وصف کوتاه: اددممبر | اپلیکیشن افزایش ممبر رایگان تلگرام

آماده سازی و تحویل: اپلیکیشن اددممبر کاملا آماده است و حداکثر 7 روزه آماده تحویل است.


شرح مختصر و طرز کار اپلیکیشن: افرادی که در تلگرام حساب کاربری دارند و تجربه کار و درآمد کانالهای تلگرامی رو میدونن در جریان هستند که چقدر کانالهای با ممبر بالا ارزش دارند و هم درآمد، شما به واسطه این اپلیکیشن میتونید ممبرهای 100% واقعی ایرانی "کاملا مجانی" به کانال خودتون اضافه کنید و همچنین میتونید از فروش سکه های مجازی داخل اپلیکیشن به کاربران کسب درآمد خیلی بالایی داشته باشید!!! ضمن اینکه این اپلیکیشن تحت پلتفرم Android فعالیت کرده و هم برای کانالها ممبر جذب مینماید که به کاربران سکه داده میشه جهت افزایش ممبر کانال خودشون، همچنین با فروش سکه ها به نصف قیمت به افراد مختلف همکاری در فروش جذب ممبر هم برای خودتون راه اندازی کنید.

افرادی که در اپلیکیشن پیام رسان تلگرام عضو هستند با عضویت در این اپلیکیشن امکان این رو دارن در کانالهای دیگران عضو بشن، سکه جمع آوری کنن و با سکه هاشون برای کانال خودشون ممبر کاملا واقعی و رایگان جمع کنند، از طرفی افرادی که وقت یا حوصله عضویت در کانالهای مربوطه رو ندارن میتونن با خرید سکه از شما که تعدادش هم بی نهایت هست اقدام به جذب ممبر بکنن که قیمت ارائه شده در اپلیکیشن شما برای هر ممبر تا 80% پایینتر از فروشندگان دیگه ی ممبر در ایران هست.


قابلیت های کسب درآمدی محصول/ایده: درآمد چنین اسکریپت و ایده ی نابی بسته به میزان و گستره تبلیغاتی شما از ماهانه 2 میلیون تومان به بالا خواهد بود، بسته به توان مدیریتی شما و علم و آگهی شما میتوانید این رقم تا ماهانه 15 میلیون تومان و بیشتر هم افزایش پیدا کند. البته، این نکته حائز اهمیت است که به استحضار شما برسانیم هیچ شغلی در هیچ کشوری قابل تائید یا تضمین نیست ولی با تمهیداتی که شما در نظر بگیرید میتوانید پربازده ترین سیستم کسب درآمدی را از آن خود کنید.


چرا باید برای این ایده هزینه کنید: برخی علت های که شما را مجاب میکند برای این ایده/محصول هزینه کنید و مدیریت آنرا به عهده بگیرید تا بتوانید به کسب درآمد ثابت و عالی دست پیدا کنید در ذیل گردآوری شده است، موراد زیر یکسری از نکاتی است که در این بازه زمانی که این ایده را منتشر میکنیم به ذهن ما رسیده است که خدمتتان ابلاغ نماییم، مطمئنا شما آنقدر باهوش هستید که نکات خیلی بیشتری را درمورد این ایده ببنید.


اطلاعات فنی محصول/ایده: برخی از قابلیت هایی که این ایده/محصول برای شما به همراه دارد به صورت نکات برجسته معرفی میشوند که میتوانید با مشاهده آنها به بخشی از قابلیت های فنی محصول مورد نظر بپردازید، مواردی که در ذیل به تفکیک مورد، مشخص شده است، در واقع نمونه کوچکی از اطلاعاتی درباره این محصول/ایده میباشد.


نیازهای مهم: نیازهای هر "اسکریپت، نرم افزار، اپلیکیشن" بر اساس نوع کاربرد آن و ساختار آن کاملا متفاوت از هر موضوعی است، اینکه طراح و کدنویس و خالق برنامه دقیقا بداند و هوشیار باشد که خریدار چه نیازهایی را باید فراهم آورد به هوش طراح برمیگردد! ما باید آگاه باشیم چگونه برای شما زمینه ها را آماده کنیم و خدمتتان ارائه کنیم! شما مسئول فراهم اوردن شرایط مورد نیاز اسکریپت یا سیستم نبوده و نخواهید بود و ما باید زمینه های مورد نیاز برای کسب و کار شما را آماده کنیم، از این رو چک لیست زیر خدمت شما ارائه شده که بهتر و واضحتر از نیازهای سیستم با خبر باشید.


