سعید-رضایی-ساری-خونیرث-برنامه-نویسی-کد-نویسی-فروش-اسکریپت-دانلود-Saeid-rezaei-khunires-admin-manager
خونیرث مجموعه ای از داغ ترین ایده های ثروت ساز بین المللی و ایرانی در کنار کادری مجرب در زمینه های توسعه و طراحی سایت، اپلیکیشن، امور گرافیکی کاملاً اختصاصی می باشد. سهم خودتان را از وب بردارید...
برندها-ایرانسل-اسنپ-اپلیکیشن-اسکریپت-آپارات-همراه-اول-بانک-ملی-پاسارگاد-هواوی-دیجیاتو-زرین-پال-نت-برگ-دونیت-کافه-بازار-هدفون-آهنگ-عکس-فیلم-کد-نویسی-طراحی-وب-برنامه-نویسی-پونیشا-پاپکو-دیجی-کالا-ورزش-فوتبال-90-نتیجه-فوتبال-بازی-شیپور-دیوار-آگهی-رایگان-خونیرث

برگشت به لیست

چگونه افزایش لایک در اینستاگرام را بیاموزیم

از هش‌تگ استفاده کنید. استفاده از هش‌تگ روش آسانی برای دسته‌بندی تصاویر با کلمات کلیدی است. هش‌تگ‌ها به سایر کاربران کمک می‌کنند که شما را پیدا کنند و احتمال افزایش لایک در اینستاگرام شما بیشتر می‌شود. هرچه بیشتر از هش‌تگ‌ها استفاده کنید، میزان بازدید تصاویر شما بیشتر خواهد شد.

چگونه افزایش لایک در اینستاگرام را بیاموزیم

در هر تصویر هش‌تگ‌های بیشتری استفاده کنید تا بیشترین بازدهی را داشته باشید. بعنوان مثال، اگر عکسی از سگ پاکوتاهتان می‌گیرید، هش‌تگ‌هایی که می‌توانید استفاده کنید #Wienerdog، #dog و #pet هستند.

چگونه افزایش لایک در اینستاگرام را بیاموزیم

برای تأثیرگذاری بهتر، از هش‌تگ‌های محبوب‌تر استفاده کنید. برخی از هش‌تگ‌های محبوب عبارتند از: #love، #me، #cute،‌ #Friday و #coffee.

چگونه افزایش لایک در اینستاگرام را بیاموزیم

لیست هش‌تگ‌های معروف را جست‌وجو کنید و سعی کنید از یکی از آنها استفاده کنید. و البته فراموش نکنید که استفاده از یک هش‌تگ معروف‌تر به معنی این است که عکس شما بیشتر احتمال دارد در میان انبوهی از سایر عکس‌ها گم شود.

چگونه افزایش لایک در اینستاگرام را بیاموزیم

روی تصاویرتان فیلتر اعمال کنید. این کار به معنی استفاده از سایر برنامه‌ها برای ویرایش و فیلتر کردن عکس‌ها برای بهبود آنها است. از جمله‌ی معروف‌ترین برنامه‌ها Early-bird، X-poll و Valencia هستند که به تصویر شما شکل منحصر بفردی می‌بخشند.

چگونه افزایش لایک در اینستاگرام را بیاموزیم

از برنامه‌های روی گوشیتان برای بهتر کردن عکس‌ها استفاده کنید. از برنامه‌هایی مانند Camera+، Pro HDR، Snap-seed و Pixlr-o-matic استفاده کنید و تصاویرتان را جذاب‌تر جلوه دهید. یافتن عکس‌هایی که از آنها استقبال می‌شود

چگونه افزایش لایک در اینستاگرام را بیاموزیم

تصاویر مناسبی پست کنید. بسیاری از اوقات، افراد از هرچیزی که به ذهنشان می‌رسد مانند نهارشان، گربه خانگیشان و یا بطری‌های خالی نوشابه‌شان عکس پست می‌کنند. اگر افزایش لایک در اینستاگرام را می‌خواهید، به اینستاگرام به چشم گالری نگاه کنید. باید بهترین و باکیفیت‌ترین عکس‌هایتان را برای قرار دادن در آن گلچین کنید و هرچه کیفیت عکس‌ها بیشتر باشد شانس دریافت لایک شما بیشتر خواهد بود. تعدادی از عکس‌هایی که برای افراد جذاب هستند را در ادامه معرفی می‌کنیم. هیچگاه تصاویر مشابه را بیش از سه بار پشت سر هم پست نکنید. همیشه بهترین عکس را انتخاب کنید.

