وصف کوتاه: فری فالوو | اپلیکیشن افزایش فالوور و لایک نامحدود و واقعی اینستاگرام

آماده سازی و تحویل: فری فالوو طی 8 الی 12 روز طراحی و کدنویسی شده و تحویل میگیردد.


شرح مختصر و طرز کار: اگر با موارد موجود در کافه بازار آشنایی کامل داشته باشیدمیدونید که کار چنین اپلیکیشنی افزایش لایک و فالوور هست - یعنی بدین شکل که کاربران عضو اپلیکیشن میشن و پیج ها و پست هایی که موجود هست رو لایک و فالوو میکنن و در ازاش سکه جمع آوری میکنن و برای پیج و پست های خودشون لایک و فالوو جمع میکنن، یکسری هم حوصله لایک و فالوو کردن رو ندارن و میان مستقیم ازتون سکه میخرن (سکه برای شما بینهایت هست و تموم نمیشه و براتون 1 ریال هزینه نداره) و بعد برای پیج هاشون یا پست هاشون فالوو میگیرن یا لایک میگیرن ازتون! به همین راحتی! همه چیز تماماً اتوماتیک هست و همه چیز هم براتون بی نهایت هست و شما با این پرداخت دیگه تا همیشه این اپلیکیشن رو دارید و هیچ هزینه ی دیگه ایی نمیکنید!


قابلیت های کسب درآمد و امکانات: شما هزینه میکنید که به کسب درآمدی ثابت ازین محصول/ایده دست پیدا کنید، غیر از این امکان نداره! شما هزینه میکنید، فکر میزارید، استرس به خودتون وارد میکنید که از طریق این محصول به درآمد برسید. خوب در زیر ما یکسری از قابلیت های کسب درآمدی که این محصول/ایده براتون به همراه داره رو لیست کردیم، شاید شما با بررسی بیشتر این محصول منحصربفرد بتونید خیلی راهکارهای بیشتری رو جهت کسب درآمد طلایی میلیونی پیدا کنید.

 • فروش فالوور با قیمت و تعرفه بندی بسیار دقیق (توسط ما براتون انجام میشه)
 • فروش لایک با قیمت و تعرفه بندی بسیار دقیق (توسط ما براتون انجام میشه)
 • بی نهایت بودن سکه ها و رایگان بودن آنها برای شما در نتیجه کسب درآمد نامحدود از فروش سکه لایک و فالوور
 • قابلیت انتقال سکه به صورت نامحدود در اپلیکیشن
 • تشویق کاربران فعال با جوایز هفتگی اعطا شده از سمت شما
 • قابلیت لایک خودکار
 • قابلیت فالووی خودکار
 • لیست سفارشات بسیار دقیق
 • ارتباط دائمی و ثابت با سرور اپلیکیشن
 • قابلیت مسدودسازی افراد متخلف با بستن دسترسی کامل موبایل آنها
 • فروشگاه متصل به مارکت های (بازار و مایکت) بسیار امن
 • اشتراک گذاری اپلیکیشن برای دوستان و آشنایان با قابلیت دریافت سکه

چرا شما باید صاحب این محصول باشید: برخی علت های که شمارو مجاب میکنه برای این محصول/ایده هزینه کنید و مدیریت اونو به عهده بگیرید تا بتونید به کسب درآمد ثابت و عالی دست پیدا کنید در زیر گردآوری شده، موراد زیر که خدمتتون به رشته تحریر در اومده نکاتی هستش که در این بازه زمانی که این ایده را منتشر میکنیم به ذهن ما رسیده، مطمئنا شما اونقدر باهوش و باذکاوت هستین که نکات خیلی بیشتری را درمورد این محصول پیدا کنید.

