پشتیبانی قدرتمند:

پشتیبانی ویژه: این پشتیبانی مخص ساعات اداری بوده (9 صبح تا 3 بعد از ظهر) و شامل خدماتی نظیر چت مستقیم خونیرث - چت یا تماس از طریق پیام رسان واتس آپ - پی ام تلگرام - دایرکت اینستاگرام - فرم تماس سایت - شماره موبایل میباشد، کلیه کاربران بر اساس پروژه ایی که سفارش میدهند از 3 ماه تا 2 سال این پشتیبانی شامل حالشان خواهد شد.


پشتیبانی اورژانسی: این پشتیبانی خارج از ساعات اداری فقط برای مشکلات فنی یا امنیتی برای پروژه ها مهیا شده است که از طریق چت تلگرام یا فرم تماس حاضر در بخش "سفارش ایده و تماس - فرم اول" برای کاربران در دسترس است، پاسخدهی به موارد اورژانسی بعد از فروش یا تحویل هر پروژه کمتر از 30 دقیقه خواهد بود.


پشتیانی فنی: جهت رفع ایرادات احتمالی فنی به صورت رایگان خدمت کاربران عزیزی که از خونیرث پروژه ایی سفارش دهند ارائه خواهد گردید، مهلت و مدت زمان این پشتیبانی مابین 3 ماه الی 3 سال میباشد.


پشتیبانی آموزشی: برخی افراد مبتدی قصد راه اندازی پروژه ایی را دارند، هزینه و وقت کافی هم جهت مدیریت موجود است ولی قدرت مدیریت پروژه برای آنان میسر نیست، از این طریق ما تا زمان یادگیری کامل، آنها را حمایت میکنیم و آموزش های لازمه را به این دسته افراد ارائه خواهیم داد، متوسط پشتیبانی آموزشی از 1 ماه الی 9 ماه میباشد.


پشتیبانی تبلیغاتی: بسترشناسی تبلیغاتی و شناخت مکان های مناسب در دنیای مجازی جهت تبلیغات یکی از مهمترین فاکتورهای به درآمد رسیدن یا برند شدن هر محصول یا خدماتی است، هیچ نتیجه ایی جز تبلیغات در دنیای مجازی باعث افزایش بازدید، فروش یا کاربر نخواهد شد، ازین رو خدمت بزرگواران خریدار پشتیبانی تبلیغاتی مابین 1 الی 6 ماه ارائه خواهد شد که بهترین مکان ها و مسیرها جهت تبلیغات را بیابند.


پشتیبانی قابل انتقال: در صورتی که اسکریپت، اپلیکیشن، ایده، سایت و هرچیزی که از خونیرث خریداری کرده باشید شامل پشتیبانی انتقال باشد از طریق این نوع حمایت شما قادر هستید بدون هیچ مشکلی تمامی اطلاعات و سایت خود را به کسی دیگر منتقل کنید و سپس به خونیرث اطلاع دهید، باقی پشتیبانی به فرد جدید منتقل خواهد شد و ما خریدار جدید از شما را مدیر سیستم مینامیم.


پشتیبانی توسعه کدها: هیچ اسکریپت یا اپلیکیشنی تحت وب یا دنیای موبایل بدون پشتیبانی توسعه کد ذره ایی ارزش ندارد! زیرا کدهایی که نوشته شده اند فقط توسط همان برنامه نویس به بهترین شکل ممکن قابل توسعه، پیشرفت و کارایی هستند، از این رو این پشتیبانی با بیشترین مهلت زمانی از 9 ماه تا 5 سال قابل ارائه است، هر ماژول، افزونه یا امکان خاصی که مد نظر شما باشد طی پرداخت هزینه با بیشترین تخفیف در کمترین زمان قابل انجام و ارائه است.


پشتیبانی طراحی گرافیک: با پرداخت کمترین هزینه قادر هستید از نظر گرافیکی هر بخشی از سایت یا اپلیکیشن یا ایده ی خود را توسعه دهید، مدت زمان این پشتیبانی مابین 3 ماه الی 5 سال است.

 

سختگیری ما در طراحی و کدنویسی:

در نظر گرفتن فونت، رنگ، روشنایی و تاریکی: مواردی که باعث میشود چشم کاربر مورد آزار گرافیکی قرار نگیرد اینهاست! مطمئنا ما به آن اهمیت ویژه ایی خواهیم داد، کاربران علاقه مندند مطالبی با رنگ و فونت خوب و نور مناسب و تاریکی مساعد چشم بدوزند نه به در و بر هم بودن رنگ ها و بزرگ و کوچیک بودن فونت ها!