چگونه افزایش لایک در اینستاگرام را بیاموزیم

تصاویر شخصی از خودتان به همراه دوستان، همسر و یا اعضای خانواده پست کنید. فقط به یاد داشته باشید از میان هر مجموعه عکسی، بهترین را انتخاب کنید.

چگونه افزایش لایک در اینستاگرام را بیاموزیم

تصاویری از موارد کمیاب پست کنید. اگر تصویر شما چیزی باشد که بینندگان تابحال آن را ندیده‌اند، تصویر شما را بیشتر لایک می‌کنند.

چگونه افزایش لایک در اینستاگرام را بیاموزیم

عکس‌هایی از حیوان خانگی‌تان پست کنید. چند مورد از بهترین عکس‌های سگ یا گربه‌ی شما مطمئناً لایک‌های زیادی دریافت خواهند کرد. سعی کنید حیوان خانگی‌تان در تصویر در حالت خاصی باشد.

چگونه افزایش لایک در اینستاگرام را بیاموزیم

بیش از حد از غذاها و خوردنی‌ها عکس پست نکنید. افراد بسیاری این کار را می‌کنند. بنابراین، برای افزایش لایک در اینستاگرام خود، فقط در صورتی که آن غذا واقعاً استثنایی است عکس آن را پست کنید.

چگونه افزایش لایک در اینستاگرام را بیاموزیم

با استفاده از برنامه‌هایی مانند Diptic، چند تصویر را در یک عکس با هم ترکیب کنید. اگر چندین عکس را در یک کادر قرار دهید، احتمال لایک شدن تصویر شما بالا می‌رود. می‌توانید این کار را در مورد عکس‌های مشابه یا عکس‌های بخش‌های مختلفی از یک مسافرت یا رویداد انجام دهید. اجتماعی باشید

چگونه افزایش لایک در اینستاگرام را بیاموزیم

یکی از اعضای فعال اینستاگرام باشید. برای بدست آوردن، ابتدا باید بدهید. روی تصویر یک دوست کامنت بگذارید و یا تصویری را لایک کنید. هرچه بیشتر این کار را انجام دهید، احتمال تعامل شما با افراد بیشتر خواهد شد. اگر هیچ‌گاه به تصاویر کسانی که شما را follow کرده‌اند توجه نکنید، چیز زیادی گیرتان نخواهد آمد. اگر واقعاً بدنبال افزایش لایک در اینستاگرام هستید، می‌توانید تصاویر افراد ناشناس را لایک کنید.

چگونه افزایش لایک در اینستاگرام را بیاموزیم

به اکانت‌های بقیه سر بزنید (عموماً بدنبال کسانی باشید که افراد بیشتری را follow کرده‌اند). ۱۵ الی ۲۰ مورد از تصاویرشان را لایک کنید. در صورتی که متوجه لایک‌های شما بشوند، احتمال دارد آنها هم تعدادی از تصاویر شما را لایک کنند و یا حتی شما را follow کنند. حواستان به زمان باشد

