وصف کوتاه: آنتی دیستراب | اپلیکیشن ضد مزاحم بسیار پیشرفته با الگوریتم اختصاصی ضدمزاحم

آماده سازی و تحویل: طراحی اپلیکیشن به پایان رسیده - بعد از سفارش اپلیکیشن طی 40 الی 55 روز طراحی و کدنویسی شده و تحویل میگیردد.


شرح مختصر و طرز کار: غیر قابل انکار هست که شما هر روز باید پیامک های تبلیغاتی، تماس های تبلیغاتی یا اصلا افراد مزاحم رو از سمت موبایلتون تحمل کنید!! و واقعا تحمل باید بکنید چون راهی برای فیلتر کردن سیل عظیمی از این مزاحم های آنلاین وجود نداره! ولی با وجود Anti Distrub یا به فارسی "ضد مزاحم" میتونید با یک کلیک تمام این مزاحمین رو به سرعت فیلتر کنید و جوری که اون فرد تحت هیچ شرایطی باخبر نمیشه که برای همیشه بلاک شده! جالب اینکه این اپلیکیشن قادر به پیاده سازی در پلتفرم های Android و IOS و WindowsPhone میباشد قابل به کنترل ارتباطات در 4 اپراتور معروف کشور "ایرانسل، همراه اول، رایتل، تالیا" است.
هسته نویسی که برای اپلیکیشن Anti Distrub میتواند صورت بگیرد، میتواند آنرا به قدرتمندترین بلاکر موبایل که برای آسایش استفاده کننده از هر اپراتور یا افراد مزاحمی طراحی شده است قابل استفاده باشد!


قابلیت های کسب درآمد و امکانات: درآمد چنین اسکریپت و ایده ی نابی بسته به میزان و گستره تبلیغاتی شما از ماهانه 2 میلیون تومان به بالا خواهد بود، بسته به توان مدیریتی شما و علم و آگهی شما میتوانید این رقم تا ماهانه 15 میلیون تومان و بیشتر هم افزایش پیدا کند. البته، این نکته حائز اهمیت است که به استحضار شما برسانیم هیچ شغلی در هیچ کشوری قابل تائید یا تضمین نیست ولی با تمهیداتی که شما در نظر بگیرید میتوانید پربازده ترین سیستم کسب درآمدی را از آن خود کنید.

 • - بنر تبلیغاتی زیر اپلیکیشن و بنرهای تبلیغاتی میانی اپلیکیشن با درآمد از هر کلیک یا نمایش بنر در اپلیکیشن
 • - قابلیت قرار دادن ناتفانگشن تبلیغاتی بر اساس درخواست شما و یا همکاری با شبکه های تبلیغاتی
 • - امکان فروش برنامه به صورت مستقیم در استورها با امکان تعیین قیمت از سوی شما بین 1000 تا 40.000 تومان
 • - امکان ارائه رایگان اپلیکیشن در وهله اول و باز کردن امکانات و بخش های مختلف برنامه به صورت درون پرداخت برای افراد در بازه قیمتی 1000 تا 40.000 تومان
 • - از آنجا که این استارت اپ و طرح فقط به 1 نفر فروخته میشود، امکان فروش اپلیکیشن بعد از خرید از ما به یک یا چند نفر با فایل های آن
 • - امکان بلاک کردن کلیه اس ام اس های ناشناس
 • - امکان بلاک کردن کلیه تماس های ناشناس
 • - الگوریتم کاملا اختصاصی به همراه هسته تمام اختصاصی
 • - و نکته قابل توجه اینکه این اپلیکیشن به صورت کلی یک ایده منحصربفرد است

چرا شما باید صاحب این محصول باشید: برخی علت های که شما را مجاب میکند برای این ایده/محصول هزینه کنید و مدیریت آنرا به عهده بگیرید تا بتوانید به کسب درآمد ثابت و عالی دست پیدا کنید در ذیل گردآوری شده است، موراد زیر یکسری از نکاتی است که در این بازه زمانی که این ایده را منتشر میکنیم به ذهن ما رسیده است که خدمتتان ابلاغ نماییم، مطمئنا شما آنقدر باهوش هستید که نکات خیلی بیشتری را درمورد این ایده ببنید.

