مصداق بارز زمانی که احتیاج داری یه چیزی رو داشته باشی ولی نداری بود، یه زمانی که میشه گفت باید تلاش کرد زندگی و آیندتو بسازی ولی قدرت و سرمایشو نداری! تلاش میکنی و توی یه سنی، ایده های زیادی هم داری ولی هرچقدر هم که به در و دیوار میزنی بازم هر ایده ایی که پیاده سازی میکنی به بن بست و شکست ختم میشه! قیمت دلار بالا و پایین میره، مشکلات و فشار درسی از یک طرف و از طرف دیگه شاید فشار کاری و روانی خاصی رو تحمل میکنی! باید گفت ناگهان از یه جایی خبری میرسه که باید بلند بشی و موضوع زندگیت از همونجا تغییر میکنه...!!!

سعید رضایی هستم با نام مستعار خونیرث، 25 ساله در حالت تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد روانشناسی و در حال گذر به سمت دکترای روانشناسی، از طرفی علاقه خیلی شدیدی هم به ایده پردازی در دنیای تجارت الکترونیک و هم به طراحی وب سایت و اپلیکیشن و لوگو که البته با طعم ایده پردازانه هستم، همیشه به عقیده من اینترنت این چیزی که الان ماها میبینیم نبوده و نیست! به سبک روانشناسی باید گفت اینترنت که اسمشو گذاشتن دنیای مجازی، همه چیزش واقعیه! شما اگر مرتکب خلافی بشید خود واقعیتون به زندان میره نه خود مجازیتون! شما پول در بیارید واقعا پول به حساب واقعیتون واریز میشه، شما یک دسته گل برای پدرتون سفارش بدید یک دست گل واقعی ارسال میشه و یک قلب واقعی رو شاد میکنید!

سعی کنید به صورت واقعی و از دیدگاه یک پروتکل آنلاین حقیقی به اینترنت نگاه کنید، در دنیای مجازی هم مثل همون واقعیت شما نیاز به برنامه ریزی، کمک، سرمایه، امنیت دارید! و حتی جالبه بدونید در دنیای مجازی و کاری هم نیاز به عشق است! عشق به کاری که انجام میدید و اینکه عاشق سایت، اپلیکیشن یا هرچیزی که قراره راه بندازید باشید! دقیقا خونیرث کارش همینه! کاری که براتون انجام میده اینه صفر تا صد یک سایت، اسکریپت، ایده، نرم افزار یا اپلیکیشن رو با عشق تمام با ما همراه هستید و از فروش تا نصب و راه اندازی و پشتیبانی و آموزش تبلیغات هم ما همراهتون هستیم و شما باید فقط مدیریت کاربران و سیستم رو به عهده بگیرید و میتونید ایده های مارو حتی تکمیل کنید و خودتون رو به ثروت برسونید و سعی کنید استراتژی های پیشرفت سایتتون رو تنظیم و به مرحله اجرایی برسونید.

میشه گفت تقریبا با سال 1396 میشه 11 سال تجربه کلی کاری من در فضای مجازی و تجربه تخصصی طراحی 5 ساله در زمینه ایده پردازی برای وب سایت ها رو دارم و میتونم به جرات بگم در اجرایی سازی حتی یک سایت وبلاگ ساده تا یک پروژه سایت یا اپلیکیشن بزرگ نیاز به یک مجری خیلی قوی نیاز دارید که صرفاً وقتی هزینه میکنید یا وقت میزارید براتون سودآور و آینده ساز باشه، ما در خونیرث شمارو تو پله آخر همراهی میکنیم.

 

 

سعید رضایی