شرایط فروش یک تفاهم نامه شفاهی پیش از شروع طراحی یا فروش یک محصول از خونیرث به خریدار است، شرایط مشروح در زیر فقط برای همین محصولی که در صفحه آن قرار دارید صادق است و برای هر محصول به صورت جداگانه شرایط فروش جداگانه ایی اتخاذ شده است، به صورت کلی طبق شرایط زیر است که قرارداد فروش و خرید مابین ما و خریدار بزرگوار که شما باشید منعقد میگردد تا هیچگونه عدم تفاهمی پیش از شروع پروژه یا پس از آن به وجود نیاید.

 

- شرط (حق مالکیت): بعد از خرید و پرداخت، ما فقط شما را مالک این محصول/ایده میخوانیم و پشتیبانی فقط به خریدار آن که ما آنرا "مدیر" میخوانیم یا فردی که مدیر سایت معرفی نماید به مدت مشخص شده در بخش "شرایط پشتیبانی" ارائه خواهد شد.

- شرط (زمان آماده سازی): شما موافقت میکنید که بعد از پرداخت هزینه کدنویسی و طراحی این ایده (اسکریپت، اپلیکیشن، نرم افزار) مدت زمان مقرر شده در بخش "شرح محصول" از زمان پرداخت منتظر بمانید تا سفارش شما طراحی، کدنویسی و به صورت کامل به شما تحویل داده شود.

- شرط (عدم انصراف): شما موافقت میکنید که بعد از پرداخت هیچگونه وجهی تحت عنوان "انصراف از طراحی" یا "انصراف از خرید" به شما عودت داده نخواهد شد.

- شرط (تغییرات ظاهری): از نظر طراحی ممکن است چندین تغییر کوچک "جهت زیباسازی بیشتر" در "قالب و پنل مدیریت" از سمت برنامه نویس اعمال شود که به صورت اشانتیون در نظر گرفته میشود و هزینه ایی بابت این موارد پرداخت نخواهید کرد.

- شرط (کد بودن): این محصول و ایده به صورت اپن سورس (OpenSource) تحویل شما داده خواهد شد و بعد از خرید هرگونه ویرایش یا تغییر در ساختار برای خریدار یا مدیر سایت "مجاز و آزاد" میباشد.

- شرط (کپی رایت): حق تغییر یا حذف کپی رایت (CopyRight) برای خریدار بزرگوار "مجاز و بلامانع: تلقی میشود.

- شرط (اجازه فروش): بعد از خرید این محصول/ایده "اجازه فروش به هر شخصی و به هر تعداد" برای شما همیشه "مجاز و آزاد" است.

- شرط (ایده): واگذاری حق ایده برای شما همیشه "آزاد و مجاز" میباشد.

- شرط (ماندگاری صفحه): صفحه فروش محصول شما برای همیشه در خونیرث تحت عنوان محصول فروخته شده قرار خواهد گرفت و در بالای آن در صورت درخواست شما نام سایت یا اپلیکیشن شما جهت تبلیغات بیشتر و بهینه تر برند شما قرار میگیرد.

- شرط (تخفیف): پس از خرید هر محصول، ما تضمین میکنیم که برای خرید بعدی 10% تخفیف ویژه برای شما در نظر بگیریم.


- نکته مهم: هرگونه ابهام یا نقطه نظر در شرایط بالا مرتبط با همین محصول را از طریق بخش "سفارش ایده و تماس" میتوانید مطرح نمایید.

- نکته مهم: شرایطی که لیست بالا مشاهده میکنید فقط مختص به همین محصول میباشد.