سوالاتی برای شما بزرگوار در خصوص نحوه کار سایت یا مسائل مختلف ممکن است رخ دهد، این جا به این سوالات شما به صورت واضح و کامل پاسخ داده خواهد شد، ما تمام تلاش خود را کرده اییم که رضایت شما را با پاسخ گویی سریعتر از پرسش شما درباره یک سوال و تلف شدن وقت با ارزش شما در این بخش توضیح دهیم، با این حال پوزش میخواهیم اگر سوال مورد نظر شما در این بخش وجود ندارد، با این حال شما میتوانید در صورتی که سوال شما در اینجا وجود نداشت از بخش سفارش ایده و تماس با ما در ارتباط باشید، باور بفرمایید با نهایت لذت و احترام پاسخگوی شما خواهیم بود.


سال های زیادی نیست که جنبه جدیدی از معرفی کالا و خدمات و سرویس ها و حتی افراد در دنیا به وجود آمده است که نسبت به جنبه سنتی خودش یعنی تلویزیون و روزنامه و مجلات مزیتهای نسبتا زیادی دارد. امروزه حتی افراد میتوانند بدون صرف هزینه زیادی مانند گرفتن محلی برای راه اندازی کسب و کار خود یا... شروع به معرفی خود نمایند البته اگر اعتقاد به این کار داشته باشند یا در اطرافشان دیگران از این تکنولوژی استفاده نمایند.
بنابراین شروع همه این ها با داشتن یک وب سایت فوق العاده و نه ساده و ابتدایی میتواند آغاز گردد.
خونیرث از ابتدای این تصمیم بزرگ و سرنوشت ساز در کنار شما خواهد بود. بعد از خواندن این 20 سوال کار خود را آغاز کنید.

مزیت هایی که خونیرث برای هر پروژه به خریدار اعطا میکند فراتر از یک فروش است! در واقع ما یک رویای حمایتی در دنیای مجازی برای خریدار عزیز میسازیم یا بهتر است بگوییم خلق میکنیم، ما با شروع یک پروژه با خریدار گرامی عهد طولانی مدتی برای حتی پروژه های بعدی خواهیم بست، به صورت خاصی خدمتتان عرض کنیم علت اصلی تفاوت قیمت ما با باقی طراحان فارسی زبان "امنیت روانی و آسایش فکری خریدار" از پشتیبانی و حمایت همه جانبه و خدمات رایگان و ویژه ایی است که همراه با هر پروژه به مشتری بزرگوار اعطا میشود.

هر اعتمادی لازمه داشته اطلاعات است! و هر اطلاعاتی لازمه شروع یک اعتماد نیست! پس باید با دید وسیع و نگرش بازتری کارفرمای خود را انتخاب کنید! کافیست نگاهی به مشتریانی که با ما همکاری داشته اند، دوستان ما، نمادها و مجوزهای اعتماد ما و نمونه کارهای ما مراجعه کنید، و کافیست سوالاتی که ذهن شما را از پروژه ایی که قصد خرید یا اجرایی سازی آنرا دارید از ما بپرسید، مارا محک بزنید! به چالش بکشید و پرسجو کنید، ببینید آیا خونیرث ارزش گفتگو و همکاری و هزینه دارد یا خیر! آنوقت تصمیم گیری و اتخاذ قراداد همکاری با شما.

ما مطلعیم پولی که شما به دست آورده اییم به راحتی نبوده و زمانی که در حال سپری کردن آن هستید هم برایتان مهم است! که هم به درآمد مطلوب برسید و هم تفریحی باشد برای گذران لحظاتتان، بلاخره شروع یک کار فقط جنبه ی مالی برای شما ندارد و اگر از آن لذت نبرید تحت هیچ شرایطی درآمد آن با لذت نخواهد بود، پس ما هم به مساعد بودن شروع یک پروژه برای حس و حالتان و هم به میزان هزینه و درآمد آن توجه میکنیم و از شما پیش از استارت یک پروژه پرسش هایی داریم که به نحوه احسن یک پروژه جدید را استارت یا به عبارت فارسی "شروع" کنید.