بیزینس پلن: همراه این محصول شما یک بیزینس پلن حاوی یک فایل صوتی و یک فایل PDF دریافت خواهید کرد که روند کسب و کار شما با این اسکریپت یا اپلیکیشن را به صورت واضح و دقیق بیان میکند تا تسلط کافی فکری و عملی بر اسکریپت یا اپلیکیشن کسب کنید، به صورت واضح بیزینس پلن یعنی راه کسب و کار یا نقشه ی تجاری محصول شما که بتوانید به واسطه آن به سود مناسب در کسب و کار خود دست پیدا کنید.


عدم اطلاع خریدار: اگر خریدار به هر دلیلی در "نصب و راه اندازی سایت و مدیریت آن" مبتدی است و اینطور تصور میکند یا واقعا اینطور است که قدرت و اطلاعات کافی درمورد اسکریپت، سایت، اپلیکیشن یا هرگونه سیستم های آنلاین و آفلاین ندارد خونیرث کلیه مراحل طراحی، کدنویسی، رفع مشکلات، نصب، راه اندازی، کانفیگ و پیکربندی امنیتی را انجام خواهد داد و موارد مدیریتی را به شرح نوشتار یا تصویر "بر اساس صلاحدید خونیرث" به اطلاع کاربر خواهد رساند. بدیهی است پنل مدیریت سایت و خود سایت یا اپلیکیشن سفارش داده شده به صورت 100% فارسی میباشد.


قرارداد قانونی "غیر حضوری" به درخواست شما: در صورتی که شما موافق باشید پیش از شروع کار میتوانیم بر حسب درخواست شما قرارداد رسمی و قابل ثبت در دفاتر اسناد رسمی کشور به ثبت برسانیم و یک نسخه جهت امضای شما برایتان ارسال نماییم. در صورتی که نیاز به قرارداد دارید هنگام ثبت سفارش 20% به مبلغ محصول/ایده افزوده خواهد شد و تمامی کارهای ثبت و تنظیم و هزینه های پستی آن با ما میباشد، یک پیش نویس قبل از پرینت و اجرایی سازی آن برای شما ارسال خواهد شد که پیش از انجام هرکاری از سمت شما تائید و امضا گردد.


قرارداد قانونی "حضوری" به درخواست شما: در صورتی که میخواهید به صورت حضوری گفتگویی داشته باشیم و قرارداد را به صورت حضوری در دفترخانه منقعد کنیم میتوانیم با هماهنگی های لازمه پیش از شروع کار بر حسب درخواست شما قرارداد رسمی و قابل ثبت در دفاتر اسناد رسمی کشور به ثبت برسانیم. در صورتی که نیاز به قرارداد دارید هنگام ثبت سفارش 20% به مبلغ محصول/ایده افزوده خواهد شد و تمامی کارهای ثبت و تنظیم و هزینه های آن با ما میباشد، یک پیش نویس قبل از پرینت و اجرایی سازی آن برای شما ارسال خواهد شد که پیش از انجام هرکاری از سمت شما تائید و امضا گردد.


کپی برداری با ریسک بالا: کپی برداری از ایده ها، طرح ها و نحوه کدنویسی خونیرث بدون "بیزینس پلن" و "هسته اصلی طرح" هیچ فایده اساسی نداشته و نهایتا 3 الی 6 ماه بعد با صرف هزینه های بسیار با ضرر مالی و زمانی همراه خواهد بود، لذا در صورت نیاز ما میتوانیم از طریق مراجع قانونی "قوه قضاییه" و "پلیس فتا" طرح شکایت کرده و کپی بردار یقین حتمی داشته باشند پیگیری لازمه را به رغم دارا بودن وکلای خبره خواهیم داشت.


سند محرمانه: این سند مهم برای این محصول بر اساس صلاحدید خونیرث تهیه و تنظیم گشته است و مواردی شامل کپی رایت و حقوق خریدار که باید از آن مطلع باشد درج گشته است، کلیه مواردی که در سند محرمانه ذکر شده است برای حفظ سرمایه خریدار بوده و در نیل به دستیابی و حفظ ماندن طرح، اسکریپت، اپلیکیشن و نرم افزاری است که خریدار از خونیرث خریداری کرده است. بدین وسیله خریدار مطلع میگردد که بعد از خرید چه حقوقی خواهد داشت. این سند با قوانین و مقررات متفاوت است و در جهت "حمایت از خریدار" بزرگوار میباشد.


