سیاوش احمدزاده: مدیرعامل و مؤسس مجموعه خونیرث
خونیرث مجموعه ای از داغ ترین ایده های ثروت ساز بین المللی و ایرانی در کنار کادری مجرب در زمینه های توسعه و طراحی سایت، اپلیکیشن، امور گرافیکی کاملاً اختصاصی می باشد. سهم خودتان را از وب بردارید...
مشتریان خونیرث

برگشت به لیست

۱:‌ اهمیت مسئولیت امور مالی

مسئولیت امور مالی در یک گروه و چگونگی و کیفیت انجام آن، از اهمیت بسیاری برخوردار است. بدون شک تمامی فعالیت‌های گروه نیازمند توانایی مالی برای پرداخت هزینه‌هاست. مسئول امور مالی با هماهنگی و کنترل جهت تأمین هزینه‌ها و چگونگی خرج کردن آنها در فعالیت‌های گروه نقش مهمی در بالا بردن تعداد و کیفیت برنامه‌های یک گروه دارد.

 

۲: مهمترین اصل در انجام هر کاری

برای فعالیت در هر گروهی مهمترین ویژگی‌ای که باید هر فرد داشته باشد، متعهد بودن و مسئولیت پذیری است. این اصل رفتاری برای تمامی مسئولین بخش‌ها لازم است. عادت نداشته باشید که حتما تحت فشار و نظارت مافوق خود کار کنید! متعهد باشید.

 

۳: وظایف مسئول امور مالی

حذب حامی مالی جهت تامین اعتبارات و هزینه‌های گروه. نظارت بر نحوه مصرف سرمایه گروه و کنترل آنها. سایر کارهای اداری مربوط به دریافت اعتبار از حامیان، سازمانها و همچنین تنظیم گزارش‌های مالی برای سازمان بالادست.

 

۴: ضرورت مدیریت امور مالی در یک گروه

داشتن یک حامی مالی برای هر گروه یک امتیاز بسیار خوب محسوب می‌شود. جدب حامی مالی خوب برای هر گروه بدون شک باعث ارتقای سطح فعالیت‌های گروه و ایجاد توانایی کارهای بیشتر و بهتر است. چنانچه بر میزان و چگونگی سرمایه گروه نظارتی نباشد، کارهای گروه پس از مواجه شدن با کسری بودجه دچار مشکل و حتی در برخی موارد متوقف خواهد شد. و این به معنای به هدر رفتن تلاش تمامی اعضای گروه است.

 

۵: اطلاعات

لازم و ضروری است که یک مسئول امور مالی در زمینه‌های خاصی حداکثر اطلاعات ممکن را داشته باشد. بدون داشتن آگاهی‌های لازم در این زمینه‌ها که در پی می آیند؛ هرگونه فعالیت در زمینه امور مالی با مشکل مواجه خواهد شد. آشنایی با کارهای اداری آگاهی از خیرین و سازمان‌هایی که حاضر به کمک مالی هستند.

 

۶: زیر گروه

گرفتن زیر گروه در هر کدام از مسئولیت‌های گروه، امری حیاتی است. در واقع شما به عنوان مسئول اصلی می‌توانید با گرفتن زیرگروه بر کار آنها نظارت کنید و همانند مدیر تنها در نقش مدیریتی قرار بگیرید. اما به یاد داشته باشید که مسئولیت این بخش با شماست و هر خطایی که در روند کار صورت بپذیرد، قبل از اینکه زیرگروه‌های شما مقص شناخته شوند، شما مقصرید. پس در انتخاب زیرگروه دقت کنید.

 

۷: چند نکته

داشتن برخی ویژگی‌های شخصی و رفتاری و برخی اعمال به شما کمک می‌کند تا به شکل بهتری از عهده مسئولیت بخش امور مالی برآیید. روابط عمومی بالا: موثر در جذب حامی مالی. دفتر تلفن: داشتن یک دفتر تلفن (در موبایل یا دفترچه) کامل از تمامی شماره‌های مربوط به کارهای مالی شما (مسئولین، خیرین و …) می‌تواند در سهولت کار به شما کمک بسیاری بکند. متعهد بودن: این اصل رفتاری برای تمامی مسئولین بخش‌ها لازم است. عادت نداشته باشید که حتما تحت فشار و نظارت مافوق خود کار کنید! متعهد باشید.