تفاوت گسترده و قابل مشاهده ما با دو چشم بینای شما کاملا از طراحی خود سایت خونیرث، پروژه هایی که روی آنها کار میکنیم و عشق و علاقه شدید ما به پیشرفت بومی اینترنت فارسی کاملا از سرعت عمل ما مشهود است!
بزرگترین تفاوت خونیرث پشتیبانی دراز مدت، ارائه بیزینس پلن همراه پروژه، پشتیبانی بالا، قیمت بالای پروژه ها جهت اینکه تعداد رقبای کلیدی شما محدود به کمتر از 10% باشد، تحویل آماده و تکمیل پروژه ها، تخفیف های بدون دلیل و پشت سر هم، پاسخگو بودن پشتیبانی در خارج از ساعات اداری، تیم برنامه نویسی و طراحی خوش ذوق و علاقه مند به کسب علم بیشتر جهت کمک به شما و بهبود درآمد شماست.
تفاوت های ما دقیقا این موارد است که نه اینکه بگوییم و اینکه واقعا و عملا نشان دهیم عاشق کارمان هستیم.

این یک نکته و خواسته ی کاملا اختیارسیت، الزامی به دارا بودن اپلیکیشن به همراه سایت نیست همان که سایت واکنشگرا (Responcive) باشد کفایت امر مینماید، ولی اینکه شما علاقه مند باشید برای پلتفرم های اندروید و ios هم اپلیکیشن داشته باشید تا کاربران موبایل را هم جذب وب سایتتان کنید میتواند در فروش محصولات و خدمتتان بسیار تاثیر بالایی داشته باشد.

به صورت عرف داخلی و جهانی مبلغی از 30% تا 100% پیش از شروع برنامه نویسی از کاربر اخذ میگردد تا اثبات شود سفارش دهنده علاقه و میل به شروع کدنویسی دارد و علاقمند است قاطعانه پروژه را تحویل بگیرد و کاربران کنجکاو از کاربران قاطع جداسازی شوند.

ما برنامه نویس، ایده پرداز و طراح گرافیک سایت و اپلیکیشن بر روی پلتفرم های وب - ویندوز - اندروید و آی او اس هستیم و با عشق و علاقه ی شدید این مسیر را برای پیشرفت مالی و اطلاعاتی هرچه بیشتر دنبال میکنیم.

محدودیت فروش هر پروژه از 1 نفر تا نهایتا 10 نفر باعث میشود که رقبا در هر پروژه کمتر باشد و افراد بعد از خرید یک پروژه ضرری متوجه آنها از نظر مالی و برنامه ریزی نشود.

تابحال حتی 1 مورد هک یا کرک کردن اسکریپت و اپلیکیشن های طراحی و کدنویسی شده توسط ما گزارش نشده است و کلیه آپدیت های بعدی اسکریپت یا اپلیکیشن یا نرم افزارها در صورت نیاز به صورت رایگان به خریداران عزیز اعطا میشود. 
امنیت بزرگترین و مهمترین رکن در طراحی های ما محسوب شده و سرسختانه این رویه را دنبال میکنیم، کما فی سابق اینکه با خریدار عزیز همکاری کرده در صورت هرگونه شکاف امنیتی در صورت نفوذ هکر مراحل شکایت وی به پلیس فتا از هکر را تسهیل نماییم.

 

این مورد میتواند بستگی به عوامل زیادی باشد دقیقا مانند اینکه شما قرار است چه غذایی ، در کجا و با چه کیفیتی نوش جان کنید.
در زیر مهمترین موارد را با توجه به سابقه فعالیت خود در این زمینه برای شما دسته بندی نمودیم که عبارتند از:
•    بودجه ای که برای طراحی وب سایت در نظر گرفته اید
•    گستردگی موضوعی که میخواهید برای آن وب سایت را طراحی نمایید
•    وضعیت رقبای شما و گستردگی فعالیت آنها و اینکه آیا شما میخواهید با آنها وارد رقابت شوید یا خیر
•    آینده نگری در این زمینه به طوریکه در آینده دوباره کاری صورت نگیرد
•    تعیین مدت زمان انجام پروژه توسط خود شما
•    نوع وب سایت درخواست شده

سعی نمودیم که از بهترین و بروز ترین تکنولوژیها برای طراحی وب سایت شما بهره ببریم. شرکت طراحی نیکا کامپیوتر نیروهای متخصص زیادی در حوزه فعالیت های زیر در اختیار دارد که عبارتند از: 
•    استفاده از زبان HTML5 
•    استفاده از زبان CSS3 و افکتهای بسیار زیبا و کاربر پسند آن
•    استفاده از زبان PHP برای طراحی تمامی سایتهای داینامیک
•    استفاده از دیتابیس MYSQL برای ذخیره سازی و بازیابی سریع و گسترده اطلاعات وب سایت شما
•    استفاده از نرم افزارهای گرافیکی مانند Photoshop, Illustrator, CorelDraw, Fireworks, InDesign و ... برای طراحی طرح گرافیکی بسیار زیبا و تاثیر گذار
•    استفاده از زبانهای Javascript و jQuery برای طراحی افکتها و افزودن قابلیتهای تعامل پذیری بیشتر با مشتری و...

