فرصت کسب درآمد

فرصت کسب درآمد و همکاری با ما یک امتیاز بزرگ برای شمایست که این صفحه را مشاهده کردید! حالا چرا؟! درآمد شما میتواند تا ماهانه 20 میلیون تومان به صورت تضمینی باشد! و این رقم و مقدار از سمت ما به صورت 100% تضمین میشود، حال چگونه؟ باقی موارد را مطالعه کنید تا چرایی این موضوع روشن گردد.


پکیج همکاری اول: راه اندازی سایت اختصاصی
ما براتون یه سایت فروش اسکریپت و اپلیکیشن راه اندازی میکنیم، سایتو براتون سئو میکنیم، تو گوگل هم تبلیغش میکنیم به صورت مستقیم، تبلیغات بنری هم براش میگیریم، براش پیج اینستا و کانال تلگرام هم میسازیم، لوگو هم براش طراحی میکنیم محصولات رو با توضیحاتشون هم توی سایتتون قرار میدیم، همه چیزو هم به اسم شما درج میکنیم و هیچ نامی از ما توی سایتتون برده نمیشه، انگار شما محصولات مارو طراحی کردید، ما کمکتون میکنیم نماد اعتماد بگیرید، نماد وزرات ارشاد و ساماندهی بگیرید و همچنین براتون یه گواهینامه پرداخت بین اللمللی ssl میگیرم، براتون درگاه پرداخت ست میکنیم و براتون 4000 بک لینک میگیریم، توی الکسا رتبتونو پایین میاریم تا شما بتونید اسکریپت و ایده های سایت خونیرث رو به اسم خودتون بفروشید، فقط بخش سفارش ایده و مراحل ثبت و سفارش با یک کد api اختصاصی و اسم شما در لیست ما به اسم شما ثبت میشه که به ازای هر فروشی که داشته باشید مابین 10% الی 40% از فروش رو دریافت میکنید. بسته ی آموزشی کار با سایت هم بهتون داده میشه ،پشتیبانی آنلاین اختصاصی به عنوان همکار هم دریافت میکنید، پشتیبانی بعد از فروش هم به عهده ما هست که ارائه میدیم.
هزینه این بسته: 5 میلیون تومان
میانگین درآمد: ماهانه 1 الی 20 میلیون تومان
مدت زمان راه اندازی: 20 روز


پکیج همکاری دوم: همکاری در فروش تبلیغاتی
شما علاقه و وقت رسیدگی به سایت رو ندارید، خوب کافیه توی بخش همکاران تبلیغاتی ثبت نام کنید و بسته های تبلیغاتی مربوطه رو خریداری کنید، بر اساس سرمایه گذاری شما روی پلن های تبلیغاتی ما تبلیغات با لینک اختصاصی شمارو به شکل های مختلف: بنری، متنی، پست ثابت، پاپ اپ، تلگرامی، اینستاگرامی و 30 روش دیگر بودجه بندی کرده و تبلیغات میکنیم، هر فردی که از لینک تبلیغاتی شما وارد سایت شده باشد، حتی تا 60 روز بعد اگر خریدی در سایت انجام دهد به اسم شما ثبت شده و از 10% تا 50% فروش را شما دریافت خواهید کرد!
هزینه این بسته: 5 الی 100 میلیون تومان
میانگین درآمد: ماهانه 1 الی 45 میلیون تومان
مدت زمان راه اندازی: 12 روز


پکیج همکاری سوم: همکاری در فروش مستقل
مانند همکاری نوع دوم میباشد، با این تفاوت که بنر، پست ثابت، لوگو و کلیه اجزای تبلیغاتی خونیرث با لینک اختصاصی شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت که در 60 سایز و نوع مختلف میتوانید به هر شکلی که مایل هستید مانند: تبلیغات در اپلیکیشن موبایل، تبلیغات پست ثابت، تبلیغات بنری آنهارا استفاده کرده و از 5% تا 30% از هر فروش کسب درامد نمایید.
هزینه این بسته: 200.000 تومان
میانگین درآمد: ماهانه 1 الی 10 میلیون تومان