 • سکه بینهایت برای فالوور = تعداد فالوور بینهایت
 • سکه بینهایت برای لایک = تعداد لایک بینهایت
 • تخفیف بسیار بالا جهت راه اندازی یک کسب و کار مطمئن
 • بدون هزینه ماهانه و سالانه
 • معتبر بودن مارکت های بزرگ ایرانی مایکت و کافه بازار در جهت پرداخت و تسویه حساب با شما
 • گستردگی بسیار زیاد اینستاگرام با غریب به اتفاق 30 میلیون کاربر فعال زن و مرد در ایران
 • نیاز ملزم و دائمی هر شخصی به فالوور و لایک که در اینستاگرام پیج شخصی یا عمومی دارد
 • خودکار بودن و تمام اتوماتیک بودن تمامی مراحل کار اپلیکیشن
 • پشتیبانی ویژه ایی که خونیرث به شما پیش از خرید - پس از خرید و در حین خرید به شما بزرگوار ارائه میدهد

نیازهای مهم: نیازهای هر "سایت، نرم افزار، اپلیکیشن" بر اساس نوع کاربرد و ساختار اون کاملا متفاوته، اینکه طراح و کدنویس و خالق برنامه دقیقا بدونه و هوشیار باشه که خریدار چه نیازهایی رو باید فراهم کنه به هوش طراح برمیگرده و وظیفه ایشون هست! شما که خریدار باشید مسئول فراهم اوردن شرایط مورد نیاز اسکریپت یا سیستم نیستین و ما باید آگاه باشیم چطوری برای شما زمینه ها رو آماده کنیم و خدمتتون ارائه کنیم! از این طریق چک لیست زیر خدمت شما ارائه شده تا بررسی کاملتری داشته باشید.

 • حداقل وقت روزانه 1 الی 3 ساعت جهت مدیریت
 • بی نیاز از هرگونه هاست و سرور و دامنه

عدم اطلاع خریدار: اگر خریدار به هر دلیلی در "نصب و راه اندازی سایت و مدیریت آن" مبتدی هست و یا اینطور تصور میکنه یا واقعا اینطور هست که قدرت و اطلاعات کافی درمورد اسکریپت، سایت، اپلیکیشن یا هرگونه سیستم های آنلاین و آفلاین ندارد خونیرث کلیه مراحل طراحی، کدنویسی، رفع مشکلات، نصب، راه اندازی، کانفیگ و پیکربندی امنیتی رو انجام میده و موارد مدیریتی رو به شرح نوشتار یا تصویر "بر اساس صلاحدید خونیرث" به اطلاع کاربر میرسونه. بدیهی هست پنل مدیریت سایت و خود سایت یا اپلیکیشن سفارش داده شده به صورت 100% فارسی میباشد.


قرارداد قانونی "غیر حضوری" به درخواست شما: در صورتی که شما موافق باشید پیش از شروع کار میتونیم بر حسب درخواست شما قرارداد غیر حضوری به ثبت برسونیم و یک نسخه جهت امضا براتون از طریق پست پیشتاز ارسال کنیم. در صورتی که نیاز به قرارداد دارید هنگام ثبت سفارش 10% به مبلغ محصول/ایده افزوده خواهد شد و تمامی کارهای ثبت و تنظیم و هزینه های پستی اون با ما میباشد، یک پیش نویس از قرارداد هم قبل از پرینت و اجرایی سازی آن برای شما ارسال میشه که پیش از انجام هرکاری از سمت شما تائید و امضا گردد.


قرارداد قانونی "حضوری" به درخواست شما: در صورتی که میخواید به صورت حضوری گفتگویی داشته باشیم و قرارداد را به صورت حضوری در دفترخانه منقعد کنیم میتونیم با هماهنگی های لازمه پیش از شروع کار بر حسب درخواست شما قرارداد رسمی و قابل ثبت در دفاتر اسناد رسمی کشور به ثبت برسونیم. در صورتی که نیاز به قرارداد رسمی دارین هنگام ثبت سفارش 20% به مبلغ این محصول/ایده افزوده میشه که برای "مالیات و حق بیمه" هست و تمامی کارهای ثبت و تنظیم اون با ما هست، یک پیش نویس قبل از پرینت و اجرایی سازی قرارداد برای شما پست میشه که پیش از حضور شما، توسط شما تائید بشه.