این یک تعداد نسبی و متغییر است که ماهانه میتواند از 2 الی حداکثر 15 مورد متغییر باشد.

با بیزینس پلنی که همراه سایت به شما اعطا میشود این عمل به راحتی مانند روز برایتان روشن خواهد شد، کافیست همراه با مدیریت سایت فایل بیزینس پلن اختصاصی خود را مطالعه کنید، کاملا ساده و روان تمامی مراحل پیشرفت سایت یا اپلیکیشنتان در آن به شرح تحریر درآمده است.

حتما! چرا که نه! مشتاق هم هستیم! به بخش "سفارش ایده و تماس" مراجعه کرده و فرم دوم را پر کرده و به صورت کامل مطلب خود را شرح داده و ارسال نمایید.

جواب این سوال کاملا بستگی به موضوع پروژه و گستردگی وب سایت سفارش داده شده از طرف شما دارد. حتما در زمان عقد قرارداد مدت زمان انجام پروژه یکی از بندها خواهد بود. تمامی نیروهای شرکت این تعهد را دارند تا وب سایت شما را با دقت فراوان و در حداقل زمان طراحی و پیاده سازی نمایند.
بازه مدت زمان پیش بینی شده مابین 7 الی 65 روز میباشد ولی هر زمانی که توافق میشود عموما زودتر از زمان توافق شده پروژه تحویل میگیردد.

 

پشیبانی از طریق فرم تماس - تلگرام - آنلاین - واتس آپ - ایمیل- تلفن - موبایل به صورت کامل در دسترس خریدارن عزیز میباشد که همه به صورت مستقیم به مدیریت سایت خونیرث متصل هستند.

هیچ نیازی نیست شما اطلاعاتی از حتی "راه اندازی" یا "نصب" بدانید! کافیست سرمایه گذاری کنید و باقی کارها همگی با ماست! و سپس بعد از راه اندازی و نصب و ارائه بیزینس پلن به شما فقط "مدیریت" با شماست! با خیال راحت خط درآمدی خود را فعال و مدیریت میکنید.

کاملا مختار هستید که پروژه ایی که سفارش داده و تحویل گرفته ایید را به فروش بگذارید، فقط پیش از آن با خونیرث هماهنگی لازمه را به عمل آورید که باقی پشتیبانی شما به خریدار بعدی منتقل گردد.

بله! به صورت ویژه ایی ارائه راهکاری تبلیغاتی به شما در مشاوره هایی که شما نیاز داشته باشید ارائه خواهد شد، بعد از خرید یا سفارش یک پروژه حتی مراحل تبلیغاتی آن به صورت واضح و دقیق خدمتتان ارائه خواهد شد و حتی بسته های تبلیغاتی به شما پیشنهاد میشود.

•    انجام به موقع سفارش شما سر موعد مقرر
•    پشتیبانی حین انجام پروژه و بعد از آن از 1 الی 5 سال
•    پرداخت امن مبالغ مختص به پروژه
•    ارائه بیزینس پلن (مسیر حرکت و کسب درآمد از پروژه)
•    مشاوره تبلیغاتی رایگان
•    در اکثر پروژه ها ارائه هاست و دامنه رایگان
•    ارائه کد تخفیف برای 2 خرید بعد با حداقل تخفیف 15%
•    طراحی های کاملا به روز با استانداردهای اروپا و آمریکا
•    کدنویسی های جهانی با رعایت کلیه استاندرادهای کدنویسی
•    ارتباط با برنامه نویسان و طراحان قابل و خوش ذوق برای استارت آپ
•    طراحی گرافیک مستقیم توسط مدیر سایت خونیرث برای کلیه پروژه ها
•    تشخیص رقبا و آنالیز پیش از طراحی به صورت کاملا رایگان
•    یافتن نقاط ضعف و قدرت و تهدید و فرصت یک پروژه برای اجرایی سازی
•    اضافه کردن حداقل 4 و حداکثر 30 ایده جدید به پروژه شما به صورت رایگان
•    الگوریتم سازی برای پروژه شما جهت قفل کردن ایده و عدم کپی برداری آن
•    قابلیت ثبت در اداره ثبت شرکتها و ثبت اسناد قوه قضاییه
•    مطابق با معیارهای نماد اعتماد الکترونیک و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن صنفی
•    و بیش از صدها مزیت بیشمار دیگر...