چگونه افزایش لایک در اینستاگرام را بیاموزیم

تصاویرتان در زمان مناسبی پست کنید. ممکن است بهترین تصویر دنیا را پست کنید اما کسی آن را لایک نکند چرا که آن را نیمه‌شب پست کرده‌اید. بیشترین توجه به تصویر شما در ساعات اولیه بعد از پست شدن خواهد بود، پس به این ساعت‌ها توجه کنید. درباره‌ی زمان پست کردن تصاویر به این توضیحات توجه کنید: آن ها را در طول هفته در ساعات میانی روز پست نکنید چرا که در این ساعات افراد احتمالاً سرکار هستند و با بی‌حوصلگی مشغول گشت زدن در اینترنت هستند. آنها را صبح زود و یا در حدود ۵ یا ۶ پست نکنید چرا که در این ساعات معمولاً افراد مشغول‌تر از آن هستند که متوجه عکس شما بشوند. عکس‌هایتان را کمی بعد از زمان شام پست کنید. افراد معمولاً شب هنگام که خسته هستند وبگردی می‌کنند. تصاویرتان را در موقعیت‌های ویژه پست کنید، موقعیت‌هایی مثل عیدها، نوروز و شب یلدا زمان‌های مناسبی برای پست کردن عکس هستند. هرچند به نظر می‌رسد که افراد در این زمان‌ها بیشتر باید مشغول شادی و جشن باشند ولی در واقع در این زمان‌ها احتمال اینکه افراد تصویر شما را ببینند بیشتر است.

چگونه افزایش لایک در اینستاگرام را بیاموزیم

عکس‌هایتان را شب‌های جمعه و پنجشنبه پست نکنید وگرنه اکثر افراد آنها را لایک نمی‌کنند. ممکن است تصویر شما را ببینند اما کسی نمی‌خواهد اعتراف کند که در تعطیلات آخر هفته، کاری بهتر از چک کردن عکس‌های شما نداشته‌است.

چگونه افزایش لایک در اینستاگرام را بیاموزیم

به یاد داشته باشید که بعد از پست کردن عکس‌ها باید فعال باشید. پس از پست کردن عکس، روی تصاویر دوستانتان کامنت بگذارید یا چند عکس لایک کنید تا توجه دوستانتان را جلب کنید.

چگونه افزایش لایک در اینستاگرام را بیاموزیم

اکانت‌های اینستاگرام و فیس‌بوکتان را به هم لینک کنید. این کار چند دقیقه بیشتر طول نمی‌کشد ولی با این کار تصاویر شما برای گستره‌ی بیشتری از افراد قابل مشاهده خواهند بود.

 

نکات و هشدارها

از هش‌تگ‌ها هوشمندانه استفاده کنید. در کامنت‌هایتان از هش‌تگ استفاده نکنید. فقط از هش‌تگ‌های مرتبط استفاده کنید و بدانید کسانی که از هش‌تگ‌های #lfl (لایک در ازای لایک) استفاده می‌کنند ممکن است پس از اینکه شما لایک کردید این کار را نکنند. هیچ‌وقت از هش‌تگ‌ها بیش از حد استفاده نکنید. از هش‌تگ‌هایی که به تصویرتان مربوط هستند استفاده کنید. استفاده از تگ‌هایی مثل #instacool هر از چند گاهی اشکالی ندارد اما در تمام عکس‌ها از آنها استفاده نکنید. چندین عکس را همزمان پست نکنید. این کار باعث می‌شود دوستانتان خسته شوند و یا به خودشان زحمت چک کردن همه‌ی آنها را ندهند. علاوه بر این، پست کردن بیش از حد باعث پر شدن قسمت newsfeed افراد می‌شود و می‌تواند آزاردهنده باشد. می‌توانید برای اطمینان از اینکه پست‌هایتان فاصله‌دار هستند از یک تایمر استفاده کنید.

 

اگر افراد عکس‌های شما را لایک کردند، شما هم حتماً چندتا از عکس‌های آنها را لایک کنید. این چرخه چیزی است که شبکه‌های اجتماعی را به کار می‌اندازد. اگر به خودتان زحمت ندهید، کم کم افراد را از دست می‌دهید.عکس‌های «سلفی» معمولی قدیمی و خسته کننده شده‌اند و پست کردن بیش از حد آنها باعث می‌شود خودشیفته به نظر بیایید. از برنامه‌های جالب ویرایشی مانند Squaready و Snapseed برای خاص جلوه دادن آنها استفاده کنید. افرادی که سلیقه‌ی آنها با تصاویر شما همخوانی دارد را follow کنید. بر روی تصاویر کسانی که شما را follow کرده‌اند فعالیت کنید، لایک کنید و کامنت بگذارید. به جای استفاده از فیلترها، با استفاده از یک نرم‌افزار ویرایش عکس، تصاویرتان را قبل از آپلود ویرایش کنید. اگر فراموش کردید هش‌تگ به یک عکس اضافه کنید، می‌توانید بعداً دوباره سراغ آن بروید و در کامنت‌ها هش‌تگ‌ها را قرار دهید و لایک‌های بیشتری دریافت کنید.