کپی برداری با ریسک بالا: کپی برداری از ایده ها، طرح ها و نحوه کدنویسی خونیرث ریسک بالایی رو برای کپی بردار میطلبه و بدون "بیزینس پلن" و "هسته اصلی طرح" هیچ فایده اساسی اینکار نداره و نهایتا 3 الی 6 ماه بعد با صرف هزینه های بسیار با ضرر مالی و زمانی همراه هست، لذا در صورت نیاز ما میتونیم از طریق مراجع قانونی "قوه قضاییه" و "پلیس فتا" طرح شکایت کرده و کپی بردار یقین حتمی داشته باشن که پیگیری لازمه را به رغم دارا بودن وکلای خبره خواهیم داشت.


سند محرمانه: این سند مهم برای این محصول بر اساس صلاحدید خونیرث تهیه و تنظیم شده و مواردی شامل کپی رایت و حقوق خریدار که باید از آن مطلع باشه در این سند درج شده، کلیه مواردی که در سند محرمانه ذکر شده برای حفظ سرمایه شما خریدار بزرگوار هست و در نیل به دستیابی و حفظ موندن طرح، اسکریپت، اپلیکیشن و نرم افزاریه که خریدار از خونیرث دریافت کرده. بدین وسیله خریدار مطلع میشه که بعد از خرید چه حقوقی داره، این سند با قوانین و مقررات کاملا متفاوته و در جهت "حمایت از خریدار" آماده و به نگارش دراومده.


بومی بودن ایده/محصول: مهمترین رکن پشتیبانی و افزایش انعطاف پذیری برای یک سیستم یا CRM,CMS,APP,PRO در این هست که بومی و تولید همون کشوری باشه که خریدار در آن ساکن هست. کلیه محصولات طراحی شده توسط خونیرث به صورت 0 تا 100 در کشور عزیزمون ایران توسط طراحان خوش ذوق داخلی منطبق با بالاترین سطح ممکن استانداردهای جهانی طراحی و آماده میشن که این نمونه بی نظیر رو مشاهده میکنید.


اپن سورس بودن: اپن سورس بودن یعنی شما که خریدار این محصول باشید بتونید کدهای اون رو به راحتی ویرایش کنید و به همه نقاط برنامه به راحتی دسترسی داشته باشین، اکثر غریب به اتفاق همه ی طراحای ایران قصد ندارن سورس یا کدهای طراحی خودشونو تحویل خریدار بدن که بتونن بدین طریق بازار خودشونو دائما حفظ کنن، ولی از نظر خونیرث اونقدر ایده و طرح و استعداد در زمینه وب و موبایل فراوانه که نیاز نیست ما سورس ها و کدهای برنامه را بابت پولی که شما بزرگوار پرداخت میکتید قایم یا قفل کنیم! از این رو شما گرامی بعد از خرید به تمامی کدها دسترسی دارید.


ماژولار بودن سیستم: مهمترین قابلیت کلیدی که یک محصول کارا و هوشمند میتونه داشته باشه، از خودرو گرفته تا حتی یک لبتاب، ماژولار بودن اون یا قابلیت حذف و نصب امکانات جدید بر روی اون هست، به صورت 100% تمامی محصولات خونیرث از اپلیکیشن تا اسکریپت به صورت کامل فول ماژولار هستن، یعنی اینکه هر نوع امکاناتی که مد نظر شما باشه میتونیم از سیستم حذف یا به آن بر اساس سلیقه و ایده شما به سیستم شما اضافه کنیم.


مانیتورینگ کسب و کار: پیش از این که شما این محصول رو در خونیرث به این حالت "در حال فروش" ببینید بیش از 12 ماه تیم خونیرث با ارزیابی و طرح ریزی های مختلف به همراه رسم و چارت نویسی های مختلف اقدام به برنامه ریزی و یافتن بستر مناسب جهت توسعه این محصول در داخل و خارج کشور کرده بود، بعد از راه اندازی سیستم توسط شما هم ما به صورت مداوم و متناوب از 3، 6 و 12 ماه اقدام به بررسی اپلیکیشن یا سایت راه اندازی شده میکنیم تا بهترین نتیجه برای شما حاصل بشه.


