شرح سند

با اینکه کپی برداری از اسکریپت ها و ایده های خونیرث از لحاظ قانونی مجاز نیست و به راحتی از طریق مراجع قضایی و پلیس فتا قابل پیگیری است ولی برخی جدای از مسائل شرعی که ما به هیچ عنوان راضی به اینکار نیستیم خلاف واقع اخلاقی اقدام به کپی برداری از اسکریپت ها، ایده ها و طرح های ما میکنند، باید به این دسته افراد گفت که یک طرح با بیزینس پلن یا "نقشه ی راه تجاری" میتواند موفق واقع شود و بدون بیزنس پلن درواقع یک "جسد بی جان" از طرح کپی برداری شده است که نهایتا 3 الی 6 ماه دوام میاورد و حتی اگر 1 سال هم دوام بیاورد سود و ضرر آن یکی هست! دقیقا "سند محرمانه" یعنی این!
هزینه ایی که خریدار بزرگوار در قبال دریافت ایده انجام داده هست به همراه الگوریتم و بیزینس پلنی که ما برای طرح نوشته اییم طوری تنظیم و تدوین شده است که حتی با مشاهده، توضیح و توجیه قابل کپی برداری نیست و فقط تفسیر دقیق آن از سوی ما به همراه بیزینس پلن قابل اجرایی و صحیح خواهد بود. این اصل سند محرمانه به خریدار این اطمینان را میدهد که طرح و ایده ی خریداری شده تحت هیچ شرایطی قابل کپی برداری نخواهد بود.


کپی رایت آزاد

خریدار هر اسکریپت حق کامل و تام الختیار این را دارد که کپی رایت آنرا طبق بخش "َشرایط فروش" همان اسکریپتی که خریداری کرده است حذف نماید، ولی همچنان پشتیبانی برای آن در مدت تعیین شده ارائه خواهد شد و مشکلی بابت این موضوع پیش نخواهد آمد.

 

الگوریتم اختصاصی

تمامی اسکریپت ها، نرم افزار و اپلیکیشن های عرضه، کدنویسی، طراحی و ایده پردازی شده در خونیرث دارای الگوریتم کار اختصاصی بوده و کاملا متفاوت با تمامی اسکریپت های موجود اقدام به کنترل بخش کاربری، ایجاد و برقراری رابط کاربری (UX,UI) کرده و همچنین کلیه عملیات مالی اسکریپت ها تحت الگوریتم خاصی قابل ارزیابی و  پردازش و بدون هیچ گونه ضرر مالی برای مدیریت سیستم و کاربران به صورت دو سوی اقدام به فعالیت مینماید، الگوریتم سیستم طوری طراحی و شکل دهی شده است که بیشترین سود به مدیریت و کاربران را در کمترین زمان ممکن از طریق خواسته شده اعمال نماید.

 

حق ثبت در اداره ثبت اسناد قوه قضاییه

حق ایده به صورت کامل بعد از خرید طبق بخش "شرایط فروش" هر اسکریپت، ایده، اپلیکیشن، نرم افزار به صورت کامل به خریدار واگذار میشود. و خریدار محترم حق این را دارد به صورت اختیاری اقدام به ثبت ایده در سازمان ثبت ایده و اختراعات کشور تحت نام خود با لوگوی مربوطه نماید.

 

بیزینس پلن رایگان

خونیرث در یک اقدام جذاب و جالب طرح بیزنس پلن را به صورت کاملا اختصاصی و با صرف وقت و هزینه های هنگفت با هر اسکریپت، اپلیکیشن یا ایده به خریدار محترم اعطا میکند که مسیر راه حرکت کاربر برای شروع کار خواهد بود تا از نقطه ی آغاز به سودآوری چشمگیر دست پیدا کند، به طور قطع هیچ شرکت، نهاد یا فردی اقدام به ارائه بیزینس پلن برای خریدار نکرده و همین موضوع منجر به شکست اکثر غریب به اتفاق 80% استارت آپ ها میشود که همیشه در حال مشاهده آنها هستیم که حتی به مرحله اجرایی هم نمیرسند.

 

حق شکایت کیفری و مراجع قضایی

خریدار بزرگوار مالک تام الختیار اسکریپ، اپلیکیشن و ایده ی خریداری شده میباشد و حق این موضوع برایش محفوظ است که هرکسی که ایده ی فرد را به صورت کامل و بدون هیچ تغییری کپی کرده باشد از طریق مراجع قضایی یا پلیس فتا پیگیر شکایت لازمه از فرد خاطی بشود و خونیرث در این مسیر حمایت های مربوطه را خواهد داشت.

 

حق گواهی امضا در دفترخانه اسناد رسمی

در قراردادهایی با قیمت پروژه ی بالای 50 میلیون افراد میتوانند با تنظیم سند همکاری و پروژه محور در دفتر اسناد رسمی اقدام به امضای فرم "بعد از هماهنگی با ما" کرده و یک نسخه از فرم را برای ما ارسال کرده تا ما هم در اینجا با امضا و کپی برابر اصل امضای خود اقدام به بازگرد فرم به آنها و سپس ثبت 2 طرفه نماییم. اینکار جهت ارتقای اعتماد طرفین به درخواست خریدار عزیز قابل انجام خواهد بود.

 

حق بازگشت وجه تضمینی

ما بیش از هرچیزی به "زمان" و "وقت" شما اهمیت میدهیم و واقعا از صمیم قلب برای آن احترام قائل هستیم، پیش از شروع پروژه مبلغی جهت ودیعه از سمت کارفرما برای ما جهت استارت یا شروع پروژه واریز خواهد شد، اگر طی مدت تعیین و توافق شده پیش از شروع یک پروژه زمان آن 50 روز تعیین شد و حتی 24 ساعت ازین 50 روز گذشت شما میتوانید به صورت کامل وجه خود را دریافت کنید و این مورد را به صورت ویژه ایی تضمین خواهیم کرد تا رضایت خاطر شما از زمان از دست رفته جبران شود.