 • به طور کلی تمامی کاربران موبایل الخصوص در سطح داخل کشور (ایران) نیاز به این برنامه بلاکر دارند و این برنامه و اپلیکیشن جز پردانلودترین در این زمینه خواهد بود! فعال شدن کلیه بخش های این برنامه به صورت درون پرداخت و غیرقابل هک طراحی خواهد شد که حتی اگر فایل APK آن از موبایلی به موبایل دیگر منتقل گردد امکان فعالسازی آن فقط با پرداخت به صورت دورن پرداخت میسر است و بر اساس IMEI اختصاصی هر موبایل عمل خواهد کرد.

اطلاعات فنی محصول/ایده: برخی از قابلیت هایی که این ایده/محصول برای شما به همراه دارد به صورت نکات برجسته معرفی میشوند که میتوانید با مشاهده آنها به بخشی از قابلیت های فنی محصول مورد نظر بپردازید، مواردی که در ذیل به تفکیک مورد، مشخص شده است، در واقع نمونه کوچکی از اطلاعاتی درباره این محصول/ایده میباشد.

 • - قابل کدنویسی و اجرا بر روی پلتفرم Android از ورژن 2.2 تا 5
 • - قابل کدنویسی و اجرا بر روی پلتفرم IOS از ورژن 8 به بالا
 • - قابل کدنویسی و اجرا بر روی پلفترم WindowsPhone ورژن 8.1 و 10
 • - طراحی اصولی بر اساس سبک و سیاق طراحی UX - UI و نحوه چینش گوشی های iPhone
 • - بلاک کردن اتوماتیک پیامک های تبلیغاتی از هر اپراتور و شرکت خصوصی (قابلیت باز گذاشتن پیامک های بانکی شما)
 • - اسکریپت سایت آنتی دیستراب بسیار ساده ولی پرقدرت بر پلتفرم و تکنولوژی های MySQL - MVC - PHP - BootStrap - JavaScript - AJAX
 • - بلاک کردن کلیه تماس های مزاحم پیش از برقراری تماس با شما
 • - قابلیت قراردادن زمان مجاز تماس افراد ناشناس با شما
 • - مدیریت کامل لیست بلاک شده ها
 • - مدیریت کامل لیست مجاز به تماس با شما
 • - قابلیت اضافه کردن زبان های جدید به اپلیکیشن در صورت نیاز شما به راحتی
 • - قابلیت تعیین بازه زمانی (تاریخ) برای مجاز دانستن افراد ناشناس با شما
 • - قابلیت مسدودسازی کلیه شماره های برقرارکننده تماس با شما غر از دفترچه تلفن
 • - محیط کاربرپسند و طراحی شده بر اساس اصول طراحی گرافیک
 • - بدون هیچگونه نمونه داخلی یا خارجی
 • - طراحی شده از صفر و ایده و استارت آپ به صورت کاملا بومی و پارسی
 • - با پرداخت هزینه یک اپلیکیشن شما 3 اپلیکیشن دریافت خواهید کرد در نسخه های کافه بازار - مایکت - پرداخت آزاد با زرین پال

نیازهای مهم: نیازهای هر "اسکریپت، نرم افزار، اپلیکیشن" بر اساس نوع کاربرد آن و ساختار آن کاملا متفاوت از هر موضوعی است، اینکه طراح و کدنویس و خالق برنامه دقیقا بداند و هوشیار باشد که خریدار چه نیازهایی را باید فراهم آورد به هوش طراح برمیگردد! ما باید آگاه باشیم چگونه برای شما زمینه ها را آماده کنیم و خدمتتان ارائه کنیم! شما مسئول فراهم اوردن شرایط مورد نیاز اسکریپت یا سیستم نبوده و نخواهید بود و ما باید زمینه های مورد نیاز برای کسب و کار شما را آماده کنیم، از این رو چک لیست زیر خدمت شما ارائه شده که بهتر و واضحتر از نیازهای سیستم با خبر باشید.

 • حداقل وقت روزانه 1 الی 3 ساعت جهت مدیریت
 • نیاز به هاست اشتراکی معمولی لینوکس دارای کنترل پنل DirectAdmin یا Cpanel و در مراحل بالاتر هاست پربازدید

بیزینس پلن: همراه این محصول شما یک بیزینس پلن حاوی یک فایل صوتی و یک فایل PDF دریافت خواهید کرد که روند کسب و کار شما با این اسکریپت یا اپلیکیشن را به صورت واضح و دقیق بیان میکند تا تسلط کافی فکری و عملی بر اسکریپت یا اپلیکیشن کسب کنید، به صورت واضح بیزینس پلن یعنی راه کسب و کار یا نقشه ی تجاری محصول شما که بتوانید به واسطه آن به سود مناسب در کسب و کار خود دست پیدا کنید.