تحویل به حالت فول پکیج: اگر تابحال سایت - اسکریپت - اپلیکیشن یا نرم افزاری از سایت یا فروشگاه دیگه برای طراحی سفارش داده باشین متوجه میشین که اکثر فروشنده ها به صورت پلن بندی شده و از امکانات کم به زیاد و قیمت کم به زیاد یک محصول رو دسته بندی میکنن که به بیان ساده اون محصول رو نصفه نیمه بهتون میدن و این باعث میشه شما یک محصول رو به صورت "Full Pack" یا "بسته ی کامل" دریافت نکنید و هرچقدر هم برنامه ریزی خوبی داشته باشید چون تمامی امکانات رو در اختیار ندارید مابین 8 الی 24 ماه بعد برنامه ریزیهاتون به شکست ختم میشه. خونیرث به این امر با برنامه ریزی های زیادی واقف شده و تمامی طراحی های خودشو با کاملترین حالت و بیشترین امکانات و به صورت "FULL PACK"در اختیار شما بزرگوار قرار میده.


بعد از خرید چه چیزی تحویل میگیرید: این حق شماست که پیش از پرداخت هزینه دقیقا بدونید چه چیزهایی رو در قبال هزینه تحویل میگیرید، پس با هم موارد زیر که بعد از خرید تحویل میگیرید رو بررسی میکنیم و خدمتتون به دقت گزارش ارائه میشه، اگر هم سوالی در این باره دارید میتونید از بخش تماس با ما یا پشتیبانی آنلاین در سایت اقدام کنید، کلیه موارد ذکر شده در پایین خدمتتون تمام و کمال تقدیم میشه.

 • اپلیکیشن Android نسخه کافه بازار
 • اپلیکیشن Andorid نسخه مایکت
 • سورس کد نسخه مایکت
 • سورس کد نسخه کافه بازار

شرایط فروش اقساطی: شرایط اقساطی باعث میشه استارت آپ ها یا کسب و کارهای نوپا توانایی اینو داشته باشن با کمترین هزینه کار خودشونو شروع کنن و هزینه بیشتری رو به تبلیغات اختصاص بدن تا درآمد بالاتری داشته باشن، شرایط اقساط یکسری قوانین خاص خودشو داره که اعتبار و سابقه کاری افراد در راحتتر کردن فروش اقساطی میتونه بسیار موثر واقع بشه، یک محصول/ایده میتونه یک تا 10 شرایط اقساطی متفاوت یا حتی بدون شرایط اقساط باشه که در زیر به اون اشاره شده است.

 • شرایط فروش اقساطی (نوع اول): قیمت فروش اقساطی 24 میلیون تومان | 8 میلیون تومان پیش پرداخت | 16 میلیون تومان باقی مانده - ماهانه 4 میلیون تومان - 4 ماهه
 • شرایط فروش اقساطی (نوع دوم): قیمت فروش اقساطی 24 میلیون تومان | 10 میلیون تومان پیش پرداخت | 14 میلیون تومان باقی مانده - ماهانه 2 میلیون تومان - 7 ماهه
 • شرایط فروش اقساطی (نوع سوم): قیمت فروش اقساطی 24 میلیون تومان | 5 میلیون تومان پیش پرداخت | 19 میلیون تومان باقی مانده - ماهانه 1 میلیون تومان - 19 ماهه

نکته مهم: انتخاب یکی از شرایط اقساطی با شما کاربر بزرگوار است.


شرایط فروش نقدی: شرایط فروش نقدی مسلماً نسبت به شرایط اقساطی مزایای بیشماری داره که قابل توجه هست، بدین شکل که اگر شما این محصول/ایده رو به صورت نقدی خریداری کنید تمدید سری بعدی تمامی موارد پشتیبانی "کاملا مجانی" هست و اینکه تخفیف حتمی 10% برای پروژه بعدی که سفارش بدید شامل حال شما میشه و همینطور پلن تبلیغاتی برای این محصول/ایده در صورت نیاز به صورت رایگان خدمتتون تقدیم میشه.

 • شرایط فروش نقدی: 70% پیش از شروع کار - 30% پس از پایان کار و مشاهده دموی آنلاین تسویه میگردد

قیمت اصلی: 20 میلیون تومان

قیمت با تخفیف لحاظ شده: 14 میلیون تومان [پیش از ثبت سفارش حتما با ما تماس بگیرید]

محدودیت فروش: این محصول/ایده نهایتاً به "1 نفر" فروخته میشود و بعد از آن فروش این محصول متوقف خواهد شد.