در نظر گرفتن هماهنگی، مجاورت، تشابه، تکرار: رعایت فاصله مناسب بین عناصر درون سایت یا اپلیکیشن، قابلیت تکرارپذیری در سایر عناصر مختلف در کنار هم، و قابلیت تکرار یک عنصر در چندین سایز متفاوت در کنار یکدیگر از مسائلی است که به میلیمتر و به پیکسل باید مورد توجه قرار بگیرد که ما اهمیت ویژه ایی به این موارد خواهیم داد.


در نظر گرفتن تقارن، آشیانه، وزن: عناصر در دو طرف یک محور تقارن فرضی، به طور مشابه مرتب میشوند و همچنین عناصر به صورت تقارن خانواده فرزند و نوه در کنار یکدیگر به صورت متصل با هم تقسیم میشوند و عناصر هم زون و هم ردیف از یک کلاس مشابه در جایگاه سلسله مراتبیشان متعلقند.


در نظر گرفتن اندازه، نسبت، تقسیم: میان سایز یکایک عناصر باید نسبتی وجود داشته باشد، عناصر مرتبط به هم در یک نسبت هماهنگ دیداری با یکدیگر نشان داده شوند و ایجاد نقاد کانونی متمرکز که به طور اتوماتیک رابطه معناداری را خلق کند.


در نظر گرفتن رنگ، اندازه، خطوط: برای تمایز بخشیدن به عناصر در سایت و اپلیکیشن از رنگ های همسان استفاده میشود، اندازه ها هستند که توجه بیننده ها را به خود جلب میکنند و خطوط هستند که تضاد را بینابین این عناصر گسترده در طرح را مشخص میکنند تا زیباتر به نظر برسند.


در نظر گرفتن روانشناسی رنگ مشابه با کار طرح: رنگ ها خاصیت های بسیار مهمی در طراحی ایفا میکنند، به صورتی که اگر رنگ ها متناسب با نوع کار، پروژه، ایده و موضوع کار نباشد شکست آن کار حتمی است، رنگ ها هستند که باعث میشوند کاربران زیادی به سمت کسب و کار شما سوق پیدا کنند یا شما علارقم تلاش بسیار برای به فروش رسیدن کالا یا خدمتتان شکست بخورید، ما این را از پیش درک کردیم و شما خوش شانس هستید که خونیرث این مورد را برای طرحتان به صورت کاملا "مجانی" در نظر میگیرد و اجرایی میسازد.


در نظر گرفتن روانشناسی نیاز کاربران به طرح مدنظر: ما پیش از اجرایی سازی ایده و طراحی آن کلیه شبکه های اجتماعی که "ایرانیان" در آن حضور دارند و الگوریتم جستجوی گوگل توسط کاربران ایرانی - موضوعات مدنظر کاربران طی 1 ماه پیش - 1 سال پیش و 10 سال پیش درمورد موضوع قرار بر راه اندازی را مورد بررسی، ارزیابی و گزینه نویسی قرار میدهیم، اگر نیاز کاربران به موضوع قابل اجرا کافی باشد آنرا اجرایی سازی و طراحی میکنیم. این بخش کار خودش یکی از هزاران بخش بیزینس پلن نویس میباشد.

 

خدمات گسترده و تعجب برانگیز:

نکته بسیار مهم: ما متشکریم! که شما وقت گرانبهاتون رو صرف میکنید و مطالب زیر رو مطالعه میکنید، فقط خواهشی که داریم این هست که خدماتی که در کنار خرید یک محصول/ایده/اسکریپت/اپلیکیشن/نرم افزار از ما دریافت میکنید رو با خدمات پیش از خرید و پس از فروش باقی طراحان حاضر در داخل کشور و خارج کشور مقایسه کنید و خودتون قضاوت کنید.


مدت زمان فعالیت ما: خونیرث با بیش از 9 سال فعالیت در دنیای مجازی با اسامی و کاربرد های مختلف امروزه بیش از 100 نمونه کار مختلف دارا میباشد.


