استخدام در خونیرث

ما به صورت پروژه محور، ذوق، استعداد، هیجان و عشق استخدام میکنیم! ما فقط به یک آدم کاربلند احتیاج نداریم! بلکه به فردی نکته سنج، سریع، با هیجان و ضریب هوشی بالا نیاز داریم که از پس هر کاری حتی غیر از حرفه ی خود بر بیاید! باید روحیه ی تیمی و ارتباطات عمومی قدرتمندی داشته باشد تا بتواند در کنار تیم خونیرث دوام بیاورد و بتواند پا به پای اعضا در جهت تعالی درآمد کسب کند! میزان کسب درامد در خونیرث بسیار بالاست و افراد با ارائه قیمت های پایین برای انجام پروژه ها در کمترین زمان میتوانند ماهانه بیش از 10 پروژه را قبول و انجام دهند! این یک فرصت بسیار عالی برای کسی است که نیاز به هیچ رئیسی ندارد! ساعت کاری شما و مدت زمان فعالیت شما و همچنین مدت زمان همکاری شما با ما، همه و همه آزاد و از طرف شما تعیین میگردد.

 


افراد دارای مهارت ولی بدون رزومه کاری:
برخی افراد در بعضی کارها یا خیلی از کارها مهارت خاصی دارند و با تبحر خاصی اون رو انجام میدن، مثل طراحی لوگو، یا نقاشی های حرفه ایی، یا افزایش ممبر تلگرام اونم رایگان! یا نویسندگی و ترجمه! هرکاری که بلد هستید میتونه از طریق خونیرث براتون پولساز باشه، کافیه لیستی از مهارت های خودتون و اطلاعاتی که دارید به شرح کامل و واضح برای ما ارسال کنید، بر اساس سطح توانایی و مهارت های شما (فقط در حوزه فضای مجازی) با شما همکاری میکنیم.


شرایط اولیه همکاری با ما:
1- پروژه های برنامه نویسی به صورت اپن سورس و کدباز و طرح های گرافیکی به صورت لایه باز ارائه شود
4- برنامه نویس تا پایان کار باید امین اطلاعات ارائه شده و ایده ی ارائه شده باشد
5- به هر دلیل در صورت عدم توانایی در اجرای کامل پروژه پیش از شروع و قرارداد باید ابلاغ شود تا همکاری دوجانبه حفظ بماند.
6- برنامه نویس خود پس از پایان کار موظف به تست کامل پروژه طراحی شده میباشد که در صورت هرگونه باگ، مشکل، حفره امنیتی را حل و فصل و رفع ایراد نماید و زمانی که پروژه را تحویل مینماید بدون هیچگونه ایراد یا مشکلی نصب و اجرا گردد.
7- از مرحله طراحی گرافیک تا کدنویسی و قیمت توافقی طراحی تا قیمت فروش پروژه کاملا محرمانه مابین ما و برنامه نویس باید محفوظ بماند.
8- اخلاق کسی که با ما کار میکنه شدیدا برای ما حائز اهمیت میباشد! خواهشمندیم افرادی که اعصاب، حوصله یا زمان کافی جهت کار را ندارد تحت هیچ شرایطی اعلام آمادگی نکنند، زیرا تیم خونیرث همگی دارای ذوق و استعداد و قوه ی مسئولیت پذیری بالایی هستند و در عین حال درامد افرادی که با ما همکاری داند مسلما بالا، ثابت و تضمینی خواهد بود.
9- بدون در نظر گرفتن نوع پروژه، واریز حق الزحمه افراد به صورت پروژه محور بوده و 50% پیش از شروع و 50% پس از پایان و دریافت و تائید پروژه میباشد.


چه افرادی استخدام میشوند:
برنامه نویس اندروید - 24 نفر
برنامه نویس ای او اس - 19 نفر
برنامه نویس ویندوز - 14 نفر
برنامه نویس وب - 38 نفر
برنامه نویس ویندوز فون - 12 نفر
طراح لوگو - 17 نفر
طراح بنر تبلیغاتی فلش و گیف - 14 نفر
طراح و کدنویس بازی و کاراکترهای بازی دو بعدی و سه بعدی - 26 نفر
طراح موشن گرافیک - 14 نفر
متخصص کانفیگ و نصب و مدیریت سرور - 9 نفر
متخصص خرید بین المللی - 25 نفر
سئوکار حرفه ایی - 14 نفر

 

مراحل استخدام چگونه است:
1- رزومه کاری خود یا رزومه ایی از فعالیت های مفید خود را برای ما از طریق بخش "سفارش ایده و تماس" از طریق فرم اول ارسال نمایید و ذکر کنید که در جهت استخدام پروژه محور در کدام یک یا چند دسته قرار است فعالیت کنید.

2- پس از بررسی رزومه جهت ارتباط بیشتر و گفتگو با شما تماس خواهیم گرفت و تائید یا رد مسئله را اعلام خواهیم کرد.