بومی بودن ایده/محصول: مهمترین رکن پشتیبانی و افزایش انعطاف پذیری برای یک سیستم یا CRM,CMS,APP,PRO در این است که بومی و تولید همان کشوری باشد که خریدار در آن ساکن است. ایده های خونیرث و کلیه اسکریپت، اپلیکیشن، نرم افزار و پنل های طراحی شده توسط ما به صورت صفر تا 100 در کشور عزیزمان ایران توسط طراحان خوش ذوق داخلی منطبق با بالاترین سطح ممکن استانداردهای جهانی طراحی و آماده میشوند.


اپن سورس بودن: اکثر غریب به اتفاق تمامی طراحان ایران قصد ندارد سورس یا کدهای طراحی خود را تحویل خریدار نمایند، بدین طریق که دست های فروش و رغیب برای آنها در آن طراحی زیاد نشده و ازین طریق بتوانند بازار خود را دائما حفظ کنند، ولی از نظر خونیرث آنقدر ایده و طرح و استعداد در زمینه وب و موبایل فراوان است که نیاز نیست ما سورس ها و کدهای برنامه را بابت پولی که خریدار بزرگوار پرداخت مینمایند قایم کنیم! از این رو خریدار بزرگوار بعد از خرید به تمامی کدها دسترسی خواهند داشت و به هر طریقی که مایل باشند میتوانند با سلیقه خود هرچیزی را در سیستم خریداری شده تغییر دهند.


ماژولار بودن سیستم: مهمترین قابلیت کلیدی که یک محصول کارا و هوشمند میتواند داشته باشد، از خودرو گرفته تا حتی یک لبتاب، ماژولار بودن آن یا قابلیت حذف یا نصب امکانات جدید بر روی آن میباشد، به صورت 100% تمامی محصولات خونیرث چه اپلیکیشن، چه نرم افزار و چه اسکریپت به صورت کامل فول ماژولار هستند و هر نوع امکاناتی که مد نظر شما باشد میتواند از سیستم حذف یا به آن بر اساس سلیقه شما اضافه گردد.


مانیتورینگ کسب و کار: پیش از این که شما این محصول را در خونیرث ببینید بیش از 12 ماه تیم خونیرث با ارزیابی و پلتفرم نویسی های مختلف به همراه رسم و چارت نویسی های مختلف اقدام به برنامه ریزی و یافتن بستر مناسب جهت توسعه این محصول در داخل و خارج کشور کرده است، بعد از راه اندازی سیستم توسط شما هم ما به صورت مداوم و متناوب از 3، 6 و 12 ماه اقدام به بررسی اپلیکیشن یا سایت راه اندازی شده میکنیم تا بهترین نتیجه برای شما حاصل گردد.


تحویل به حالت فول پک: تقریبا اکثر طراحان وب و اپلیکیشن فارسی اقدام به فروش پلن بندی شده با امکانات کم به زیاد و قیمت کم به زیاد یک محصول میکنند که این غیراستانداردترین کار ممکن در حق خریدار است! خریدارانی که اپلیکیشن، اسکریپت یا نرم افزار مربوطه را به صورت "فول پک" یا کامل دریافت نمیکنند پروژه و برنامه ریزی های آنها به شکست می انجامد و این امر 6 الی 24 ماه بعد محرز میگردد. خونیرث به این امر با برنامه ریزی های زیاد واقف شده و تمامی طراحی های خود را با کاملترین حالت ممکن و کاملترین امکانات لازمه و "Full Modular یا فول ماژولار" در اختیار خریدار بزرگوار قرار میدهد.


بعد از خرید چه چیزی تحویل میگیرید: شما میخواهید بدانید بعد از خرید این محصول دقیقا چه چیز(هایی) تحویل میگیرید، این حق هر خریداری است که پیش از پرداخت هزینه بداند دقیقا چه چیزهایی را تحویل میگیرد. پس با هم موارد زیر را که بعد از خرید تحویل میگیرید بررسی میکنیم. نکته مهم اینکه برای تمامی موارد بالا سورس کدها هم تحویل داده خواهد شد.


شرایط فروش اقساطی: فروخته شد!

 


محدودیت فروش: این محصول/ایده نهایتاً به "1 نفر" فروخته میشود و بعد از آن فروش این محصول موقف خواهد شد.

قیمت: فروخته شد! [برای استعلام قیمت از بخش تماس با ما اقدام کنید]

نحوه پرداخت: 60% پیش از شروع کار و 40% پس از پایان کار و مشاهده دموی آنلاین تسویه میگردد.