهمتر است؟ تفاوت بازاریابی محتوا و سئو اهمیت HEO یا SEO در بازاریابی محتوا 5 راه موثر ترکیب بازاریابی محتوا و سئو برنامه ریزی برای بازاریابی محتوا مقایسه سئو و بازاریابی محتوا علت اهمیت بازاریابی محتوا چیست؟ بازاریابی محتوا برای سئو اهمیت سئو در محتوا بایگانی اهمیت تولید محتوای با کیفیت در سئو محتوا چه اهمیتی در سئو دارد؟ اهمیت لینک‌های داخلی برای سئو (بهینه سازی موتورهای جستجو) سئو یا بازاریابی محتوایی؛ چطور هر دو را همزمان استاد شویم؟ بایگانی‌ها بازاریابی محتوایی بازاریابی محتوا و سئو – سئو سایت و بهینه سازی – Nextseen SEO دانش سئو و دیجیتال مارکتینگ آیا بدون بازاریابی محتوایی می توان سایت را سئو کرد ؟ بازاریابی محتوا سئو و بازاریابی محتوا بهینه‌سازی و بازاریابی موتورهای جستجو — ای‌نتورک اهمیت سئو در بازاریابی محتوایی راهنمایی بازاریابی محتوا برای سئو: چک لیست بازاریابی محتوایی سئو بازاریابی محتوایی چیست ؟ انواع روش های بازاریابی با محتوا چگونگی تخصیص بودجه برای بازاریابی محتوا و سئو اهمیت محتوا در بازاریابی اینترنتی www… – تبریز سئو آنچه بازاریاب های محتوایی باید درباره سئو بدانند 47 استراتژی محتوا و سئو موفقیت در بازاریابی محتوا آویناوب آموزش ویدیویی جامع سئو و بازاریابی محتوا اهمیت استراتژی در بازاریابی محتوا اهمیت سئو در موفقیت کسب و کار تفاوت بازاریابی محتوا با سئو سایت چیست؟ محتوا و سئو اهمیت سئو محتوا بایگانی تاثیر محتوا بر سئو در سال ۲۰۱۶ بازاریابی محتوایی و تأثیر آن بر روی سئو چرا بازاریابی محتوا مهم است؟ سئو و نقش آن در تجارت الکترونیک تلاقی بین روابط عمومی، محتوا و سئو: چطور این سه المان را در راستای تاثیر دیجیتال مارکتینگ در توسعه برند قوانین سئو 6 نکته اساسی سئو در سال 2016 آموزش افزایش سئو سایت: اهمیت تجربه کاربر دوره بازاریابی محتوا: سئو در بازاریابی محتوا سئو نویسی یا اصل نگارش محتوای موثر برای موتورهای جستجو چیست چرا امروزه تولید محتوای معتبر و بازاریابی محتوا از سئو مهم‌تر است؟ بازاریابی محتوا چیست و چرا اهمیت دارد اهمیت بازبینی محتوای بازاریابی چیست؟ رابطه بازاریابی محتوا و سئو ⋆ ⋆ وب اپراتور ⋆ سئو داخلی سایت چیست؟ سئو و دریچه ای به سوی بازاریابی محتوا بازاریابی و تولید محتوا بازاریابی محتوایی اهمیت و سیر تکاملی آن

نظرات
نماد