زیبایی طراحی خونیرث: طراحی سایت خود طراح همیشه منوط به ذوق و هنر طراح از پروژه های آماده به اقدام است، اگر سایتی را مشاهده کردید که خود طراح و کدنویس اپلیکیشن یا وب سایت است نمونه کارهای قدرتمندی هم دارد ولی طراحی سایت خودش جالب توجه نیست و چنگی به دل نمیزند یقین پیدا کنید در طراحی و گرفتن سفارش از شما هم اینچنین خواهد بود. با شدت و بسیار سختگیرانه بر روی طراحی خونیرث کار کرده اییم، بی نقص نیستیم ولی سعی کرده اییم تمامی ریز نکات مانند، سرعت بارگزاری، گرافیک، توضیحات زیبا و رسا، آسان بودن مراحل مشاهده سایت، درک از UI - UX - کامل بودن کدنویسی تمامی بخش ها - تگ گذاری اصولی - مطلب گذاری به تایم را در بالاترین حد ممکن در نظر بگیریم.


اهمیت به طراحی متریال: طراحی متریال جز پرطرفدارترین طراحی روز دنیا به حساب میاید، از این رو خونیرث بر این موضوع واقف است که اینچنین طراحی را اگر کاربر مد نظر داشته باشد کاملا قابل پیاده سازی است.


ابتکار در طراحی گرافیک: کلیه طرح های ما در گرافیک با یک نگاه این پیام را به شخص شما میرساند که در تمامی طراحی ها از آیکون ها تا طرح و رنگ ها ابتکار دیده میشود و خلق ایده و موضوعات جدید، ما حتی به سایز فونت ها و مدل آنها هم دقت میکنیم و به آن اهمیت ویژه ایی میدهیم و اینهاست که یک طراحی ناب برای شما خلق خواهد کرد.


استفاده از نرم افزارهای آپدیت: کلیه نرم افزارهای استفاده شده چه در ویندوز چه در وب جهت طراحی و کدنویسی از طرف تیم ما اورجینال بوده و از بروزترین نسخه های موجود جهان میباشد، Android Studio - Photoshop - Eclipse - Corel Draw - 3DMax - Maya - C++ - C# - Visual Basic و حداقل بیش از 20 برنامه و نرم افزار دیگر


دیزاین آمریکایی و اروپایی: ناگفته نیست اگر بگوییم دیزاین طراحان آمریکایی و اروپایی بسیار هیجان انگیز، خوش آب و رنگ و کاربرپسند است، ما از این طراحی های الهام میگیریم و نتیجه این الهام نیک خلق سوژه هایی برای وب و موبایل است که بیشترین کاربران مد نظر را به خود سوق خواهد داد.


رعایت تمامی استانداردها: استانداردهایی در توسعه وب، توسعه کدها و Developer وجود دارد که باید توسط برنامه نویس مربوطه رعایت گردد


دقت بالا در کدنویسی: تراز قرارگیری کدها در اسکریپت یا اپلیکیشن، عملکرد سریعتر در کدها، بدون باگ "حفره امنیتی" بودن کدها، قابلیت تغییر سریع، عدم دسترسی به کدها و انطباق پذیری بالای کدها با گرافیک و رابط کاربری از نشانه های دقت در کدنویسی یک پروژه است که توسط تیم ما به شدت و با سختگیری تمام رعایت میگردد.


قیمت مناسب: بسته به طراحی گرافیک - کدنویسی - زمانبر بودن پروژه - سطح کار برنامه نویسان - نوع طراح گرافیک - رابط کاربری - زبان های اسکریپت یا اپلیکیشن - تعداد ایده های پروژه - مدت زمان تحویل و بیش از 110 فاکتور مختلف قیمت یک پروژه تعیین و تکلیف خواهد شد. قیمتی که درج میشود در برابر کلیه امکانات، قابلیت ها و محاسنی که بعد از خرید خونیرث برای کاربر قائل خواهد شد و احترامی که برای هزینه ی کاربر قائل میشود ستودنی است.


اضافه کردن ایده های رایگان به طرح: در تمامی پروژه ها حداقل مابین 7 الی 35 مورد ایده جدید به صورت کاملا رایگان به هر پروژه اضافه خواهد شد تا پروژه قدرت جدید بودن خود را داشته باشد.


تضمین امنیت کار: کلیه طرح ها و پروژه های کدنویسی شده و طراحی شده از نظر امنیت، ضدهک بودن و امنیت پنل ها تضمین خواهند شد.


