سیاوش احمدزاده: مدیرعامل و مؤسس مجموعه خونیرث
خونیرث مجموعه ای از داغ ترین ایده های ثروت ساز بین المللی و ایرانی در کنار کادری مجرب در زمینه های توسعه و طراحی سایت، اپلیکیشن، امور گرافیکی کاملاً اختصاصی می باشد. سهم خودتان را از وب بردارید...
مشتریان خونیرث

برگشت به لیست

افراد از پیام رسان ها به دلایل متعدد استفاده می کنند. تا کنون من از تلگرام استفاده کرده ام چرا که به راحتی به من اجازه می دهد که فایل های حجیم، فیلم و عکس های با کیفیت را منتقل کنم. اما اگر شما هدف اصلی تان از استفاده از پیام رسان ها ارسال فایل های بزرگ در مدت زمان کوتاه است امروز برای شما یک پیشنهاد ویژه داریم .

 کاربرانی که می خواهند از طریق اینترنت، نسبت به ارسال فایل اقدام کنند کافی است نسخه ای از Pibox را دانلود و نصب کنند. Pibox هم اکنون به صورت اندرویدی و البته تحت وب ارائه می شود اما کاربران ios نمی توانند از آن در حال حاضر استفاده کنند.

Pibox چگونه کار می کند؟

وقتی که Pibox را نصب می کنید شماری از مخاطبینی که از آن استفاده می کنند را مشاهده می کنید. کاربران قادر خواهند بود، با دو تب در این فضا شروع به کار کنند.

تب اول که شامل، چت ها و تاریخچه ای از چت ها می شود. و تب دوم که باکس نام دارد و به عنوان جعبه مجازی فایل های شما به شمار می آید.

شما می توانید فایل های خود را در این بخش قرار دهید و با دو روش دسترسی آن را به کاربران دهید.

روش اول این است که می توانید فایل های اپ شده در باکس را به بخش چت ارسال کنید تا برای کاربر مورد نظر ارسال شود.

روش دوم هم این است که فایل را در باکس نگهدارید و به کاربران دسترسی به باکس و فایل مورد نظرتان را بدهید.

تنظیم کیفیت فایل ارسالی

یکی از مزایای این سرویس این است که می توانید به راحتی برای رعایت و نگهداری کیفیت فایل ها مخصوصا فایل های ۴k از پی باکس استفاده کنید. زمانی که می خواهید فایل ها را منتقل کنید یکی از دو حالت اچ‌دی و غیر اچ‌دی ارائه می شود. اگر شما از سرعت خوبی برخوردار هستید حتما hd را انتخاب کنید. اما اگر سرعت کانکشن شما خوب نیست، گزینه بعدی را انتخاب کنید.

چه فایل هایی با پی باکس می توان ارسال و دریافت کرد؟

گفته می شود که این سرویس از نظر انتقال فایل، بهتر از هر پیام رسان دیگری  ظاهر شده است. از این جهت که پی باکس دارای محدودیت نوع فایل نیست، می توانید به راحتی هر نوع فایل حجیم را با آن ارسال کنید.

فضای رایگان به ازای دعوت از دوستان

از آن جا که شما می خواهید دیتاهای بزرگی را ارسال کنید نیاز به فضا دارید. دقت کنید که شما به محض ثبت نام ۳ گیگابایت فضا به شما اختصاص می دهند اما اگر دوستان خود را به این سرویس دعوت کنید فضای هدیه ای شما تا ۱ ترابایت افزایش می یابد. یعنی اگر بخواهید دقیق محاسبه کنید به ازای هر کاربر جدید  ۳٫۱۴ گیگابایت به شما فضا هدیه می شود.

نقاط ضعف پی باکس چیست؟

همیشه در کنار بهترین سرویس ها، نقطه ضعف هایی نیز وجود دارد که در رابطه با این سرویس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

عدم وجود بوکمارک برای ان در مرورگر

دعوت از دوستان تنها توسط شماره تماس

عدم وجود پوشه مشخص برای دریافت فایل ها و نظیر آن

برای دانلود پی باکس کلیک کنید

به هر حال اگر شما به یک سرویس رایگان برای انتقال فایل به دوستان خود نیاز دارید توصیه اکید ما به شما این است که پی باکس را هم تست کنید و از این فرصت لذت ببرید. شما برای ارسال فایل ها از چه سرویس دیگری استفاده کرده و راضی بوده اید؟ تجربه خود را در نظرات بنویسید و این مطلب را روی شبکه های اجتماعی نشر دهید.


تگ ها :

نظرات
نماد