نگارش Business Plans

اگر کاری را بدون نقشه و طرح و برنامه ریزی شروع کنید چه اتفاقی میافتد؟ اصلا آن کار به ثمر و نتیجه خواهد رسید؟ وقتی تعداد کارمندان، شرایط، مکان کار، لوازم و ابزار، روند پیشرفت، چارت و فلوچارت ها، هزینه و سود و درآمد و مالیات محاسبه نشود چه خواهد شد؟! مسلما شکست برای چنین سایت، اپلیکیشن یا حتی کار در محیط واقعی شیرین و لذت بخش است!!! چون بیزینس پلن یا نقشه ی تجاری ندارد! به همین منظور طراحی،خرید، راه اندازی هرگونه اسکریپت، اپلیکیشن و شغلی چه خدماتی، چه تولیدی بدون بیزینس پلن بی شک ممنوع است و عواقب جدی برای شروع کننده مذکور دارد! حتی اگر بگوییم که پول هم در شروع یک کار مهم نیست، مهمتر از آن زمان است، شما بدون طرح و برنامه و Business Plans صحیح تحت هیچ شرایطی در زمان تعیین شده به هدف خود دست نخواهید یافت و حتی برای رسیدن به هدف نهایی خود متحمل صرف زمان، انرژی و هزینه ی بیشتر از برنامه ریزی خود خواهید شد!

به خاطر همین عامل سایت خونیرث و تیم ما به همراه هر طراحی بیزینس پلنی طرح و اماده کرده که به خریدار اعطا میشود که از صفر تا 100 کاری که باید با سفارش خود انجام دهد در آن به شرح کامل و واضح و تصویری و آسان آمده است. به همین علت ما حتی میتوانیم با اطمینان بگوییم مبتدی ترین افراد (حتی یک بزرگمرد 14 ساله) میتواند مدیریت یک سایت را با این بیزینس پلن به دست بگیرید و اهرم مدیریت آنرا به راحتی هدایت کنید.


از کجا باید شروع کنید؟
اگر سایت یا اپلیکیشن دارید و به درآمد دلخواه خودتون نرسیدید از بخش "سفارش ایده و تماس" فرم اول که برای ارتباط با ما میباشد را به صورت کامل و دقیق و با شرح کامل پر کرده و برای ما ارسال نمایید تا پاسخ آن طی 24 ساعت برایتان ارسال گردد.
تعرفه های طرح بیزینس پلن: بسته به نوع و پلتفرم و شیوه ی کار شما از 1.000.000 تومان به بالا
- نکته مهم: بعد از ارسال طرح و بررسی توسط ما قیمت نهایی پرداختی برایتان ارسال میگردد.