هاست یا سرور رایگان: بسته به نیاز کاربر و نیاز اسکریپت در اکثر پروژه ها هاست یا سرور مجازی یا اختصاصی از 1 ماه تا 24 ماه به صورت رایگان به کاربر محترم به صورت کاملا "رایگام" اهدا خواهد شد.


دامنه رایگان: به اکثر وب سایت ها "بسته به پروژه متفاوت است" دامنه اینترنتی یا Domain رایگان از سمت ما به انتخاب مشتری تعلق خواهد گرفت.


بهینه سازی رایگان صفحات: کلیه صفحات سایت از نظر سرعت بارگزاری بررسی و از نظر حجم و سایز و اندازه و سرعت بارگزاری و نوع تصاویر بهینه سازی خواهند شد که از سمت خونیرث این امر به صورت "کاملا مجانی" انجام خواهد شد.


سئوی رایگان وب: پروژه های ما اکثرا با سئو تحویل داده خواهند شد، به صورت پروژه محور سایت ها و اسکریپت ها سئوی اولیه داشته و بیش از 70% سئو هستند! امکان این هست که برخی موارد اسکریپت به صورت 100% هم به صورت سئو شده تحویل داده شود که در صفحه پروژه درج خواهد شد.


طراحی بدون کپی رایت: ما معتقد هستیم قرار گرفتن کپی رایت "CopyRight" خونیرث بدین صورت که: Excusive Designed With By Khunires در پایین وب سایت هیچ تاثیری در پیشرفت، پسرفت، سود یا زیان بر خونیرث نداشته و الزامی بر هیچ یک از کاربران نیست که کپی رایت ما را به عنوان طراح، کدنویس و پشتیبان درون سایتشان حفظ کنند، کاربران اعم از خریدار و سفارش دهنده پروژه ها اختصاصی قادر هستند کپی رایت را هر زمان که علاقه مند بودند حذف نمایند، اینکه نوشته کپی رایت را به قوت خود باقی بگذارند به الطفات ایشان بستگی خواهد داشت.


محدودیت فروش یک پروژه: فروش - طراحی - کدنویسی و به صورت کلی اجرایی سازی یک نوع پروژه از سمت خونیرث دارای محدودیت هایی است، بدین صورت که رغیب برای خریداران قبلی ساخته نشود و قوت و قدرت یک پروژه و هزینه ی یک خریدار به قوت خود باقی بماند تعداد پذیرش یک نوع پروژه محدود است و هر پروژه با ایده های خاص و جالب خود اقدام به شروع "Star" کار خواهد شد.


فروش اقساطی پروژه ها: برخی از پروژه ها بر اساس قیمت و نوع کار ممکن است به صورت اقساطی ارائه شوند که طی یک قرارداد حضوری یا غیرحضوری "آنلاین" قابل انجام خواهد بود. شرایط خونیرث هم برای سفارش دهنده سختیگرانه نیست و با توافق قابل انجام است. (فقط برای پروژه هایی که در صفحه آنها حالت اقساطی ذکر شده باشد قابل انجام است).


ارائه بیزینس پلن کاملا رایگان: مهمترین رکن موفقیت در یک کار داشتن بیزینس پلن یا نقشه تجاری است که موفقیت شما را تا حدود زیادی تضمین کند یا تمام سرمایه شما را به قول معروف به باد دهد! این بیزینس پلن یا نقشه راه برای هر اسکریپت/ایده/اپلیکیشن/نرم افزار به صورت پیش نویس آزمایشی "Beta" قبل از طراحی اولیه طرح شما نوشته شده و پس از آن هم به صورت نسخه کامل "Full" خدمت سفارش دهنده عزیز به صورت رایگان ارائه خواهد شد.


مشاوره پیش و پس از خرید: مطمئنا مشاوره پیش از خرید و پس از خرید خدمت خریدار گرامی در حد توان و نیاز شما بزرگوار ارائه خواهد شد.


مشاوره رایگان اخذ مجوزها: برخی سایت ها جهت ایجاد اعتمادسازی برای کاربران یا در روند کاری خود نیاز به اخذ مجوزهای لازمه "نماد اعتماد - انجمن صنفی - نماد وزارت ارشاد" یا ازین دست نمادها و مجوزهای لازمه دارند که در این روند راهنمایی های لازمه ارائه خواهد شد.


