پیش فاکتور
شرح محصول قیمت تخفیف منظور شده
جمع نهایی: 0 تومان

- پیش از خرید و ثبت سفارش میتوانید از بخش “سفارش ایده و تماس” سوالات و ابهامات خود را در خصوص پروژه مطرح و رفع نمایید.
- برخی پروژه ها بر اساس زمان تعیین شده آماده میشوند که در صفحه پروژه مربوطه درج گردیده است که بازه ایی مابین 1 الی 60 روز است، لطفا پیش از خرید نهایی به این نکته توجه کنید!
- پس از پرداخت هزینه پروژه در صورتی که در میانه کار به هر دلیلی از ادامه کار منصرف شدید با کسر 30% از کل هزینه پروژه باقی مبلغ قابل عودت میباشد.
- ثبت و سفارش یک پروژه به منزله قبول “سند محرمانه” “قوانین و مقررات” سایت خونیرث میباشد.
- بدیهی است پس از ثبت سفارش یک پروژه ما با شما حتما در تماس خواهیم بود تا روند انجام پروژه را تسریع کنیم.

پرداخت : یکی از روش های پرداخت زیر که بیشتر باب میل شماست را میتوانید انتخاب نمایید، تفاوتی از نظر میزان سرعت و سهولت پرداخت مابین موارد زیر وجود نخواهد داشت ولی پرداخت آنلاین پیشنهاد میگردد
در صورتی که مایل هستید از طریق “پر کردن فیش واریزی” یا دستگاه های خودپرداز بانکی “ATM” مبلغ واریزی را برای ما واریز نمایید پس از واریز وجه شماره فیش واریزی را در کادر روبرو وارد کرده و سفارش خود را ثبت نمایید.
  
در صورتی که مایل هستید از طریق “موبایل بانک” یا پنل اینرتنت بانک خود “NET BANK” مبلغ واریزی را برای ما واریز نمایید پس از واریز وجه شماره پیگیری بانکی را در کادر روبرو وارد کرده و سفارش خود را ثبت نمایید.
  
اگر کارت بانکی عضو شتاب شما دارای رمز دوم است بهترین پیشنهاد برای شما پرداخت آنلاین از طریق درگاه پرداخت ما میباشد که با امنیت کامل و راحتترین و سریعترین راه ممکن برای شما کاربر عزیز مهیا گشته است.