عدم اطلاع خریدار: اگر خریدار به هر دلیلی در "نصب و راه اندازی سایت و مدیریت آن" مبتدی است و اینطور تصور میکند یا واقعا اینطور است که قدرت و اطلاعات کافی درمورد اسکریپت، سایت، اپلیکیشن یا هرگونه سیستم های آنلاین و آفلاین ندارد خونیرث کلیه مراحل طراحی، کدنویسی، رفع مشکلات، نصب، راه اندازی، کانفیگ و پیکربندی امنیتی را انجام خواهد داد و موارد مدیریتی را به شرح نوشتار یا تصویر "بر اساس صلاحدید خونیرث" به اطلاع کاربر خواهد رساند. بدیهی است پنل مدیریت سایت و خود سایت یا اپلیکیشن سفارش داده شده به صورت 100% فارسی میباشد.


قرارداد قانونی "غیر حضوری" به درخواست شما: در صورتی که شما موافق باشید پیش از شروع کار میتوانیم بر حسب درخواست شما قرارداد رسمی و قابل ثبت در دفاتر اسناد رسمی کشور به ثبت برسانیم و یک نسخه جهت امضای شما برایتان ارسال نماییم. در صورتی که نیاز به قرارداد دارید هنگام ثبت سفارش 20% به مبلغ محصول/ایده افزوده خواهد شد و تمامی کارهای ثبت و تنظیم و هزینه های پستی آن با ما میباشد، یک پیش نویس قبل از پرینت و اجرایی سازی آن برای شما ارسال خواهد شد که پیش از انجام هرکاری از سمت شما تائید و امضا گردد.


قرارداد قانونی "حضوری" به درخواست شما: در صورتی که میخواهید به صورت حضوری گفتگویی داشته باشیم و قرارداد را به صورت حضوری در دفترخانه منقعد کنیم میتوانیم با هماهنگی های لازمه پیش از شروع کار بر حسب درخواست شما قرارداد رسمی و قابل ثبت در دفاتر اسناد رسمی کشور به ثبت برسانیم. در صورتی که نیاز به قرارداد دارید هنگام ثبت سفارش 20% به مبلغ محصول/ایده افزوده خواهد شد و تمامی کارهای ثبت و تنظیم و هزینه های آن با ما میباشد، یک پیش نویس قبل از پرینت و اجرایی سازی آن برای شما ارسال خواهد شد که پیش از انجام هرکاری از سمت شما تائید و امضا گردد.


کپی برداری با ریسک بالا: کپی برداری از ایده ها، طرح ها و نحوه کدنویسی خونیرث بدون "بیزینس پلن" و "هسته اصلی طرح" هیچ فایده اساسی نداشته و نهایتا 3 الی 6 ماه بعد با صرف هزینه های بسیار با ضرر مالی و زمانی همراه خواهد بود، لذا در صورت نیاز ما میتوانیم از طریق مراجع قانونی "قوه قضاییه" و "پلیس فتا" طرح شکایت کرده و کپی بردار یقین حتمی داشته باشند پیگیری لازمه را به رغم دارا بودن وکلای خبره خواهیم داشت.


سند محرمانه: این سند مهم برای این محصول بر اساس صلاحدید خونیرث تهیه و تنظیم گشته است و مواردی شامل کپی رایت و حقوق خریدار که باید از آن مطلع باشد درج گشته است، کلیه مواردی که در سند محرمانه ذکر شده است برای حفظ سرمایه خریدار بوده و در نیل به دستیابی و حفظ ماندن طرح، اسکریپت، اپلیکیشن و نرم افزاری است که خریدار از خونیرث خریداری کرده است. بدین وسیله خریدار مطلع میگردد که بعد از خرید چه حقوقی خواهد داشت. این سند با قوانین و مقررات متفاوت است و در جهت "حمایت از خریدار" بزرگوار میباشد.


بومی بودن ایده/محصول: مهمترین رکن پشتیبانی و افزایش انعطاف پذیری برای یک سیستم یا CRM,CMS,APP,PRO در این است که بومی و تولید همان کشوری باشد که خریدار در آن ساکن است. ایده های خونیرث و کلیه اسکریپت، اپلیکیشن، نرم افزار و پنل های طراحی شده توسط ما به صورت صفر تا 100 در کشور عزیزمان ایران توسط طراحان خوش ذوق داخلی منطبق با بالاترین سطح ممکن استانداردهای جهانی طراحی و آماده میشوند.