تسلط به کدنویسی پیشرفته: تمامی اعضای خونیرث بر اساس نوع حرفه خود بر کدنویسی مربوط به کار خود کاملا مسلط هستند، کدنویسی پیشرفته هم یعنی همین، اگر یک برنامه نویس ما مسلط به JQ است یعنی باید به صورت 100% از کوچیکترین نکات جیکوئری با خبر باشد و بداند دقیقا فلان اِلمان در فلان نقطه به چه علت قرار گرفته است و کد مربوطه به آن چیست.


ارائه پیش نویس و پیش طرح: تمامی طرح ها در قالب پیش نویس "توضیحات کامل" و پیش طرح "طرح اولیه گرافیکی" برای کاربر قابل مطالعه و مشاهده است، کاربر بعد از تائید طرح مربوطه و داشتن اطلاعات کامل و واضح با دید وسیع و اشراف بر موضوع میتواند در خرید یا رد طرح مربوطه تصمیم بهتری اتخاذ نماید.


ارائه تخفیف های بسیار بالا: تخفیفات خونیرث برای کاربران شگفت انگیز خواهد بود! ما علاقه زیادی داریم که به نیاز و تعرفه دلخواه مشتریانمان تا جایی که از عرف هدیه خارج نباشد تخفیف دهیم، این یکی از مزیت های همکاری با خونیرث است چه برای شروع کار چه در روند کار و چه بعد از پایان کار با یک فرد که تازه تعهد ما آغاز شده است.


دایره تیم گسترده و صمیمانه: تیم خونیرث در پهنه ی دنیای گسترده ی اینترنت و تجارت الکترونیک از 1 نفر که مدیریت سایت باشد شروع شد و تا اکنون که به بیش از 30 نفر رسیده است تکمیل گردید، کلیه اعضای تیم به صورت دورکاری "پروژه محور" با خونیرث همکاری داشته و ارتباط تنگاتنگ و دوستانه ایی با ما دارند، کلیه اعضای تیم دقیق، مجرب، کاربلد و عاشق حرفه ی خود هستند، البته غیر از این هم نیست، چون خونیرث فقط افرادی که عاشق کارشان باشد را وارد تیم خود خواهد کرد.


وبلاگ فعال: فعالیت بخش وبلاگ خونیرث به صورت کاملا اختصاصی است، بدین صورت که فقط از تجربیات و اطلاعات خودمان مطالب منتشر میکنیم نه از کپی برداری از منابع خارج کشور یا گفته های دیگران، کلی مطالب به صورت 100% تجربی منتشر خواهند شد.


بیش از 100 نمونه کار: به صفحه اول سایت رجوع کنید! بیش از 100 نمونه کار خونیرث و هر هفته یک نمونه کار جدید اضافه خواهد شد.


متخصص در CMSهای بومی: ما هیچ اسکریپت خارجی را فارسی سازی نکرده و نخواهیم کرد، تنها و تنها خونیرث اسکریپت ها را از هسته به صورت کاملا اختصاصی طراحی و کدنویسی کرده و به صورت 100% بومی روی ایده های خود کار میکند.


ارائه گواهینامه SSL رایگان: برای پروژه های بسیار زیادی گواهینامه Standard SSL در نظر گرفته شده که به صورت کاملا رایگان خریداری - نصب و کانفیگ میگردد و اسکریپت مورد نظر با گواهینامه کاملا مطابقت داده شده و این تطبیق اسکریپت با گواهینامه هم به صورت کاملا رایگان انجام خواهد شد.


امکان قرارداد حضوری: به درخواست خریدار امکان این برای کلیه خریداران وجود دارد که پیش از شروع پروژه قرارداد محضری قابل ثبت در محضر "زیر نظر دفتر اسناد رسمی قوه قضاییه" ثبت شده و کلیه بخش های طراحی در سند ذکر شود، این قراردادهای حضوری برای پروژه های بیشتر از "20 میلیون تومان" قابل اجرا و ثبت است.


امکان قرارداد غیرحضوری آنلاین: به درخواست خریدار امکان این برای کلیه خریداران وجود دارد که پیش از شروع پروژه قرارداد محضری قابل ثبت در محضر "زیر نظر دفتر اسناد رسمی قوه قضاییه" ثبت شده و کلیه بخش های طراحی در سند ذکر شود، این قراردادهای غیر حضوری برای پروژه های بیشتر از "10 میلیون تومان" قابل اجرا و ثبت است.