تگ ها : چگونه افزایش لایک در اینستاگرام را بیاموزیم 10 ترفند برای افزایش لایک و فالوور در اینستاگرام بایگانی‌ها چگونه افزایش لایک در اینستاگرام را بیاموزیم افزایش لایک اینستاگرام چگونه افزایش لایک در اینستاگرام – خرید لایک اینستاگرام آموزش اینستاگرام: چگونه فالوور و لایک های بیشتری داشته آموزش افزايش لايک در اينستاگرام اینستاگرام: چگونه فالوور بیشتری جذب کنیم؟ معنی gmدر کامنت های اینستا آموزش بالا بردن لایک فالوور در اینستاگرام آکا ۷ راه سریع و آسان برای جذب و افزایش فالوور اینستاگرام دکترفالو . هشتگ چیست و چگونه می تواند به افزایش فالوور و ‌چگونه با لایک و فالوئر میلیاردر شویم؟ ترفند های مخفی اینستاگرام ربات اینستاگرام : افزایش فالوور خود را در اینستاگرام 1000 GO 20 چگونه لایک بیشتری بگیریم در اینستاگرام چگونه فالوور اینستاگرام زیاد کنیم MAHM 30 چگونه در توییتر فالوور جمع کنیم ۱۰ روش کاملا موثر برای افزایش فالوور در اینستاگرام 50 روش براي افزايش دنبال‌كنندگان خود در اينستاگرام (بخش دوم) چگونه هزاران مخاطب در اینستاگرام جذب کنیم همه چیز در مورد نحوه استفاده از امکانات اینستاگرام برای تجارت نحوه ی جستجو کانال تلگرام چطور از دایرکت اینستاگرام به صورت حرفه ای استفاده کنیم قابلیت تماس تصویری به اینستاگرام اضافه می‍شود محبوبه کیوانی رنگ آمیزی تخم مرغ عید دانلود بازی Car Driving Academy 2017 3D v1.6 برای اندروید فیلم: ماشین سورتینگ رنگی خرما / شرکت مهندسی آراد فیلم: فدائیان اسلام با صدای سالار عقیلی / ویدیو کلیپ فیلم: انواع و اقسام مشکلاتی که مدیریت بحران برای مردم ایجاد فیلم: برنامه صبح بخیر ایران فیلم: اتفاقات جالب فوتبالی هفته / ویدیو کلیپ فیلم: نقشه گریزمان برای کله پا کردن رونالدو / ویدیو کلیپ فیلم: دابسمش پریا و ستاره / ویدیو کلیپ فیلم: مداحی نظار قطری / ویدیو کلیپ فیلم: رنگ مو زیبا در سالن زیبایی عروسک تهران / ویدیو فیلم: تست تصادف سمند در یکی از شبکه های فارسی خارج فیلم: لانچ تریلر بازی Monster Hunter: World / ویدیو کلیپ فیلم: تدریس هندسه تحلیلی ریاضی کنکور فیلم: فیلم خلاصه بازی پرگل پیکان فیلم: مکث 4 لایک چهی بیشترین فالو را در اینستاگرام دارد روش NET 30 لایکر اینستاگرام آموزش هک و افزایش لایک و فالور اینستاگرام ios IRa 30 تصاویر لایک دار SI 20 افزایش لایک تلگرام جستجوهای مربوط به چگونه افزایش لایک در اینستاگرام را بیاموزیم

نظرات
نماد