اپن سورس بودن: اکثر غریب به اتفاق تمامی طراحان ایران قصد ندارد سورس یا کدهای طراحی خود را تحویل خریدار نمایند، بدین طریق که دست های فروش و رغیب برای آنها در آن طراحی زیاد نشده و ازین طریق بتوانند بازار خود را دائما حفظ کنند، ولی از نظر خونیرث آنقدر ایده و طرح و استعداد در زمینه وب و موبایل فراوان است که نیاز نیست ما سورس ها و کدهای برنامه را بابت پولی که خریدار بزرگوار پرداخت مینمایند قایم کنیم! از این رو خریدار بزرگوار بعد از خرید به تمامی کدها دسترسی خواهند داشت و به هر طریقی که مایل باشند میتوانند با سلیقه خود هرچیزی را در سیستم خریداری شده تغییر دهند.


ماژولار بودن سیستم: مهمترین قابلیت کلیدی که یک محصول کارا و هوشمند میتواند داشته باشد، از خودرو گرفته تا حتی یک لبتاب، ماژولار بودن آن یا قابلیت حذف یا نصب امکانات جدید بر روی آن میباشد، به صورت 100% تمامی محصولات خونیرث چه اپلیکیشن، چه نرم افزار و چه اسکریپت به صورت کامل فول ماژولار هستند و هر نوع امکاناتی که مد نظر شما باشد میتواند از سیستم حذف یا به آن بر اساس سلیقه شما اضافه گردد.


مانیتورینگ کسب و کار: پیش از این که شما این محصول را در خونیرث ببینید بیش از 12 ماه تیم خونیرث با ارزیابی و پلتفرم نویسی های مختلف به همراه رسم و چارت نویسی های مختلف اقدام به برنامه ریزی و یافتن بستر مناسب جهت توسعه این محصول در داخل و خارج کشور کرده است، بعد از راه اندازی سیستم توسط شما هم ما به صورت مداوم و متناوب از 3، 6 و 12 ماه اقدام به بررسی اپلیکیشن یا سایت راه اندازی شده میکنیم تا بهترین نتیجه برای شما حاصل گردد.


تحویل به حالت فول پک: تقریبا اکثر طراحان وب و اپلیکیشن فارسی اقدام به فروش پلن بندی شده با امکانات کم به زیاد و قیمت کم به زیاد یک محصول میکنند که این غیراستانداردترین کار ممکن در حق خریدار است! خریدارانی که اپلیکیشن، اسکریپت یا نرم افزار مربوطه را به صورت "فول پک" یا کامل دریافت نمیکنند پروژه و برنامه ریزی های آنها به شکست می انجامد و این امر 6 الی 24 ماه بعد محرز میگردد. خونیرث به این امر با برنامه ریزی های زیاد واقف شده و تمامی طراحی های خود را با کاملترین حالت ممکن و کاملترین امکانات لازمه و "Full Modular یا فول ماژولار" در اختیار خریدار بزرگوار قرار میدهد.


بعد از خرید چه چیزی تحویل میگیرید: شما میخواهید بدانید بعد از خرید این محصول دقیقا چه چیز(هایی) تحویل میگیرید، این حق هر خریداری است که پیش از پرداخت هزینه بداند دقیقا چه چیزهایی را تحویل میگیرد. پس با هم موارد زیر را که بعد از خرید تحویل میگیرید بررسی میکنیم. نکته مهم اینکه برای تمامی موارد بالا سورس کدها هم تحویل داده خواهد شد.

 • اپلیکیشن Android در 6 نسخه برای کافه بازار - مایکت - پلازا - کندو - ایران اپس - گوگل پلی - نسخه بدون نیاز به مارکت
 • اپلیکیشن IOS مخصوص نسخه IOS 8 به بالا
 • وب سرور کاربران عضو شده و مشاهده لیست کاربران
 • اینتنت های برنامه برای حالت درون پرداخت برای کلیه مارکت های مشخص شده به نام شما و نسخه بدون مارکت متصل به زرین پال
 • کلیه موارد درج شده در بخش اشانتیون و تخفیف این محصول

شرایط فروش اقساطی: فروخته شده!

 


محدودیت فروش: این محصول/ایده نهایتاً به "1 نفر" فروخته میشود و بعد از آن فروش این محصول موقف خواهد شد.

قیمت: فروخته شده! [پیش از ثبت سفارش این محصول حتما با ما تماس بگیرید]

نحوه پرداخت: 60% پیش از شروع کار و 40% پس از پایان کار و مشاهده دموی آنلاین تسویه میگردد.