بدون عضویت اجباری در سایت: هیچ پنل کاربری در سایت خونیرث موجود نیست زیرا اهمیتی ندارد که کاربری به اجبار در سایت یا پنل کاربری عضو شود، کاربران به آسانی میتوانند از بخش ارتباط با ما تمامی سوالات، مشکلات و مسائل خود را منتشر، نقد و بررسی و مطرح نماییند.


امکان طراحی پروژه مخفی: اگر فردی حقیقی یا حقوقی درخواست طراحی پروژه ایی را دارد که بدون کپی رایت نام خونیرث - بدون لایسنس - بدون قرار گرفتن در نمونه کار ما - بدون هیچگونه ارتباطی با ما و برند خونیرث طراحی و اجرایی گردد اینکار با کمال میل برای این دسته از مشتریان محافظه کار در صحت و تعهد سالم انجام خواهد گشت.


عدم فروش قابلیت محور: برخی طراحان و توسعه دهندگان وب و اپلیکیشن از فروش قابلیت ها (ماژول و افزونه ها) به صورت جداگانه از کاربران درخواست اخذ مبالغی میکنند ولی خونیرث اینکار را منسوخ میشمارد و اسکریپت به صورت کامل با تمامی امکانات لازمه خدمت کاربر بزرگوار ارائه خواهد شد.


عدم فروش چند نسخه ایی: اکثرا دیده شده اسکریپت یا اپلیکیشن ها نسخه بندی شده و به صورت نسخه های ساده - حرفه ایی - پرومیوم ارائه میشود که خونیرث چنین کاری را منسوخ و بی جهت میداند و اسکریپت به صورت کاملا Full Version یا نسخه کامل و با تمامی امکانات لازمه و حتی چند ایده اضافه تر ارائه میشوند.


تضمین پایداری پشتیبانی: خونیرث پشتیبانی پیوسته، دائمی و با توان بسیار بالایی در وجهه های مختلف با پایداری طی مدت قرارداد خدمت مشتری بزرگوار ارائه خواهد داد.


نصب و راه اندازی بیشمار: خونیرث این تضمین را به خریدار بزرگوار میدهد که یک اسکریپت را مابین 5 الی 48 بار نصب نماید، این تعداد بیشمار سفارش دهنده را بی نیاز از یادگیری مراحل سخت یا آسان نصب مینماید.


ارائه بک آپ اولیه رایگان: بعد از نصب و راه اندازی سایت یا اپلیکیشن به صورت کامل یک بک آپ از آن به صورت کامل به شما خریدار عزیز ارائه خواهد شد.


تخفیف خرید بعدی تضمینی: خونیرث به شما تضمین خواهد داد که در خرید بعدی از 5% الی 30% تخفیف بر اساس نوع پروژه به صورت اختصاصی برایتان در نظر بگیرد.


الگوریتم اختصاصی ایندکس: اگر پروژه شما صرفا موردی باشد که ایندکس در گوگل یا موتورهای جستجو به کل اهمیت داشته باشد در بخش ایندکس مطالب بر روی کدها - تفسیر تصاویر - کد - متن - برچسب و نظرات بسیار کار خواهد شد، ازین نظر که ایندکس قوی تری در هر مطلب پس از انتشار شامل حال آن مطلب شود.


الگوریتم سئوی پست: سئوی هر پست به صورت کاملا الگوریتم نویسی شده و کاملا اختصاصی انجام میگردد، پست ها به صورت اختصاصی هرکدام جداگانه سئو و پست میشوند تا در دسترس واضح و کامل و دقیق بر اساس الگوریتم های سختگیرانه گوگل قرارگیرند، سرعت ایندکس پست های شما 10 برابر پست های قرار داده شده در دیگر سیستم ها و اسکریپت های عمومی است.


الگوریتم رمزنگاری شده طراحی: کلیه کدهای اسکریپت به صورت اپن سورس ارائه خواهد شد ولی بخشی از کدها به صورتی طراحی میگردد که از نفوذ هرگونه هکری به سایت از بخش های ورود به کاربری و ورود به مدیریت جلوگیری به عمل آید.


لوگوی اختصاصی رایگان: ذوق ما برای طراحی لوگوهای جذاب، خوش رنگ و خوش طرح از نمونه کارهای درون سایت کاملا هویداست، از این رو تمامی پروژه های خونیرث به همراه لوگو یا آرم خود چه اختصاصی چه نیمه اختصاصی به صورت "کاملا مجانی" ارائه خواهند شد و کاربران تمامی فایل های لایه باز لوگوها به صورت PSD | JPEG | PNG | AI را دریافت خواهند کرد.