به گفته مشتریانمان, این نکته رمز موفقیت ما میباشد. حتما همکاران ما حتی در مرحله بالاتر خود مدیریت خونیرث باید از آخرین و بروزترین دانش وب و طراحی وب بهره مند باشند.
شوق ما به یادگیری مسائل جدید هر روز فزونی بیشتر دارد و این اشتیاق برای یادگیری مسائل جدید در زمینه طراحی، ایده پردازی و کدنویسی همچنان رو به گسترش است تا جایی که به 95% اطلاعات برنامه نویسی و طراحی بروز جهانی به صورت روزانه دسترسی داریم.

کارشناسان و طراحان خونیرث با بهترین کیفیت بخش سفارش و صدور سفارش آنلاین را به صورت آنلاین برای شما مشتری گرامی طراحی نموده اند. تنها کافی است که از طریق فرم دومی که در بخش "سفارش ایده و تماس" قرار گرفته است نسبت به ثبت یک سفارش آنلاین اقدام نمایید. برای انجام این مرحله احتیاج به پرداختی نمیباشد بلکه ما از ذهنیت شما راجع به وب سایت مورد علاقه تان اطلاع پیدا خواهیم نمود. همین حالا شروع کنید!

بخش "فرصت کسب درآمد" و "سرمایه گذاری در خونیرث" دقیقا برای شما آماده شده است! استفاده کنید!

اتفاقا پیش بینی این موضوع را کرده بودیم و پیش از این بخش "سرمایه گذاری در خونیرث" را برای شما آماده کرده اییم. سرمایه گذاری تضمینی و پردرآمد برای شما!

محصول بی مجوز دردسر دائمی است!  ما به این مسئله که قوانین کشوری مانند جمهوری اسلامی ایران بر کارهای ما ناظر است واقف هستیم و به شدت به این موضوع سختیگرانه اهمیت میدهیم. 
کلیه طرح های خونیرث اعم از اپلیکیشن - نرم افزار یا اسکریپت قابلیت دریافت مجوزهای قانونی از مراجع ذی صلاح را دارا میباشند.

ما مشتاق هستیم که درباره ما بیشتر بدانید، برای این منظور روی "درباره من" کلیک کنید.

ما درک میکنیم که برخی موانع الخصوص موانع مالی برای بسیاری از افراد در حال حاضر در ایران و جهان دست اندازی های بسیاری ایجاد میکند، برای همین اگر قصد خرید یک اسکریپت یا اپلیکیشن را دارید و بر روی خرید آن با برنامه ریزی کامل مصمم هستید، از پیش قیمت آنرا مشاهده کنید و بر اساس قیمت اصلی آن قیمت پیشنهادی خود را ارسال کنید، در صورتی که موافقت گردد اسکریپت، نرم افزار یا اپلیکیشن خدمتتان با قیمت درخواستی شما که خیلی با قیمت اصلی فاصله نداشته باشد قابل ارائه است. (کاملا قابل درک و مشاهده است که هدف ما فقط مالی نیست و هدف اصلی ما پیشرفت سیستم کسب درآمد اینترنتی کشور عزیزمان ایران است)

ما شما را راهنمایی و کمک خواهیم نمود. متخصصان ما چندین پکیج طراحی وب سایت مطابق با سلیقه و خواسته شما طراحی نموده اند که هم در وب سایت موجود هستند و هم به صورت تلفنی و هم به صورت آنلاین با شما در این مورد صحبت خواهند نمود. 
این مرحله بسیار مهمی میباشد چرا که وجهه رسمی شما و کسب و کار شما خواهد بود. 
به یاد داشته باشید وب سایت شما در آینده نمونه کار ما خواهد بود بنابراین بیشترین توان خود برای طراحی یک وب سایت ایده آل خواهیم گذاشت و تمام این صحبتها از مشتریانی که خونیرث داشته است در پایین صفحه قابل مشاهده و اثبات است.
کارشناسان و طراحان شرکت با بهترین کیفیت بخش سفارش و صدور سفارش آنلاین را به صورت آنلاین برای شما مشتری گرامی طراحی نموده اند. تنها کافی است که از طریق لینکی که در آخر همین قسمت قرار داده شده است نسبت به ثبت یک سفارش آنلاین اقدام نمایید. برای انجام این مرحله احتیاج به پرداختی نمیباشد بلکه ما از ذهنیت شما راجع به وب سایت مورد علاقه تان اطلاع پیدا خواهیم نمود. همین حالا شروع کنید