تگ ها : چگونه مسئول امور مالی باشیم آشنایی با شغل کارشناس امور مالی آشنایی با شغل مدیر مالی شرح وظایف مسئول امور مالی امور مالی در انگلیسی ترجمه جملات نمونه واژه نامه فارسی شرح وظایف چگونه به یک مدیرعامل تبدیل شویم؟ با وظایف ، مشاغل و مسئولیت‌های مختلفت در رستوران و کافه ها شرکت حسابدار،امورمالی،مشاوره،مشاور،حسابداری،اظهارات متصدی امور بانکی و مسئولیت هایش به نظر شما مدیر آشنا به امور مالی و حسابداری بهتر است یا بی شرح وظایف رئیس حسابداری در تمامی گرایش های حسابداری مهارت های لازم برای منشی یا مسئول دفتر تعریف مدیریت منابع انسانی چیست و نقش آن در سازمان چگونه [PDF]اﺻﻮل و روش ﻫﺎی ﺑﺎﯾﮕﺎﻧﯽ چگونه برنامه ریزی و بودجه بندی مالی داشته باشیم؟ برای آنهایی که به دنبال پناهندگی در سوئد هستند چگونه ثروتمند شویم؟ مدیران و مسئولین دفاتر خانه گفت و گو با سرکار خانم سوسن اسلامبولچی مشاور و مسئول چهارمین همایش بزرگداشت روز حسابدار در حوزه مدیریت امورمالی [PDF]آشنايي مسؤولان دفاتر با اصول و مهارتهای لازم شخصیت بودجه‌ای شما چگونه است؟ مدیریت مالی عمومی : پول های شما چگونه خرج میشود؟ ۷ راز مهم حسابداران موفق انجام امور مالی خدمات حسابداری و حسابرسی مدرسه کارآفرینی اجتماعی پرتو آشنایی با اهمیت سیستم محیط کار خانه دوم است، چگونه در آن آرامش داشته باشیم؟ [PDF]Financial Information شرح وظایف شورای اسلامی چگونه به بیماران سرطانی روحیه دهیم؟ چگونه یک کانال موفق دانشجویی داشته باشیم؟ اخبار فارسی چگونه به استقلال مالی برسیم؟ چگونه در محل کار موفق باشیم؟ جزئیات کامل امور مالی از زبان معاون توسعه و مدیریت منابع با مشکلات مالی خانواده چطور کنار می آیید؟ چرا رهبری در مبارزه با اختلاس و دزدی از بیت‌المال، وارد عمل نمی چگونه باشیم تا بتوانیم بهترین باشیم حسابداری آنچه مدیران باید بدانند ازدواج و استقلال مالی ۱۰ کلید استقلال مالی از دیدگاه رابرت کیوساکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خسروشاه ۱۰ مدل برای جمع آوری کمک مالی معرفی رشته حسابداری مالی کاردانش فرصت شغلی : استخدام حسابدار در شرکت مد فناوران پلاس [PDF]ﺗﻮﺳﻌﻪ اﺳﺘﺮاﺗﮋي ﻣﺎﻟﻲ چگونه پولدار شوید؟ چگونه می توان یک مشاور مالی خوب پیدا کرد؟ وظايف و مسؤوليت هاى حاكم در نگاه على(ع) [PDF]نامه قانون اداره امور مالیات تعلیمات ستاد مبارزه با مواد مخدر آزمون جامعه حسابداران رسمی ایران [PDF]نشریه صنا – شماره 21 اخبار رسانه ها (online) موضوعات مالی موضوعاتی مهم و تاثیرگذار در زندگی مشترک شرکت با مسئولیت محدود ثبت کنیم یا سهامی خاص ؟ – ابلاغ قانون جدید نحوه اجرای محکومیت‌های مالی کمیسر اروپا در امور اقتصادی و مالی: مهمترین ضعف ساختاری پرسش‌هایی صریح از مسئول پیگیری پرونده پدیده bazenplastic.com پرسش‌هایی صریح از مسئول پیگیری پرونده پدیده وزارت کشور وضعیت سپرده های زیر 200 میلیون تومان موسسات مالی روشن 50 درصد صنعت بیمه ایران شفاف نیست / خانه تکانی در بیمه معاون نظارت و بازرسی امور سیاسی و قضایی منصوب شد مردم نيوز تعیین تکلیف سپرده‌های ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون تومانی موسسات جستجوهای مربوط به چگونه مسئول امور مالی باشیم

نظرات
نماد