سایت مپ اولیه اختصاصی: نقشه سایت یا SiteMap هم جز موارد خیلی مهمی است که تاثیر بسزایی در ایندکس یا ورود مطالب سایت یا صفحات سایت شما در موتورهای جستجو دارد، وجود این نقشه با نگارش و اصول کد شده ی دقیق و صحیح میتواند آینده ی سایت شما را ازین منظر تضمین کند، نبود این نقشه منجر به شکست سئو - فایل ربات یا هزینه های شما شود، این نقشه بر اساس مطالب منتشر شده شما در سایت و نوع مطالب و از نظر سئو، میزان قدرت و مسائل مختلف دیگر میتواند متفاوت باشد، نگاه ساده ی اکثر وبمستران و گاه طراحان وب به این نقشه تمامی هزینه های کارفرما را از بین خواهد برد، خونیرث به صورت "رایگان" این نقشه سایت شما را طراحی و آماده سازی کرده و خدمتتان ارائه خواهد کرد.


فایل ربات اختصاصی: فایل Robot.txt یکی از مهمترین فایل هایی است که در شاخه Root هاست قرار خواهد گرفت و باعث میشود موتورهای جستجوگر از طریق ربات های خود راحتتر به مطالب سایت دسترسی داشته باشند تا بتوانند سریعتر مطالب را در موتور خود ایندکس یا وارد کنند، طرز نگارش این فایل بسیار مهم است ولی اکثر افراد آنرا بی اهمیت تلقی میکنند، خونیرث این فایل را بر اساس نوع پروژه شما نگاشته و در مسیر هاست شما آپلود خواهد کرد.


فایل Htaccess اختصاصی: فایل htaccess جهت افزایش هرچه بیشتر اطلاعات درون هاست در صورتی که پروژه شما اسکریپت باشد تهیه، آماده و در هاست همراه اسکریپت قرار خواهد گرفت، اصولی قرار گرفتن این فایل جز مواردی است که خونیرث به صورت "رایگان" انجام خواهد داد.


بک لینک اولیه ایرانی رایگان: مابین 50 الی 5.000 بک لینک بر اساس "نوع پروژه" خدمت خریدار همراه با اسکریپت تقدیم خواهد که بسیار موثر در قرارگیری سایت شما در صفحات اول گوگل و یاهو را خواهد داشت.


بهینه سازی تگ های H: تگ های H1 تا H6 جز مهمترین تگ های موجود در قالب صفحه اصلی و صفحات جانبی سایت میباشند، به واسطه این تگ ها ربات های موتورجستجوی مربوطه بهتر و دقیقتر مطالب سایت شما را بررسی و ایندکس خواهند کرد.


بهینه سازی لینک های داخلی: لینک هایی که از داخل سایت به صفحات مشابه و دیگر صفحات داده میشوند بسیار از نظر سئوی داخلی حائز اهمیت هستند، شکسته نبودن و غیرفعال نبودن لینک ها و همچنین صحیح تایپ شدن لینک ها بسیار از نظر موتورهای جستجو هنگام ایندکس مطلب یا صفحه با ارزش است.


بهینه سازی اطلاعات تصاویر: کدهای تصاویر در هنگامی که عکسی وارد پست یا صفحه ایی میشود کمک خواهد کرد که تصویر مربوطه در بخش images گوگل ایندکس شود، پس ازین جهت این نکته هم مانند باقی نکات بهینه سازی برای خونیرث با اهمیت است.


تمیزکاری کدهای صفحات: بهم ریختگی کدها و آرایش نامناسب باعث کند شدن روند ایندکس سایت شما در گوگل، کاهش سرعت لود سایت، افزایش فشار به سرور شما خواهد شد، بهینه سازی و تمیزکاری کدها از مواردی که واقعا نیازی به حضور برخی کدها در سایت نیست بسیار مهم است.


بهینه سازی متاتگ ها: متاتگ ها باعث اتصال کلمات کلیدی با عنوان و ارتباط عنوان با تگ های H میشوند، از این منظر مانند پلی مابین تمامی کدهای کلیدی سایت عمل میکنند.


مانیتورینگ وب یا اپلیکیشن: برای مدت 15 الی 65 روز وب سایت یا اپلیکیشن سفارش داده شما از نظر کارایی آنالیز خواهد شد، در صورت وجود مشکل خاص به شما اطلاع داده شده و مرتفع میگردد.


