آزمایشگاه رباتیک خونیرث

 

 کار ما در اینجا چیست؟ اینجا آزمایشگاه رباتیک آنلاین خونیرث است! ما مطابق خواسته ی شما برای هرچیزی که نیاز باشه به صورت اتوماتیک انجام بشه ربات طراحی میکنیم، این ربات سازی و اتوماتیک سازی هم فقط برای تلگرام نیست.

مدت زمان طراحی و ساخت یک ربات چقدر است؟ بسته به پیشرفته بودن یا ساده بودن ربات شما مابین 3 الی 30 روز زمان لازم است تا ربات شما به نحو احسن و مطابق درخواست شما ساخته و کدنویسی گردد.

برای چه چیزهایی میشود ربات ساخت؟ برای هرچیزی که شما تصور کنید در کامپیوتر، موبایل یا تبلت شماست میشود ربات ساخت، هر فرآیندی رو میشه اتوماتیک سازی کرد و به راحتی با استفاده از ربات ها آسایش، افزایش فروش محصول، افزایش بازدید رو از این طریق به ارمغان آورد.

برای چه سیستم عامل هایی میشود ربات نوشت؟ ویندوز - اندروید - آی او اس

داشتن ربات چه فایده هایی دارد؟ هرچیزی خودکار و اتوماتیکش جذابتر، بهتر، راحتتر و جالبتره! درسته؟ هرچیزی که به صورت خودکار عملی که از شما وقت بگیره رو انجام بده باعث میشه سطح رفاه، درآمد، آسایش شمارو افزایش بده و باعث میشه سریعتر به نتیجه ی دلخواه خودتون برسید.

قابلیت های درخواستی ما قابل پیاده سازی میباشند؟ قطعا! کافیت درخواست ساخت و طراحی ربات خود را ثبت کنید، کارشناسان و برنامه نویسان خونیرث با ارجاع به تیم طراحی ربات اقدام به بررسی موضوع کرده و مدت زمان آماده سازی - هزینه - قابلیت های بیشتر از خواسته ی شما را خواهند ساخت.

هزینه ساخت یک ربات چقدر است؟ بسته به امکانات، قابلیت ها، مدت زمان کدنویسی، هزینه های مربوطه و حداقل 30 فاکتور دیگر قیمت نهایی به شما بزرگوار ابلاغ خواهد شد، ما بسیار خوشحال خواهیم شد که بهترین، بهینه ترین قیمت و ارزانترین را خدمتتون ارائه کنیم. نهایت تلاش خودمونو میکنیم که با کمترین هزینه و بهترین قیمت پروژه شمارو تحویل بدیم.

پشتیبانی به چه صورت است؟ پشتیبانی قابل توافق از 3 ماه تا 2 سال میباشد که در قیمت نهایی تاثیر گذار خواهد بود، و البته پشتیبانی خونیرث همونطور که مسحضر هستید کاملترین پشتیبانی در میان تمام برنامه نویسان ایران میباشد.

چطوری میتونم ربات خودمو سفارش بدم؟ از منوی بالای سایت بخش "سفارش ایده و تماس" از طریق فرم دوم اقدام به ارائه توضیحات نمایید یا از طریق چت آنلاین - ارتباط از طریق تلگرام با ما در ارتباط باشید.