نصب پشتیبانی آنلاین سایت: اگر سفارش دهنده بزرگوار درخواست نصب سیستم چت و پشتیبانی آنلاین بر روی وب سایت خود را داشته باشد این مورد برایش به رایگان انجام و نصب و کانفیگ خواهد شد.


نصب آمارگیر موردنیاز: کد آمارگیر و ست کردن نوع آمارگیر بازدیدکنندگان و دیگر اطلاعات لازمه یک عامل اصلی و بسیار مهم در پیشرفت و افزایش درآمد سایت محسوب میگردد، بدون داشتن آنالیز ورودی از سایت خود قادر نخواهید بود ورودی ها و خروجی های سایت خودتان را بررسی کنید.


بهینه سازی خوانایی متون: نوشتار اصلی ترین بخش ارتباط کاربر با سایت آنلاین شماست، نوشته های خوانا، رسا، دقیق با فونت مناسب بسیار حائز اهمیت است.


بهینه سازی سرعت پیمایش صفحات: سرعت پیمایش مابین صفحات برای یک کاربر خیلی مهم تلقی میشود، کاربر شما نمیتواند متعطل سنگین بودن صفحات سایت شما بشود و همچنین گوگل هم برای این کار صبر نمیکند و شما را از لیست صفحات برتر حذف خواهد کرد، ما به این مسئله اشراف کامل داریم و آنرا حل میکنیم.


بهینه سازی منوی وب سایت: منوی وب سایت مانند لیست دسترسی کاربر به تمام رگ و ریشه های سایت شماست، اینکه منو به چه شکلی تبیین گردد تا بهترین و سریعترین دسترسی را کاربر به سایت شما داشته باشد بحث بسیار مهمی تلقی میگردد.


بهینه سازی فوتر وب سایت: فوتر زمانی حیاتی بودن خود را نشان میدهد که گوگل به آن توجه میکند! لینک های برگشتی که در هدر و منو وجود دارند الزامی ندارد که در فوتر باشند ولی قرارگیری یک سری مواضع مانند لوگوی شبکه های اجتماعی - خبرنامه - کپی رایت - کپی رایت طراح و دیزاینر - دسترسی سریع به بخش های مهم و دیگر موارد آنرا مهم جلوه میدهد.


بهینه سازی جایگذاری دکمه ها: دکمه ها بر اساس برجستگی - فرورفتگی - رنگ - شکل به دسته های متنوعی با کاربردهای متنوعی در حضور کاربر شما روی میز سایت قرار میگیرد، کاربر با دکمه ها به طرز ویژه ایی تعامل برقرار میکند تا با متون، زیرا رنگ در دکمه ها پُر تر و بیشتر به چشم کاربر میاید، پس اهمیت به دکمه ها با برجستگی یا فرو رفتگی مناسب و همچنین دارا بودن خاصیت کلیک پذیری سریع و موقعیت آن بسیار مهم است.


بهینه سازی فرم های وب سایت: فرم های وب سایت خاصیت لمس شخص شماست، کاربر با فرم ها است که با شخص شما ارتباط برقرار میکند، چه کالایی بخرد، چه فرم تماسی پر کند، چه جستجویی انجام دهد، در هر صورت بعد از مشاهده و دسترسی به فرم ها مستقیم با شما در ارتباط است، این راه ارتباط با خود را به بهترین شکل باید نمایش دهید! تا سهل ترین قابلیت را به کاربر ارائه کرده باشید. اینکار را هم خونیرث برایتان انجام خواهد داد.


بهینه سازی سبد خرید: سبد خرید قلب فروش شماست، این قلب باید مانند ساعت کار کند، بدون نقص، بدون ایراد، بدون هیچ مشکل در گرافیک، کدها و بدون کوچکترین باگ و حفره امنیتی باید به کار خود ادامه دهد، به اعمال کاربر باید سریع واکنش نشان دهد و ترجیها هم باید با آژاکس و بوت استراپ نوشته شود، ازین طریق است که کاربر از مرحله خرید خود راضی است و این روند را دوست دارد هرچه سریعتر پیش ببرد.


بهینه سازی تگ Alt تصاویر: تگ های alt اسم و فامیلی تصویر در سایت شما برای معرفی آن تصویر به موتورجستجو میباشد، بدون تگ alt ربات های گوگل نمیتوانند تصویر را به درستی تشخیص دهند و در جای مناسب ایندکس کنند.